Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. C

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
BC Bowlingzone A
5
2752
520,80
22,0
2.
Tacl Team Letohrad
5
2682
505,60
19,0
3.
BC Bowlingzone ABB
5
2529
459,40
14,0
4.
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
5
2346
437,20
13,0
5.
Bowlingzone C
5
2295
401,00
6,0
6.
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
5
1667
289,20
1,0

Zápasy kola

BC Bowlingzone ABB
565
5,0
:
0,0
449
Bowlingzone C
Brož Dominik[+4]
211
1,0
:
0,0
167
Průša David[+15]
164
1,0
:
0,0
107
Novák Tomáš[+20]
190
1,0
:
0,0
175
Hanusová Elena[+23]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
412
0,0
:
5,0
561
Tacl Team Letohrad
Nováková Iva[+12]
160
0,0
:
1,0
185
Seidl Daniel[+2]
Heerink Jim[+10]
119
0,0
:
1,0
180
133
0,0
:
1,0
196
BC Bowlingzone A
429
5,0
:
0,0
300
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
155
1,0
:
0,0
70
Ipser Lukáš[+10]
Prekop Ondřej[+10]
146
1,0
:
0,0
110
Knapík Filip[+15]
128
1,0
:
0,0
120
Taussig Samuel[+10]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
451
0,0
:
5,0
584
BC Bowlingzone A
150
0,0
:
1,0
221
Heerink Jim[+10]
159
0,0
:
1,0
179
Nováková Iva[+12]
142
0,0
:
1,0
184
Tacl Team Letohrad
550
5,0
:
0,0
391
BC Bowlingzone ABB
173
1,0
:
0,0
113
180
1,0
:
0,0
131
Brož Dominik[+4]
Seidl Daniel[+2]
197
1,0
:
0,0
147
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
395
1,0
:
4,0
450
Bowlingzone C
Knapík Filip[+15]
135
0,0
:
1,0
192
Hanusová Elena[+23]
102
1,0
:
0,0
93
Novák Tomáš[+20]
Taussig Samuel[+10]
158
0,0
:
1,0
165
Průša David[+15]
Bowlingzone C
450
1,0
:
4,0
483
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
Průša David[+15]
177
1,0
:
0,0
143
Novák Tomáš[+20]
107
0,0
:
1,0
158
Nováková Iva[+12]
Hanusová Elena[+23]
166
0,0
:
1,0
182
Heerink Jim[+10]
BC Bowlingzone ABB
526
5,0
:
0,0
293
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
162
1,0
:
0,0
136
Knapík Filip[+15]
160
1,0
:
0,0
58
Ipser Lukáš[+10]
204
1,0
:
0,0
99
Taussig Samuel[+10]
Tacl Team Letohrad
533
0,0
:
5,0
556
BC Bowlingzone A
141
0,0
:
1,0
151
Seidl Daniel[+2]
193
0,0
:
1,0
201
199
0,0
:
1,0
204
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
350
0,0
:
5,0
568
Tacl Team Letohrad
Knapík Filip[+15]
131
0,0
:
1,0
205
Seidl Daniel[+2]
107
0,0
:
1,0
182
Taussig Samuel[+10]
112
0,0
:
1,0
181
BC Bowlingzone A
684
5,0
:
0,0
498
Bowlingzone C
263
1,0
:
0,0
159
Novák Tomáš[+20]
213
1,0
:
0,0
164
Hanusová Elena[+23]
208
1,0
:
0,0
175
Průša David[+15]
BC Bowlingzone ABB
507
1,0
:
4,0
575
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
151
0,0
:
1,0
170
159
1,0
:
0,0
137
Heerink Jim[+10]
Brož Dominik[+4]
197
0,0
:
1,0
268
Nováková Iva[+12]
BC Bowlingzone A
499
2,0
:
3,0
540
BC Bowlingzone ABB
199
1,0
:
0,0
169
130
0,0
:
1,0
210
170
1,0
:
0,0
161
Brož Dominik[+4]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
329
0,0
:
5,0
425
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
Knapík Filip[+15]
127
0,0
:
1,0
158
Nováková Iva[+12]
Ipser Lukáš[+10]
62
0,0
:
1,0
116
Heerink Jim[+10]
Taussig Samuel[+10]
140
0,0
:
1,0
151
Bowlingzone C
448
1,0
:
4,0
470
Tacl Team Letohrad
Hanusová Elena[+23]
135
0,0
:
1,0
169
Průša David[+15]
194
1,0
:
0,0
147
Novák Tomáš[+20]
119
0,0
:
1,0
154

Dnes se hraje

18:00
18:00
1. liga B ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga B ZČBowling Lucerna
18:00
3. liga A PRGXbowling Žižkov
18:00
18:00
9. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
5. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
2. liga A JČCampus Bowling
19:00
4. liga NebušiceBurger Bar Nebušice

Zítra se bude hrát

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
17:30
3. liga Frýdek MístekBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
18:00
4. liga HolešovBowling Club Holešov
18:30
3. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
2. liga B JČCampus Bowling
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL