Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. východ

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Pardubice A
7
4118
554,29
31,0
2.
Blansko A
7
3982
548,86
22,0
3.
Tacl
7
3950
495,14
20,0
Pardubice B
7
3697
494,14
20,0
Jadran FM
7
3616
492,57
20,0
6.
Blansko B
7
3598
489,14
16,0
7.
Bowling Academy
7
3586
492,29
11,0
8.
Poděbrady
7
0
0,00
0,0

Zápasy kola

Blansko A
557
5,0
:
0,0
0
Poděbrady
Hasoň Jiří[+4]
168
1,0
:
205
1,0
:
Kopřiva Adam[+6]
184
1,0
:
Blansko B
496
0,0
:
5,0
606
Tacl
Hrazdíra Jan[+10]
175
0,0
:
1,0
196
Hasoň Jakub[+15]
158
0,0
:
1,0
183
Vais Patrik[+4]
163
0,0
:
1,0
227
Jadran FM
465
0,0
:
5,0
526
Pardubice B
144
0,0
:
1,0
179
Timko Dominik[+2]
182
0,0
:
1,0
191
139
0,0
:
1,0
156
Hanusová Elena[+18]
Bowling Academy
471
0,0
:
5,0
662
Pardubice A
Blaha Lukáš[+6]
161
0,0
:
1,0
221
177
0,0
:
1,0
249
133
0,0
:
1,0
192
Pardubice B
471
0,0
:
5,0
555
Pardubice A
Timko Dominik[+2]
170
0,0
:
1,0
173
166
0,0
:
1,0
215
Průša David[+10]
135
0,0
:
1,0
167
Jadran FM
506
4,0
:
1,0
440
Bowling Academy
201
1,0
:
0,0
154
Grunda Daniel[+2]
132
0,0
:
1,0
146
Blaha Lukáš[+6]
173
1,0
:
0,0
140
Poděbrady
0
0,0
:
5,0
631
Tacl
:
1,0
186
:
1,0
187
:
1,0
258
Blansko A
542
2,0
:
3,0
590
Blansko B
197
1,0
:
0,0
166
Hrazdíra Jan[+10]
Kopřiva Adam[+6]
196
1,0
:
0,0
188
149
0,0
:
1,0
236
Vais Patrik[+4]
Jadran FM
523
4,0
:
1,0
515
Tacl
191
1,0
:
0,0
171
186
1,0
:
0,0
163
146
0,0
:
1,0
181
Blansko A
615
1,0
:
4,0
624
Pardubice A
Hasoň Jiří[+4]
235
1,0
:
0,0
195
Kopřiva Adam[+6]
179
0,0
:
1,0
216
201
0,0
:
1,0
213
Bowling Academy
541
2,0
:
3,0
560
Blansko B
Grunda Daniel[+2]
171
1,0
:
0,0
163
Hasoň Jakub[+15]
Blaha Lukáš[+6]
169
0,0
:
1,0
217
Vais Patrik[+4]
201
1,0
:
0,0
180
Poděbrady
0
0,0
:
5,0
518
Pardubice B
:
1,0
180
:
1,0
149
Hanusová Elena[+18]
:
1,0
189
Průša David[+10]
Blansko B
501
4,0
:
1,0
485
Pardubice B
Hrazdíra Jan[+10]
168
1,0
:
0,0
155
Timko Dominik[+2]
Vais Patrik[+4]
169
1,0
:
0,0
139
Průša David[+10]
Hasoň Jakub[+15]
164
0,0
:
1,0
191
Hanusová Elena[+18]
Bowling Academy
517
5,0
:
0,0
0
Poděbrady
Grunda Daniel[+2]
215
1,0
:
181
1,0
:
121
1,0
:
Blansko A
566
4,0
:
1,0
508
Jadran FM
Hasoň Jiří[+4]
205
1,0
:
0,0
167
189
1,0
:
0,0
148
172
0,0
:
1,0
193
Pardubice A
583
4,0
:
1,0
536
Tacl
221
1,0
:
0,0
172
178
1,0
:
0,0
128
184
0,0
:
1,0
236
Bowling Academy
556
1,0
:
4,0
591
Blansko A
Grunda Daniel[+2]
167
0,0
:
1,0
206
Hasoň Jiří[+4]
Blaha Lukáš[+6]
180
0,0
:
1,0
195
Kopřiva Adam[+6]
209
1,0
:
0,0
190
Tacl
521
1,0
:
4,0
577
Pardubice B
145
0,0
:
1,0
192
172
0,0
:
1,0
208
Timko Dominik[+2]
204
1,0
:
0,0
177
Blansko B
494
1,0
:
4,0
602
Pardubice A
160
0,0
:
1,0
220
Vais Patrik[+4]
126
0,0
:
1,0
200
Hrazdíra Jan[+10]
208
1,0
:
0,0
182
Jadran FM
575
5,0
:
0,0
0
Poděbrady
235
1,0
:
202
1,0
:
138
1,0
:
Poděbrady
0
0,0
:
5,0
518
Blansko B
:
1,0
134
:
1,0
189
Hasoň Jakub[+15]
:
1,0
195
Hrazdíra Jan[+10]
Pardubice A
518
4,0
:
1,0
504
Jadran FM
185
0,0
:
1,0
197
146
1,0
:
0,0
133
187
1,0
:
0,0
174
Tacl
580
4,0
:
1,0
520
Blansko A
173
0,0
:
1,0
184
212
1,0
:
0,0
169
195
1,0
:
0,0
167
Hasoň Jiří[+4]
Pardubice B
626
5,0
:
0,0
546
Bowling Academy
Timko Dominik[+2]
237
1,0
:
0,0
176
202
1,0
:
0,0
189
Blaha Lukáš[+6]
187
1,0
:
0,0
181
Tacl
561
3,0
:
2,0
515
Bowling Academy
169
0,0
:
1,0
195
Grunda Daniel[+2]
156
0,0
:
1,0
196
236
1,0
:
0,0
124
Pardubice B
494
0,0
:
5,0
591
Blansko A
Timko Dominik[+2]
150
0,0
:
1,0
182
199
0,0
:
1,0
233
Hanusová Elena[+18]
145
0,0
:
1,0
176
Kopřiva Adam[+6]
Pardubice A
574
5,0
:
0,0
0
Poděbrady
210
1,0
:
171
1,0
:
193
1,0
:
Blansko B
439
0,0
:
5,0
535
Jadran FM
Vais Patrik[+4]
169
0,0
:
1,0
188
137
0,0
:
1,0
198
Hrazdíra Jan[+10]
133
0,0
:
1,0
149

Dnes se hraje

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
3.liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
1. liga B SMSKY Bowling
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
5. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
1. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
19:00
19:00
1. liga B JČCampus Bowling
19:00
1. liga B PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga D PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga D PRGXbowling Strašnice
19:00
6. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL