Výběr ligy:

Termínový kalendář

Vyberte období 

 nebo ligu 

datum
soutěž
p.
centrum
kontakt/telefon
výsledky
25. 3. 2023 Sobota 10:00
5
Bowling Jadran Frýdek Místek
Mihulka Josef608 747 405
25. 3. 2023 Sobota 10:00
3
Best Bowling Zličín
Beran Jiří st.777 276 716
25. 3. 2023 Sobota 14:00
3
Bowling Hluboká
Vacek Jaroslav724 448 554
26. 3. 2023 Neděle 10:00
1
Best Bowling Zličín
Nosková Jitka775 343 883
26. 3. 2023 Neděle 10:00
1
Xbowling Prosek
Beran Jiří st.777 276 716
26. 3. 2023 Neděle 14:00
2
Bowling Sedmihorky
26. 3. 2023 Neděle 18:00
3
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
26. 3. 2023 Neděle 19:00
3
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
27. 3. 2023 Pondělí 17:30
2
Tipsport arena
Stříbrný Vladimír778 239 928
27. 3. 2023 Pondělí 18:00
4
Bowling Jadran Frýdek Místek
Kala Rostislav605 232 425
27. 3. 2023 Pondělí 18:00
3
Xbowling Budějce
Rábek Erik723 009 806
27. 3. 2023 Pondělí 18:00
1
Bowling Bar Svatý kříž
Klepáček Adolf731 000 311
27. 3. 2023 Pondělí 18:00
3
S-centrum Benešov
Ruml David737 644 866
27. 3. 2023 Pondělí 18:00
4
Bowlingbar Znojmo Přímětice
Geryk Milan606 795 550
27. 3. 2023 Pondělí 18:30
4
Bowling Darts Rubín
Škrabal Marek774 415 889
27. 3. 2023 Pondělí 18:30
3
Academic - Roztoky
Štefan Michal
27. 3. 2023 Pondělí 19:00
2
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
27. 3. 2023 Pondělí 19:00
1
Bowling centrum U Krbu
Rýdel Jan777 674 356
27. 3. 2023 Pondělí 19:00
2
Best Bowling Zličín
Janovská Jana605 131 074
27. 3. 2023 Pondělí 19:00
3
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
27. 3. 2023 Pondělí 19:00
3
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
27. 3. 2023 Pondělí 19:00
3
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
28. 3. 2023 Úterý 17:30
2
Tipsport arena
Stříbrný Vladimír778 239 928
28. 3. 2023 Úterý 18:00
6
Bowland Olomouc
28. 3. 2023 Úterý 18:00
4
Bowling Jadran Frýdek Místek
Kala Rostislav605 232 425
28. 3. 2023 Úterý 18:00
2
Bowling Třemošná
Brzica Rostislav602 477 325
28. 3. 2023 Úterý 18:00
3
Xbowling Budějce
28. 3. 2023 Úterý 18:00
3
Bowling Club Holešov
Šťasta Radek
28. 3. 2023 Úterý 18:00
2
Bowling Bar Svatý kříž
Klepáček Adolf731 000 311
28. 3. 2023 Úterý 18:00
2
MM Bowl Kutná Hora
Mlynář Marek607 917 727
28. 3. 2023 Úterý 18:00
3
S-centrum Benešov
Ruml David737 644 866
28. 3. 2023 Úterý 18:00
2
Xbowling ValMez
Xbowling ValMez608 300 319
28. 3. 2023 Úterý 18:00
4
Bowlingbar Znojmo Přímětice
Geryk Milan606 795 550
28. 3. 2023 Úterý 18:30
3
Academic - Roztoky
Štefan Michal
28. 3. 2023 Úterý 19:00
3
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
28. 3. 2023 Úterý 19:00
3
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
29. 3. 2023 Středa 11:30
8
Xbowling Strašnice
Nosková Jitka775 343 883
29. 3. 2023 Středa 17:00
3
Bowling City - Nový Bor
Balek Ladislav736 219 725
29. 3. 2023 Středa 18:00
3
Bowling Brno
Roubalík Petr778 486 248
29. 3. 2023 Středa 18:00
3
Xbowling Budějce
29. 3. 2023 Středa 18:00
2
Bowling Třemošná
Brzica Rostislav602 477 325
29. 3. 2023 Středa 18:00
2
Xbowling ValMez
Xbowling ValMez608 300 319
29. 3. 2023 Středa 18:30
2
Bowling Academy Žilina
Macháček Josef774 972 757
29. 3. 2023 Středa 18:30
3
Burger Bar Nebušice
Štefan Michal
30. 3. 2023 Čtvrtek 09:30
5
Bowling RADAVA
Kudela Dušan606 620 022
30. 3. 2023 Čtvrtek 18:00
3
Bowland Olomouc
Roubalík Petr778 486 248
30. 3. 2023 Čtvrtek 18:00
2
Xbowling Tišnov
Malkovský Martin773 675 339
30. 3. 2023 Čtvrtek 18:00
3
MM Bowl Kutná Hora
Lank Ivan608 445 377
1. 4. 2023 Sobota 10:00
6
Bowling Jadran Frýdek Místek
Mihulka Josef608 747 405
2. 4. 2023 Neděle 10:00
4
Bowling Brno
Beran Jiří st.777 276 716
2. 4. 2023 Neděle 10:00
4
Bowling Vojkov
Beran Jiří st.777 276 716
2. 4. 2023 Neděle 10:00
4
Bowland Olomouc
Beran Jiří st.777 276 716
2. 4. 2023 Neděle 10:00
4
Best Bowling Zličín
Beran Jiří st.777 276 716
2. 4. 2023 Neděle 18:00
3
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
2. 4. 2023 Neděle 18:00
3
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
2. 4. 2023 Neděle 19:00
3
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
2. 4. 2023 Neděle 19:00
3
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
3. 4. 2023 Pondělí 17:30
2
Tipsport arena
Stříbrný Vladimír778 239 928
3. 4. 2023 Pondělí 18:00
4
Xbowling Budějce
Rábek Erik723 009 806
3. 4. 2023 Pondělí 18:00
3
Bowling Vojkov
Dvořáček David776 032 320
3. 4. 2023 Pondělí 18:00
3
Xbowling Tišnov
Malkovský Martin773 675 339
3. 4. 2023 Pondělí 18:00
4
Xbowling Kyje
Xbowling Kyje608 300 794
3. 4. 2023 Pondělí 18:00
3
Praha, Na Ovčíně
Cifra Miroslav608 876 825
3. 4. 2023 Pondělí 18:00
3
S-centrum Benešov
Ruml David737 644 866
3. 4. 2023 Pondělí 18:00
3
Praha, Na Ovčíně
Cifra Miroslav608 876 825
3. 4. 2023 Pondělí 18:00
4
Bowlingbar Znojmo Přímětice
Geryk Milan606 795 550
3. 4. 2023 Pondělí 18:30
3
Bowling Darts Rubín
Škrabal Marek774 415 889
3. 4. 2023 Pondělí 19:00
3
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
3. 4. 2023 Pondělí 19:00
4
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
3. 4. 2023 Pondělí 19:00
4
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
3. 4. 2023 Pondělí 19:00
4
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
3. 4. 2023 Pondělí 19:00
2
Bowling centrum U Krbu
Rýdel Jan777 674 356
3. 4. 2023 Pondělí 19:30
2
SB centrum Chodov
Semerák Stanislav731 137 592
4. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Strikeland
Kubík František606 354 705
4. 4. 2023 Úterý 18:00
4
Xbowling Budějce
Rábek Erik723 009 806
4. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Klíše
4. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Bowling Vojkov
Babka Jan603 893 155
4. 4. 2023 Úterý 18:00
4
Bowling Jadran Frýdek Místek
Kala Rostislav605 232 425
4. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Bowling Club Holešov
Šťasta Radek
4. 4. 2023 Úterý 18:00
2
Bowling Bar Svatý kříž
Klepáček Adolf731 000 311
4. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Xbowling ValMez
Xbowling ValMez608 300 319
4. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Praha, Na Ovčíně
Cifra Miroslav608 876 825
4. 4. 2023 Úterý 18:00
4
Bowlingbar Znojmo Přímětice
Geryk Milan606 795 550
4. 4. 2023 Úterý 18:30
2
Bowling Academy Žilina
Macháček Josef774 972 757
4. 4. 2023 Úterý 18:30
3
Academic - Roztoky
Štefan Michal
4. 4. 2023 Úterý 19:00
7
Bowland Olomouc
4. 4. 2023 Úterý 19:00
3
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
4. 4. 2023 Úterý 19:00
3
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
5. 4. 2023 Středa 17:00
3
Bowling City - Nový Bor
Laurin Miroslav487 710 205
5. 4. 2023 Středa 17:30
2
Bowling Academy Žilina
Macháček Josef774 972 757
5. 4. 2023 Středa 18:00
3
Bowling Lucerna
Hanzlovská Petra602 666 285
5. 4. 2023 Středa 18:00
3
Xbowling ValMez
Xbowling ValMez608 300 319
5. 4. 2023 Středa 18:30
3
Xbowling Tišnov
Xbowling Tišnov608 300 201
5. 4. 2023 Středa 18:30
3
Academic - Roztoky
Štefan Michal
5. 4. 2023 Středa 19:00
3
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
5. 4. 2023 Středa 19:00
3
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
6. 4. 2023 Čtvrtek 17:30
3
Bowling Jadran Frýdek Místek
Mihulka Josef608 747 405
6. 4. 2023 Čtvrtek 18:00
7
Bowling Lucerna
Nejezchleba Stanislav602 371 848
6. 4. 2023 Čtvrtek 18:00
3
Bowland Olomouc
6. 4. 2023 Čtvrtek 18:00
3
Bowland Olomouc
6. 4. 2023 Čtvrtek 19:00
7
Praha, Na Ovčíně
Marval J.776 105 706
11. 4. 2023 Úterý 18:00
7
Bowland Olomouc
11. 4. 2023 Úterý 18:00
4
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
11. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Bowling Třemošná
Brzica Rostislav602 477 325
11. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Strikeland
Kubík František606 354 705
11. 4. 2023 Úterý 18:00
4
Bowling Club Holešov
Šťasta Radek
11. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Bowling Bar Svatý kříž
Klepáček Adolf731 000 311
11. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Xbowling ValMez
Xbowling ValMez608 300 319
11. 4. 2023 Úterý 18:30
4
Academic - Roztoky
Štefan Michal
11. 4. 2023 Úterý 19:00
4
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
12. 4. 2023 Středa 17:00
4
Bowling City - Nový Bor
12. 4. 2023 Středa 18:00
4
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
12. 4. 2023 Středa 18:00
4
Bowling Brno
Roubalík Petr778 486 248
12. 4. 2023 Středa 18:00
3
Bowling Třemošná
Brzica Rostislav602 477 325
12. 4. 2023 Středa 18:00
3
Xbowling ValMez
Xbowling ValMez608 300 319
12. 4. 2023 Středa 18:30
3
Bowling Academy Žilina
Macháček Josef774 972 757
13. 4. 2023 Čtvrtek 17:00
4
Bowling City - Nový Bor
13. 4. 2023 Čtvrtek 17:30
3
Bowling Jadran Frýdek Místek
Mihulka Josef608 747 405
13. 4. 2023 Čtvrtek 18:00
4
Bowland Olomouc
Roubalík Petr778 486 248
13. 4. 2023 Čtvrtek 18:00
3
Xbowling Tišnov
Malkovský Martin773 675 339
14. 4. 2023 Pátek 18:30
4
Burger Bar Nebušice
Štefan Michal
15. 4. 2023 Sobota 10:00
6
Bowling Jadran Frýdek Místek
Mihulka Josef608 747 405
15. 4. 2023 Sobota 14:00
4
Bowling Hluboká
Vacek Jaroslav724 448 554
16. 4. 2023 Neděle 14:00
4
Bowling Darts Rubín
Škrabal Marek774 415 889
16. 4. 2023 Neděle 18:00
4
Bowling Darts Rubín
Škrabal Marek774 415 889
16. 4. 2023 Neděle 18:00
4
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
17. 4. 2023 Pondělí 17:30
3
Tipsport arena
Stříbrný Vladimír778 239 928
17. 4. 2023 Pondělí 18:00
3
Bowling Vojkov
Babka Jan603 893 155
17. 4. 2023 Pondělí 18:00
4
Xbowling Budějce
Rábek Erik723 009 806
17. 4. 2023 Pondělí 18:00
5
SKY Bowling
Kala Rostislav605 232 425
17. 4. 2023 Pondělí 18:00
4
Xbowling Tišnov
Malkovský Martin773 675 339
17. 4. 2023 Pondělí 18:00
5
Bowling Bar - Přímětice
Geryk Milan606 795 550
17. 4. 2023 Pondělí 18:00
4
S-centrum Benešov
Ruml David737 644 866
17. 4. 2023 Pondělí 18:30
4
Bowling Darts Rubín
Škrabal Marek774 415 889
17. 4. 2023 Pondělí 19:00
7
Bowland Olomouc
17. 4. 2023 Pondělí 19:00
2
Bowling centrum U Krbu
Rýdel Jan777 674 356
17. 4. 2023 Pondělí 19:00
3
Best Bowling Zličín
Janovská Jana605 131 074
17. 4. 2023 Pondělí 19:00
4
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
17. 4. 2023 Pondělí 19:00
4
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
17. 4. 2023 Pondělí 19:00
4
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
17. 4. 2023 Pondělí 19:00
3
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
18. 4. 2023 Úterý 10:00
5
SB centrum Chodov
Marval J.776 105 706
18. 4. 2023 Úterý 17:30
3
Tipsport arena
Stříbrný Vladimír778 239 928
18. 4. 2023 Úterý 18:00
7
Bowland Olomouc
18. 4. 2023 Úterý 18:00
7
Bowling Brno
Hromek Jiří725 178 197
18. 4. 2023 Úterý 18:00
4
Strikeland
Kubík František606 354 705
18. 4. 2023 Úterý 18:00
4
MM Bowl Kutná Hora
Lank Ivan608 445 377
18. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Bowling Třemošná
Brzica Rostislav602 477 325
18. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Bowling Vojkov
Babka Jan603 893 155
18. 4. 2023 Úterý 18:00
4
MM Bowl Kutná Hora
Lank Ivan608 445 377
18. 4. 2023 Úterý 18:00
4
Xbowling Budějce
18. 4. 2023 Úterý 18:00
4
Bowling Club Holešov
Šťasta Radek
18. 4. 2023 Úterý 18:00
3
Bowling Bar Svatý kříž
Klepáček Adolf731 000 311
18. 4. 2023 Úterý 18:00
4
Xbowling ValMez
Xbowling ValMez608 300 319
18. 4. 2023 Úterý 18:00
4
S-centrum Benešov
Ruml David737 644 866
18. 4. 2023 Úterý 18:00
5
Bowlingbar Znojmo Přímětice
Geryk Milan606 795 550
18. 4. 2023 Úterý 18:30
3
Bowling Academy Žilina
Macháček Josef774 972 757
18. 4. 2023 Úterý 18:30
4
Academic - Roztoky
Štefan Michal
18. 4. 2023 Úterý 19:00
3
Bowling Dejvice
Janovská Jana605 131 074
18. 4. 2023 Úterý 19:00
4
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
18. 4. 2023 Úterý 19:00
3
Best Bowling Zličín
Janovská Jana605 131 074
18. 4. 2023 Úterý 19:00
3
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
19. 4. 2023 Středa 17:00
4
Olympia Česká lípa
Balek Ladislav736 219 725
19. 4. 2023 Středa 17:00
4
Bowling City - Nový Bor
Laurin Miroslav487 710 205
19. 4. 2023 Středa 17:30
3
Bowling Academy Žilina
Macháček Josef774 972 757
19. 4. 2023 Středa 18:00
4
Bowling Lucerna
Hanzlovská Petra602 666 285
19. 4. 2023 Středa 18:00
4
Xbowling Budějce
19. 4. 2023 Středa 18:00
3
Bowling Třemošná
Brzica Rostislav602 477 325
19. 4. 2023 Středa 18:00
4
Xbowling ValMez
Xbowling ValMez608 300 319
19. 4. 2023 Středa 18:00
5
Bowlingbar Znojmo Přímětice
Geryk Milan606 795 550
19. 4. 2023 Středa 18:30
4
Xbowling Tišnov
Xbowling Tišnov608 300 201
19. 4. 2023 Středa 18:30
4
Academic - Roztoky
Štefan Michal
19. 4. 2023 Středa 19:00
4
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
20. 4. 2023 Čtvrtek 17:30
3
Bowling Jadran Frýdek Místek
Mihulka Josef608 747 405
20. 4. 2023 Čtvrtek 18:00
4
Bowland Olomouc
20. 4. 2023 Čtvrtek 18:00
4
Bowland Olomouc
20. 4. 2023 Čtvrtek 18:00
4
MM Bowl Kutná Hora
Lank Ivan608 445 377
20. 4. 2023 Čtvrtek 19:00
6
Best Bowling Zličín
Marval J.776 105 706
22. 4. 2023 Sobota 10:00
6
Bowling Brno
Burianová Eva725 734 106
22. 4. 2023 Sobota 10:00
6
Bowling Brno
Burianová Eva725 734 106
22. 4. 2023 Sobota 11:00
4
Bowling Lucerna
Beran Jiří st.777 276 716
23. 4. 2023 Neděle 10:00
2
Bowling Brno
Beran Jiří st.777 276 716
23. 4. 2023 Neděle 10:00
2
Bowling Brno
Beran Jiří st.777 276 716
23. 4. 2023 Neděle 14:00
3
Bowling Sedmihorky
23. 4. 2023 Neděle 18:00
4
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
23. 4. 2023 Neděle 19:00
4
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
24. 4. 2023 Pondělí 09:30
6
Bowling RADAVA
Kudela Dušan606 620 022
24. 4. 2023 Pondělí 17:30
3
Tipsport arena
Stříbrný Vladimír778 239 928
24. 4. 2023 Pondělí 18:00
4
Bowling Lucerna
Hanzlovská Petra602 666 285
24. 4. 2023 Pondělí 18:00
5
Xbowling Kyje
Xbowling Kyje608 300 794
24. 4. 2023 Pondělí 18:00
3
Bowling Vojkov
Xbowling Kyje608 300 794
24. 4. 2023 Pondělí 18:00
5
Bowlingbar Znojmo Přímětice
Geryk Milan606 795 550
24. 4. 2023 Pondělí 18:00
4
S-centrum Benešov
Ruml David737 644 866
24. 4. 2023 Pondělí 18:30
5
Bowling Darts Rubín
Škrabal Marek774 415 889
24. 4. 2023 Pondělí 18:30
4
Academic - Roztoky
Štefan Michal
24. 4. 2023 Pondělí 19:00
3
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
24. 4. 2023 Pondělí 19:00
3
Bowling centrum U Krbu
Rýdel Jan777 674 356
24. 4. 2023 Pondělí 19:00
3
Best Bowling Zličín
Janovská Jana605 131 074
24. 4. 2023 Pondělí 19:00
4
Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov608 300 143
24. 4. 2023 Pondělí 19:00
4
Xbowling Prosek
Xbowling Prosek608 300 359
24. 4. 2023 Pondělí 19:00
4
Xbowling Strašnice
Xbowling Strašnice608 300 290
24. 4. 2023 Pondělí 19:30
3
SB centrum Chodov
Semerák Stanislav731 137 592

Dnes se hraje

Dnes se žádný turnaj nehraje...

Zítra se bude hrát

10:00
SBL Frýdek-Místek sk. BBowling Jadran Frýdek Místek
10:00
14:00
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL