Výběr ligy:

SBL Ústí nad Orlicí

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
TACL Letohrad
7
4082
579,14
24,0
2.
Fire Dragons
7
3703
514,00
21,0
3.
ORSO
7
3933
558,86
20,0
4.
ABB Vidlatá Seč
7
3705
520,29
19,0
Tacl team B
7
3672
495,57
19,0
6.
1. BK Kings
7
3671
504,43
15,0
7.
Pozdní sběr
7
3359
456,86
13,0
8.
Pozdní sběr B
7
3455
482,57
9,0

Zápasy kola

1. BK Kings
509
3,0
:
2,0
464
Pozdní sběr
145
0,0
:
1,0
155
206
1,0
:
0,0
127
158
0,0
:
1,0
182
Musil Petr[+17]
Pozdní sběr B
490
2,0
:
3,0
518
TACL Letohrad
164
0,0
:
1,0
206
159
1,0
:
0,0
152
Kobulej Jiří[+11]
167
1,0
:
0,0
160
ABB Vidlatá Seč
486
1,0
:
4,0
529
Fire Dragons
143
0,0
:
1,0
175
204
1,0
:
0,0
148
139
0,0
:
1,0
206
ORSO
524
2,0
:
3,0
537
Tacl team B
170
1,0
:
0,0
167
Severová Jana[+16]
185
1,0
:
0,0
182
Severa Oldřich[+10]
Dostál Ivan[+3]
169
0,0
:
1,0
188
Barvínek Jan[+3]
Fire Dragons
509
1,0
:
4,0
530
Tacl team B
166
0,0
:
1,0
174
Severová Jana[+16]
158
0,0
:
1,0
185
Severa Oldřich[+10]
185
1,0
:
0,0
171
Barvínek Jan[+3]
ABB Vidlatá Seč
541
1,0
:
4,0
611
ORSO
154
0,0
:
1,0
246
206
1,0
:
0,0
178
181
0,0
:
1,0
187
Dostál Ivan[+3]
Pozdní sběr
425
1,0
:
4,0
615
TACL Letohrad
Vodák Viktor[+6]
165
1,0
:
0,0
159
143
0,0
:
1,0
234
117
0,0
:
1,0
222
1. BK Kings
464
2,0
:
3,0
486
Pozdní sběr B
124
0,0
:
1,0
165
176
1,0
:
0,0
163
164
1,0
:
0,0
158
Kobulej Jiří[+11]
ABB Vidlatá Seč
540
1,0
:
4,0
626
TACL Letohrad
201
1,0
:
0,0
194
Tomášek Petr[+11]
168
0,0
:
1,0
230
171
0,0
:
1,0
202
1. BK Kings
567
2,0
:
3,0
596
Tacl team B
142
0,0
:
1,0
216
Severová Jana[+16]
231
1,0
:
0,0
210
Severa Oldřich[+10]
194
1,0
:
0,0
170
Barvínek Jan[+3]
ORSO
535
5,0
:
0,0
476
Pozdní sběr B
178
1,0
:
0,0
167
158
1,0
:
0,0
135
Dostál Ivan[+3]
199
1,0
:
0,0
174
Kobulej Jiří[+11]
Pozdní sběr
431
1,0
:
4,0
540
Fire Dragons
Vodák Viktor[+6]
146
0,0
:
1,0
186
141
0,0
:
1,0
221
Musil Petr[+17]
144
1,0
:
0,0
133
Pozdní sběr B
525
2,0
:
3,0
548
Fire Dragons
155
0,0
:
1,0
221
170
1,0
:
0,0
136
Kobulej Jiří[+11]
200
1,0
:
0,0
191
ORSO
571
4,0
:
1,0
547
Pozdní sběr
210
1,0
:
0,0
181
Vodák Viktor[+6]
172
1,0
:
0,0
137
Dostál Ivan[+3]
189
0,0
:
1,0
229
Musil Petr[+17]
1. BK Kings
507
0,0
:
5,0
565
ABB Vidlatá Seč
165
0,0
:
1,0
169
186
0,0
:
1,0
213
156
0,0
:
1,0
183
Tacl team B
463
0,0
:
5,0
600
TACL Letohrad
Severová Jana[+16]
156
0,0
:
1,0
176
Severa Oldřich[+10]
146
0,0
:
1,0
192
Barvínek Jan[+3]
161
0,0
:
1,0
232
ORSO
578
3,0
:
2,0
572
1. BK Kings
212
1,0
:
0,0
144
203
0,0
:
1,0
261
Dostál Ivan[+3]
163
0,0
:
1,0
167
TACL Letohrad
530
1,0
:
4,0
567
Fire Dragons
218
1,0
:
0,0
212
161
0,0
:
1,0
167
151
0,0
:
1,0
188
Pozdní sběr B
527
1,0
:
4,0
532
Tacl team B
182
0,0
:
1,0
186
Severová Jana[+16]
190
1,0
:
0,0
164
Severa Oldřich[+10]
Kobulej Jiří[+11]
155
0,0
:
1,0
182
Barvínek Jan[+3]
ABB Vidlatá Seč
503
3,0
:
2,0
448
Pozdní sběr
161
0,0
:
1,0
168
Vodák Viktor[+6]
162
0,0
:
1,0
163
180
1,0
:
0,0
117
Pozdní sběr
535
5,0
:
0,0
492
Pozdní sběr B
Vodák Viktor[+6]
170
1,0
:
0,0
165
177
1,0
:
0,0
158
Musil Petr[+17]
188
1,0
:
0,0
169
Kobulej Jiří[+11]
Tacl team B
479
1,0
:
4,0
522
ABB Vidlatá Seč
Severová Jana[+16]
178
0,0
:
1,0
189
Severa Oldřich[+10]
138
0,0
:
1,0
179
Barvínek Jan[+3]
163
1,0
:
0,0
154
TACL Letohrad
580
3,0
:
2,0
554
1. BK Kings
Tomášek Petr[+11]
159
0,0
:
1,0
181
224
1,0
:
0,0
158
197
0,0
:
1,0
215
Fire Dragons
548
4,0
:
1,0
523
ORSO
183
0,0
:
1,0
195
192
1,0
:
0,0
169
173
1,0
:
0,0
159
Dostál Ivan[+3]
TACL Letohrad
613
4,0
:
1,0
591
ORSO
158
0,0
:
1,0
167
244
1,0
:
0,0
227
211
1,0
:
0,0
197
Dostál Ivan[+3]
Fire Dragons
462
1,0
:
4,0
498
1. BK Kings
122
0,0
:
1,0
148
168
1,0
:
0,0
143
172
0,0
:
1,0
207
Tacl team B
535
4,0
:
1,0
509
Pozdní sběr
Severová Jana[+16]
195
1,0
:
0,0
141
Vodák Viktor[+6]
Severa Oldřich[+10]
167
0,0
:
1,0
201
Barvínek Jan[+3]
173
1,0
:
0,0
167
Musil Petr[+17]
Pozdní sběr B
459
1,0
:
4,0
548
ABB Vidlatá Seč
126
0,0
:
1,0
214
159
1,0
:
0,0
147
Kobulej Jiří[+11]
174
0,0
:
1,0
187

Dnes se hraje

Dnes se žádný turnaj nehraje...

Zítra se bude hrát

Zítra se žádný turnaj hrát nebude...

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL