Výběr ligy:

SBL Ústí nad Orlicí

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Pozdní sběr B
7
3651
506,29
23,0
2.
Fire Dragons
7
3703
514,00
20,0
3.
Tacl team B
7
3433
460,57
19,0
4.
ORSO
7
3645
517,71
18,0
ABB Vidlatá Seč
7
3574
476,57
18,0
6.
TACL Letohrad
7
3631
517,71
17,0
7.
Pozdní sběr
7
3590
485,43
15,0
8.
1. BK Kings
7
3360
456,43
10,0

Zápasy kola

Tacl team B
458
1,0
:
4,0
503
ABB Vidlatá Seč
Barvínek Jan[+3]
191
1,0
:
0,0
165
131
0,0
:
1,0
176
136
0,0
:
1,0
162
Fire Dragons
471
2,0
:
3,0
482
ORSO
140
0,0
:
1,0
211
172
1,0
:
0,0
119
159
1,0
:
0,0
152
Dostál Ivan[+3]
Pozdní sběr
522
0,0
:
5,0
565
Pozdní sběr B
Vodák Viktor[+6]
164
0,0
:
1,0
202
178
0,0
:
1,0
181
Musil Petr[+17]
180
0,0
:
1,0
182
Kobulej Jiří[+11]
TACL Letohrad
483
2,0
:
3,0
489
1. BK Kings
175
1,0
:
0,0
144
154
0,0
:
1,0
193
154
1,0
:
0,0
152
Pozdní sběr B
545
5,0
:
0,0
467
1. BK Kings
173
1,0
:
0,0
159
Dubánek Jan[+13]
187
1,0
:
0,0
168
185
1,0
:
0,0
140
Pozdní sběr
533
1,0
:
4,0
536
TACL Letohrad
Vodák Viktor[+6]
180
1,0
:
0,0
152
170
0,0
:
1,0
192
Musil Petr[+17]
183
0,0
:
1,0
192
ABB Vidlatá Seč
508
0,0
:
5,0
591
ORSO
157
0,0
:
1,0
202
154
0,0
:
1,0
188
197
0,0
:
1,0
201
Dostál Ivan[+3]
Tacl team B
433
0,0
:
5,0
594
Fire Dragons
Severová Jana[+16]
135
0,0
:
1,0
218
123
0,0
:
1,0
162
175
0,0
:
1,0
214
Pozdní sběr
472
1,0
:
4,0
505
ORSO
Vodák Viktor[+6]
154
0,0
:
1,0
177
151
0,0
:
1,0
181
Musil Petr[+17]
167
1,0
:
0,0
147
Dostál Ivan[+3]
Tacl team B
534
4,0
:
1,0
495
1. BK Kings
Severová Jana[+16]
192
1,0
:
0,0
154
167
0,0
:
1,0
178
Barvínek Jan[+3]
175
1,0
:
0,0
163
TACL Letohrad
546
1,0
:
4,0
565
Fire Dragons
161
0,0
:
1,0
180
226
1,0
:
0,0
187
159
0,0
:
1,0
198
ABB Vidlatá Seč
540
5,0
:
0,0
450
Pozdní sběr B
171
1,0
:
0,0
169
190
1,0
:
0,0
137
Dubánek Jan[+13]
179
1,0
:
0,0
144
Kobulej Jiří[+11]
Fire Dragons
516
1,0
:
4,0
532
Pozdní sběr B
164
0,0
:
1,0
173
181
1,0
:
0,0
172
Dubánek Jan[+13]
171
0,0
:
1,0
187
Kobulej Jiří[+11]
TACL Letohrad
488
1,0
:
4,0
499
ABB Vidlatá Seč
147
1,0
:
0,0
138
182
0,0
:
1,0
192
159
0,0
:
1,0
169
Tacl team B
499
4,0
:
1,0
472
Pozdní sběr
163
1,0
:
0,0
141
Vodák Viktor[+6]
Severová Jana[+16]
172
0,0
:
1,0
183
Barvínek Jan[+3]
164
1,0
:
0,0
148
Musil Petr[+17]
1. BK Kings
490
1,0
:
4,0
543
ORSO
166
0,0
:
1,0
211
168
0,0
:
1,0
179
156
1,0
:
0,0
153
Dostál Ivan[+3]
TACL Letohrad
414
0,0
:
5,0
508
Tacl team B
143
0,0
:
1,0
170
133
0,0
:
1,0
155
138
0,0
:
1,0
183
Severová Jana[+16]
ORSO
499
1,0
:
4,0
514
Pozdní sběr B
143
0,0
:
1,0
160
169
0,0
:
1,0
180
Dostál Ivan[+3]
187
1,0
:
0,0
174
Kobulej Jiří[+11]
Fire Dragons
475
2,0
:
3,0
478
1. BK Kings
171
1,0
:
0,0
164
128
0,0
:
1,0
153
176
1,0
:
0,0
161
Pozdní sběr
556
5,0
:
0,0
476
ABB Vidlatá Seč
Vodák Viktor[+6]
174
1,0
:
0,0
160
190
1,0
:
0,0
175
192
1,0
:
0,0
141
ABB Vidlatá Seč
475
0,0
:
5,0
559
Fire Dragons
155
0,0
:
1,0
161
167
0,0
:
1,0
202
153
0,0
:
1,0
196
1. BK Kings
484
2,0
:
3,0
503
Pozdní sběr
145
0,0
:
1,0
206
Vodák Viktor[+6]
152
1,0
:
0,0
150
187
1,0
:
0,0
147
ORSO
506
1,0
:
4,0
540
Tacl team B
207
1,0
:
0,0
163
164
0,0
:
1,0
207
Severová Jana[+16]
Dostál Ivan[+3]
135
0,0
:
1,0
170
Barvínek Jan[+3]
Pozdní sběr B
506
1,0
:
4,0
589
TACL Letohrad
177
1,0
:
0,0
143
Dubánek Jan[+13]
145
0,0
:
1,0
201
184
0,0
:
1,0
245
ORSO
519
0,0
:
5,0
575
TACL Letohrad
187
0,0
:
1,0
191
159
0,0
:
1,0
182
Dostál Ivan[+3]
173
0,0
:
1,0
202
Pozdní sběr B
539
4,0
:
1,0
461
Tacl team B
155
0,0
:
1,0
157
197
1,0
:
0,0
141
Severová Jana[+16]
Kobulej Jiří[+11]
187
1,0
:
0,0
163
Barvínek Jan[+3]
1. BK Kings
457
0,0
:
5,0
573
ABB Vidlatá Seč
156
0,0
:
1,0
187
147
0,0
:
1,0
190
154
0,0
:
1,0
196
Fire Dragons
523
1,0
:
4,0
532
Pozdní sběr
181
0,0
:
1,0
207
Vodák Viktor[+6]
180
1,0
:
0,0
152
162
0,0
:
1,0
173
Musil Petr[+17]

Dnes se hraje

10:00
10:00
10:00
10:00
STORM juniorská Extraliga sk. EBowling Jadran Frýdek Místek

Zítra se bude hrát

09:30
ŠBL Praha StrašniceXbowling Strašnice
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
19:00
4.liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice
19:00
4. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL