Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. C

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
BC Bowlingzone A
5
2673
504,60
21,0
2.
Tacl Team Letohrad
5
2781
525,40
16,0
3.
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
5
2504
468,80
14,5
4.
BC Bowlingzone ABB
5
2343
432,20
14,0
5.
Bowlingzone C
5
1986
339,80
9,0
6.
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
5
1652
281,60
0,5

Zápasy kola

BC Bowlingzone A
562
4,0
:
1,0
449
BC Bowlingzone ABB
194
0,0
:
1,0
200
Timko Dominik[+4]
191
1,0
:
0,0
110
177
1,0
:
0,0
139
Bowlingzone C
369
0,0
:
5,0
439
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
Průša David[+15]
120
0,0
:
1,0
157
Hanusová Elena[+23]
122
0,0
:
1,0
123
Heerink Jim[+10]
Vitásek Adam[+20]
127
0,0
:
1,0
159
Nováková Iva[+12]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
325
0,0
:
5,0
587
Tacl Team Letohrad
83
0,0
:
1,0
161
Taussig Samuel[+10]
112
0,0
:
1,0
183
Knapík Filip[+15]
130
0,0
:
1,0
243
Seidl Daniel[+2]
Bowlingzone C
404
5,0
:
0,0
279
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
Novák Tomáš[+20]
110
1,0
:
0,0
70
Ipser Lukáš[+10]
Průša David[+15]
136
1,0
:
0,0
107
Taussig Samuel[+10]
Hanusová Elena[+23]
158
1,0
:
0,0
102
Knapík Filip[+15]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
536
1,0
:
4,0
544
BC Bowlingzone A
210
1,0
:
0,0
168
Nováková Iva[+12]
155
0,0
:
1,0
197
Heerink Jim[+10]
171
0,0
:
1,0
179
Prekop Ondřej[+10]
Tacl Team Letohrad
648
4,0
:
1,0
473
BC Bowlingzone ABB
184
0,0
:
1,0
185
Brož Dominik[+4]
238
1,0
:
0,0
147
Timko Dominik[+4]
Seidl Daniel[+2]
226
1,0
:
0,0
141
BC Bowlingzone ABB
431
4,0
:
1,0
324
Bowlingzone C
Brož Dominik[+4]
132
0,0
:
1,0
133
Průša David[+15]
145
1,0
:
0,0
80
Novák Tomáš[+20]
154
1,0
:
0,0
111
Vitásek Adam[+20]
BC Bowlingzone A
557
4,0
:
1,0
526
Tacl Team Letohrad
190
0,0
:
1,0
193
173
1,0
:
0,0
161
194
1,0
:
0,0
172
Seidl Daniel[+2]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
483
4,5
:
0,5
356
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
Nováková Iva[+12]
170
1,0
:
0,0
111
Taussig Samuel[+10]
Heerink Jim[+10]
148
1,0
:
0,0
80
165
0,5
:
0,5
165
Knapík Filip[+15]
Tacl Team Letohrad
553
3,0
:
2,0
551
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
155
0,0
:
1,0
181
215
0,0
:
1,0
226
Nováková Iva[+12]
Seidl Daniel[+2]
183
1,0
:
0,0
144
Heerink Jim[+10]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
275
0,0
:
5,0
486
BC Bowlingzone ABB
Knapík Filip[+15]
138
0,0
:
1,0
147
Ipser Lukáš[+10]
47
0,0
:
1,0
171
Taussig Samuel[+10]
90
0,0
:
1,0
168
Timko Dominik[+4]
BC Bowlingzone A
509
4,0
:
1,0
432
Bowlingzone C
151
0,0
:
1,0
178
Hanusová Elena[+23]
176
1,0
:
0,0
125
Vitásek Adam[+20]
Prekop Ondřej[+10]
182
1,0
:
0,0
129
Průša David[+15]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
417
0,0
:
5,0
501
BC Bowlingzone A
Knapík Filip[+15]
123
0,0
:
1,0
174
Prekop Ondřej[+10]
141
0,0
:
1,0
166
Taussig Samuel[+10]
153
0,0
:
1,0
161
Tacl Team Letohrad
467
3,0
:
2,0
457
Bowlingzone C
149
0,0
:
1,0
173
Průša David[+15]
174
0,0
:
1,0
181
Hanusová Elena[+23]
144
1,0
:
0,0
103
Novák Tomáš[+20]
BC Bowlingzone ABB
504
3,0
:
2,0
495
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
Brož Dominik[+4]
191
1,0
:
0,0
136
153
0,0
:
1,0
192
Heerink Jim[+10]
Timko Dominik[+4]
160
0,0
:
1,0
167
Nováková Iva[+12]

Dnes se hraje

18:00
18:00
1. liga B ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga B ZČBowling Lucerna
18:00
3. liga A PRGXbowling Žižkov
18:00
18:00
9. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
5. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
2. liga A JČCampus Bowling
19:00
4. liga NebušiceBurger Bar Nebušice

Zítra se bude hrát

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
17:30
3. liga Frýdek MístekBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
18:00
4. liga HolešovBowling Club Holešov
18:30
3. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
2. liga B JČCampus Bowling
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL