Výběr ligy:

SBL Ústí nad Orlicí

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
ORSO
7
4026
572,14
28,0
2.
TACL Letohrad
7
4141
580,57
26,0
3.
ABB Vidlatá Seč
7
3736
516,71
17,0
4.
Fire Dragons
7
3776
509,43
16,0
Pozdní sběr B
7
3672
507,43
16,0
6.
1. BK Kings
7
3781
528,14
15,0
Pozdní sběr
7
3642
487,00
15,0
8.
Tacl team B
7
3582
484,29
7,0

Zápasy kola

Tacl team B
498
1,0
:
4,0
526
ABB Vidlatá Seč
Severová Jana[+16]
162
0,0
:
1,0
197
176
1,0
:
0,0
161
Barvínek Jan[+3]
160
0,0
:
1,0
168
Fire Dragons
491
0,0
:
5,0
569
ORSO
177
0,0
:
1,0
203
149
0,0
:
1,0
186
165
0,0
:
1,0
180
Dostál Ivan[+3]
Pozdní sběr
428
0,0
:
5,0
533
Pozdní sběr B
Vodák Viktor[+6]
156
0,0
:
1,0
171
111
0,0
:
1,0
137
Dubánek Jan[+13]
Musil Petr[+17]
161
0,0
:
1,0
225
TACL Letohrad
559
4,0
:
1,0
537
1. BK Kings
Tomášek Petr[+11]
212
1,0
:
0,0
209
139
0,0
:
1,0
173
208
1,0
:
0,0
155
Pozdní sběr B
509
3,0
:
2,0
483
1. BK Kings
224
1,0
:
0,0
150
Kobulej Jiří[+11]
139
0,0
:
1,0
143
146
0,0
:
1,0
190
Pozdní sběr
478
0,0
:
5,0
568
TACL Letohrad
Vodák Viktor[+6]
174
0,0
:
1,0
193
Tomášek Petr[+11]
140
0,0
:
1,0
168
Musil Petr[+17]
164
0,0
:
1,0
207
ABB Vidlatá Seč
475
1,0
:
4,0
531
ORSO
170
1,0
:
0,0
155
172
0,0
:
1,0
181
133
0,0
:
1,0
195
Dostál Ivan[+3]
Tacl team B
507
1,0
:
4,0
560
Fire Dragons
Severa Oldřich[+10]
184
0,0
:
1,0
226
145
1,0
:
0,0
138
Barvínek Jan[+3]
178
0,0
:
1,0
196
Pozdní sběr
505
1,0
:
4,0
557
ORSO
Vodák Viktor[+6]
174
0,0
:
1,0
227
202
1,0
:
0,0
160
129
0,0
:
1,0
170
Dostál Ivan[+3]
Tacl team B
492
1,0
:
4,0
575
1. BK Kings
Severa Oldřich[+10]
164
0,0
:
1,0
197
Severová Jana[+16]
165
1,0
:
0,0
156
Barvínek Jan[+3]
163
0,0
:
1,0
222
TACL Letohrad
570
1,0
:
4,0
625
Fire Dragons
Tomášek Petr[+11]
210
0,0
:
1,0
232
160
0,0
:
1,0
209
200
1,0
:
0,0
184
ABB Vidlatá Seč
582
4,0
:
1,0
521
Pozdní sběr B
200
1,0
:
0,0
182
207
1,0
:
0,0
162
Dubánek Jan[+13]
175
0,0
:
1,0
177
Kobulej Jiří[+11]
Fire Dragons
529
3,0
:
2,0
524
Pozdní sběr B
179
0,0
:
1,0
198
186
1,0
:
0,0
159
Dubánek Jan[+13]
164
0,0
:
1,0
167
Kobulej Jiří[+11]
TACL Letohrad
586
4,0
:
1,0
525
ABB Vidlatá Seč
Tomášek Petr[+11]
191
1,0
:
0,0
187
169
0,0
:
1,0
171
226
1,0
:
0,0
167
Tacl team B
478
1,0
:
4,0
535
Pozdní sběr
Severa Oldřich[+10]
172
1,0
:
0,0
170
159
0,0
:
1,0
188
Severová Jana[+16]
147
0,0
:
1,0
177
Musil Petr[+17]
1. BK Kings
511
0,0
:
5,0
640
ORSO
173
0,0
:
1,0
225
173
0,0
:
1,0
225
165
0,0
:
1,0
190
Dostál Ivan[+3]
TACL Letohrad
648
4,0
:
1,0
561
Tacl team B
Tomášek Petr[+11]
189
0,0
:
1,0
202
Severa Oldřich[+10]
246
1,0
:
0,0
183
213
1,0
:
0,0
176
Barvínek Jan[+3]
ORSO
572
5,0
:
0,0
516
Pozdní sběr B
178
1,0
:
0,0
158
190
1,0
:
0,0
176
Dostál Ivan[+3]
204
1,0
:
0,0
182
Kobulej Jiří[+11]
Fire Dragons
541
2,0
:
3,0
553
1. BK Kings
170
1,0
:
0,0
166
181
1,0
:
0,0
169
190
0,0
:
1,0
218
Pozdní sběr
585
4,0
:
1,0
545
ABB Vidlatá Seč
Vodák Viktor[+6]
167
0,0
:
1,0
175
206
1,0
:
0,0
162
Musil Petr[+17]
212
1,0
:
0,0
208
ABB Vidlatá Seč
532
2,0
:
3,0
563
Fire Dragons
167
0,0
:
1,0
207
190
1,0
:
0,0
183
175
1,0
:
0,0
173
1. BK Kings
582
4,0
:
1,0
562
Pozdní sběr
219
1,0
:
0,0
208
Vodák Viktor[+6]
167
0,0
:
1,0
180
196
1,0
:
0,0
174
ORSO
566
4,0
:
1,0
545
Tacl team B
190
1,0
:
0,0
146
Severa Oldřich[+10]
168
0,0
:
1,0
217
Dostál Ivan[+3]
208
1,0
:
0,0
182
Barvínek Jan[+3]
Pozdní sběr B
552
1,0
:
4,0
605
TACL Letohrad
155
0,0
:
1,0
178
Tomášek Petr[+11]
Dubánek Jan[+13]
167
0,0
:
1,0
235
230
1,0
:
0,0
192
ORSO
591
1,0
:
4,0
605
TACL Letohrad
164
0,0
:
1,0
182
Tomášek Petr[+11]
178
0,0
:
1,0
181
Dostál Ivan[+3]
249
1,0
:
0,0
242
Pozdní sběr B
517
4,0
:
1,0
501
Tacl team B
192
1,0
:
0,0
182
Severa Oldřich[+10]
Dubánek Jan[+13]
153
0,0
:
1,0
167
Kobulej Jiří[+11]
172
1,0
:
0,0
152
Barvínek Jan[+3]
1. BK Kings
540
1,0
:
4,0
551
ABB Vidlatá Seč
158
0,0
:
1,0
189
146
0,0
:
1,0
168
236
1,0
:
0,0
194
Fire Dragons
467
0,0
:
5,0
549
Pozdní sběr
125
0,0
:
1,0
184
Vodák Viktor[+6]
175
0,0
:
1,0
185
167
0,0
:
1,0
180
Musil Petr[+17]

Dnes se hraje

10:00
10:00
10:00
10:00
STORM juniorská Extraliga sk. EBowling Jadran Frýdek Místek

Zítra se bude hrát

09:30
ŠBL Praha StrašniceXbowling Strašnice
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
19:00
4.liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice
19:00
4. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL