Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. východ

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Tacl
7
3784
471,14
31,0
2.
Pardubice A
7
4044
546,00
30,0
3.
Bowling Academy
7
3915
547,29
26,0
4.
Blansko A
7
3702
507,14
20,0
5.
Pardubice B
7
3326
430,86
13,0
6.
Blansko B
7
3257
437,29
12,0
7.
Jadran FM
7
3392
460,57
8,0
8.
Poděbrady
7
0
0,00
0,0

Zápasy kola

Jadran FM
483
1,0
:
4,0
547
Blansko A
215
1,0
:
0,0
175
151
0,0
:
1,0
171
Hasoň Jiří[+4]
117
0,0
:
1,0
201
Bowling Academy
552
5,0
:
0,0
437
Blansko B
Grunda Daniel[+2]
210
1,0
:
0,0
159
Hrazdíra Jan[+10]
163
1,0
:
0,0
129
Vais Patrik[+4]
179
1,0
:
0,0
149
Pardubice A
548
2,0
:
3,0
553
Tacl
170
0,0
:
1,0
186
183
1,0
:
0,0
177
195
1,0
:
0,0
190
Pardubice B
370
5,0
:
0,0
0
Poděbrady
Průša David[+10]
133
1,0
:
132
1,0
:
Hanusová Elena[+18]
105
1,0
:
Tacl
497
5,0
:
0,0
0
Poděbrady
185
1,0
:
136
1,0
:
176
1,0
:
Pardubice A
623
5,0
:
0,0
500
Pardubice B
233
1,0
:
0,0
168
Průša David[+10]
179
1,0
:
0,0
159
211
1,0
:
0,0
173
Blansko A
560
5,0
:
0,0
429
Blansko B
174
1,0
:
0,0
165
Hrazdíra Jan[+10]
Kopřiva Adam[+6]
183
1,0
:
0,0
155
Stojanov Jakub[+10]
203
1,0
:
0,0
109
Hasoň Jakub[+15]
Jadran FM
473
0,0
:
5,0
570
Bowling Academy
167
0,0
:
1,0
203
Grunda Daniel[+2]
156
0,0
:
1,0
161
150
0,0
:
1,0
206
Pardubice A
532
4,0
:
1,0
483
Blansko B
167
1,0
:
0,0
143
Vais Patrik[+4]
167
0,0
:
1,0
213
Hrazdíra Jan[+10]
198
1,0
:
0,0
127
Jadran FM
474
5,0
:
0,0
0
Poděbrady
198
1,0
:
135
1,0
:
141
1,0
:
Pardubice B
444
0,0
:
5,0
582
Bowling Academy
Průša David[+10]
125
0,0
:
1,0
149
Grunda Daniel[+2]
Hanusová Elena[+18]
160
0,0
:
1,0
177
159
0,0
:
1,0
256
Blansko A
508
1,0
:
4,0
545
Tacl
Hasoň Jiří[+4]
141
0,0
:
1,0
156
Kopřiva Adam[+6]
159
0,0
:
1,0
225
208
1,0
:
0,0
164
Bowling Academy
556
1,0
:
4,0
562
Tacl
Grunda Daniel[+2]
218
1,0
:
0,0
184
176
0,0
:
1,0
197
162
0,0
:
1,0
181
Pardubice B
493
1,0
:
4,0
494
Blansko A
158
0,0
:
1,0
166
146
0,0
:
1,0
190
Hanusová Elena[+18]
189
1,0
:
0,0
138
Kopřiva Adam[+6]
Jadran FM
493
0,0
:
5,0
621
Pardubice A
162
0,0
:
1,0
226
202
0,0
:
1,0
205
129
0,0
:
1,0
190
Poděbrady
0
0,0
:
5,0
445
Blansko B
:
1,0
152
Hrazdíra Jan[+10]
:
1,0
145
Stojanov Jakub[+10]
:
1,0
148
Hasoň Jakub[+15]
Pardubice B
539
4,0
:
1,0
534
Jadran FM
Hanusová Elena[+18]
160
0,0
:
1,0
238
196
1,0
:
0,0
147
Průša David[+10]
183
1,0
:
0,0
149
Blansko B
475
0,0
:
5,0
538
Tacl
Hrazdíra Jan[+10]
145
0,0
:
1,0
148
Stojanov Jakub[+10]
167
0,0
:
1,0
168
Hasoň Jakub[+15]
163
0,0
:
1,0
222
Bowling Academy
553
5,0
:
0,0
0
Poděbrady
Grunda Daniel[+2]
202
1,0
:
157
1,0
:
194
1,0
:
Pardubice A
638
5,0
:
0,0
510
Blansko A
211
1,0
:
0,0
163
Hasoň Jiří[+4]
240
1,0
:
0,0
176
187
1,0
:
0,0
171
Blansko A
537
1,0
:
4,0
599
Bowling Academy
Kopřiva Adam[+6]
143
0,0
:
1,0
215
Grunda Daniel[+2]
155
0,0
:
1,0
198
Hasoň Jiří[+4]
239
1,0
:
0,0
186
Poděbrady
0
0,0
:
5,0
518
Pardubice A
:
1,0
155
:
1,0
202
:
1,0
161
Blansko B
474
4,0
:
1,0
467
Jadran FM
Stojanov Jakub[+10]
153
0,0
:
1,0
158
Vais Patrik[+4]
151
1,0
:
0,0
145
170
1,0
:
0,0
164
Tacl
544
5,0
:
0,0
435
Pardubice B
199
1,0
:
0,0
153
165
1,0
:
0,0
144
Průša David[+10]
180
1,0
:
0,0
138
Blansko B
514
2,0
:
3,0
545
Pardubice B
Hrazdíra Jan[+10]
211
1,0
:
0,0
201
Hanusová Elena[+18]
Hasoň Jakub[+15]
179
1,0
:
0,0
171
Průša David[+10]
124
0,0
:
1,0
173
Tacl
545
5,0
:
0,0
468
Jadran FM
184
1,0
:
0,0
167
147
1,0
:
0,0
146
214
1,0
:
0,0
155
Poděbrady
0
0,0
:
5,0
546
Blansko A
:
1,0
137
:
1,0
208
Hasoň Jiří[+4]
:
1,0
201
Bowling Academy
503
1,0
:
4,0
564
Pardubice A
Grunda Daniel[+2]
171
0,0
:
1,0
208
109
0,0
:
1,0
171
223
1,0
:
0,0
185

Dnes se hraje

14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
15:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín

Zítra se bude hrát

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL