Výběr ligy:

Juniorská Extraliga sk. A

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
BC Most Benedikt
7
3919
549,29
29,0
2.
BC Most Bela
7
3615
457,43
26,0
3.
Xbowling Žižkov
7
3382
443,00
22,0
4.
Bowlingjunior Plzeň
7
3367
455,57
19,5
5.
BC Hluboká
7
3466
433,71
16,0
6.
Xbowling Strašnice
7
3255
411,43
13,0
7.
BC Lucerna Plzeň
7
2936
360,14
9,5
8.
DDM Třemošná
7
2123
291,57
5,0

Zápasy kola

Xbowling Strašnice
501
0,0
:
5,0
530
BC Most Benedikt
152
0,0
:
1,0
173
Rejč Libor[+4]
Jiránek Filip[+25]
175
0,0
:
1,0
181
Valenta David[+2]
174
0,0
:
1,0
176
BC Most Bela
564
4,0
:
1,0
524
Bowlingjunior Plzeň
240
1,0
:
0,0
186
Vacík Matěj[+10]
Rak Tadeáš[+35]
145
0,0
:
1,0
196
Lencéš Petr[+6]
179
1,0
:
0,0
142
Míka Adam[+6]
BC Lucerna Plzeň
445
5,0
:
0,0
0
DDM Třemošná
Vítovec David[+20]
109
1,0
:
Rejthar Jakub[+15]
161
1,0
:
175
1,0
:
BC Hluboká
458
1,0
:
4,0
489
Xbowling Žižkov
185
1,0
:
0,0
139
Vrzal David[+20]
136
0,0
:
1,0
163
Lexová Sophie[+16]
137
0,0
:
1,0
187
DDM Třemošná
0
0,0
:
5,0
465
Xbowling Žižkov
:
1,0
188
:
1,0
111
:
1,0
166
Vrzal David[+20]
BC Lucerna Plzeň
438
1,0
:
4,0
508
BC Hluboká
Král Karel[+20]
129
0,0
:
1,0
183
Lexová Sophie[+16]
Rejthar Jakub[+15]
140
0,0
:
1,0
188
Vacek Tomáš[+20]
169
1,0
:
0,0
137
BC Most Benedikt
584
5,0
:
0,0
491
Bowlingjunior Plzeň
Jeníček Jan[+8]
253
1,0
:
0,0
182
Vacík Matěj[+10]
Valenta David[+2]
166
1,0
:
0,0
146
165
1,0
:
0,0
163
Lencéš Petr[+6]
Xbowling Strašnice
440
0,0
:
5,0
591
BC Most Bela
157
0,0
:
1,0
198
Rak Tadeáš[+35]
134
0,0
:
1,0
192
Jiránek Filip[+25]
149
0,0
:
1,0
201
BC Lucerna Plzeň
425
1,5
:
3,5
447
Bowlingjunior Plzeň
Vítovec David[+20]
95
0,0
:
1,0
170
Vacík Matěj[+10]
Rejthar Jakub[+15]
165
0,5
:
0,5
165
Lencéš Petr[+6]
165
1,0
:
0,0
112
Míka Adam[+6]
Xbowling Strašnice
425
1,0
:
4,0
526
Xbowling Žižkov
159
1,0
:
0,0
137
Vrzal David[+20]
125
0,0
:
1,0
179
141
0,0
:
1,0
210
BC Hluboká
482
1,0
:
4,0
499
BC Most Bela
Lexová Sophie[+16]
149
0,0
:
1,0
155
Vacek Tomáš[+20]
168
0,0
:
1,0
202
165
1,0
:
0,0
142
Rak Tadeáš[+35]
BC Most Benedikt
555
4,0
:
1,0
466
DDM Třemošná
Jeníček Jan[+8]
184
1,0
:
0,0
133
Valenta David[+2]
201
1,0
:
0,0
140
Rejč Libor[+4]
170
0,0
:
1,0
193
Suchý Martin[+2]
BC Most Bela
560
4,0
:
1,0
402
DDM Třemošná
192
1,0
:
0,0
152
Rak Tadeáš[+35]
212
1,0
:
0,0
79
Kopecký Matěj[+10]
156
0,0
:
1,0
171
Suchý Martin[+2]
BC Hluboká
564
4,0
:
1,0
548
BC Most Benedikt
Vacek Tomáš[+20]
177
0,0
:
1,0
180
Jeníček Jan[+8]
205
1,0
:
0,0
195
Rejč Libor[+4]
182
1,0
:
0,0
173
Xbowling Strašnice
471
4,0
:
1,0
441
BC Lucerna Plzeň
121
0,0
:
1,0
169
Jiránek Filip[+25]
192
1,0
:
0,0
129
Rejthar Jakub[+15]
158
1,0
:
0,0
143
Král Karel[+20]
Xbowling Žižkov
463
3,0
:
2,0
449
Bowlingjunior Plzeň
Vrzal David[+20]
142
0,0
:
1,0
144
Lencéš Petr[+6]
182
1,0
:
0,0
155
Vacík Matěj[+10]
139
0,0
:
1,0
150
BC Hluboká
527
1,0
:
4,0
530
Xbowling Strašnice
146
1,0
:
0,0
130
Vacek Tomáš[+20]
222
0,0
:
1,0
227
Jiránek Filip[+25]
Lexová Sophie[+16]
159
0,0
:
1,0
173
Bowlingjunior Plzeň
468
4,0
:
1,0
431
DDM Třemošná
Vacík Matěj[+10]
162
0,0
:
1,0
167
135
1,0
:
0,0
113
Kopecký Matěj[+10]
Lencéš Petr[+6]
171
1,0
:
0,0
151
Suchý Martin[+2]
BC Most Bela
483
4,0
:
1,0
398
Xbowling Žižkov
154
0,0
:
1,0
164
191
1,0
:
0,0
149
Rak Tadeáš[+35]
138
1,0
:
0,0
85
BC Lucerna Plzeň
368
0,0
:
5,0
516
BC Most Benedikt
Vítovec David[+20]
102
0,0
:
1,0
186
Jeníček Jan[+8]
Rejthar Jakub[+15]
126
0,0
:
1,0
156
Valenta David[+2]
140
0,0
:
1,0
174
Rejč Libor[+4]
BC Most Benedikt
620
5,0
:
0,0
481
BC Most Bela
Valenta David[+2]
193
1,0
:
0,0
168
Rejč Libor[+4]
203
1,0
:
0,0
154
224
1,0
:
0,0
159
Rak Tadeáš[+35]
Xbowling Žižkov
523
4,0
:
1,0
476
BC Lucerna Plzeň
241
1,0
:
0,0
157
Král Karel[+20]
Vrzal David[+20]
163
1,0
:
0,0
159
Rejthar Jakub[+15]
119
0,0
:
1,0
160
Bowlingjunior Plzeň
434
5,0
:
0,0
421
Xbowling Strašnice
Vacík Matěj[+10]
141
1,0
:
0,0
140
Míka Adam[+6]
144
1,0
:
0,0
142
Jiránek Filip[+25]
Lencéš Petr[+6]
149
1,0
:
0,0
139
DDM Třemošná
402
1,0
:
4,0
426
BC Hluboká
137
0,0
:
1,0
179
Vacek Tomáš[+20]
117
0,0
:
1,0
154
Lexová Sophie[+16]
Suchý Martin[+2]
148
1,0
:
0,0
93
Bowlingjunior Plzeň
554
4,0
:
1,0
501
BC Hluboká
Vacík Matěj[+10]
201
1,0
:
0,0
180
Vacek Tomáš[+20]
Míka Adam[+6]
157
0,0
:
1,0
172
Lexová Sophie[+16]
Lencéš Petr[+6]
196
1,0
:
0,0
149
DDM Třemošná
422
1,0
:
4,0
467
Xbowling Strašnice
155
1,0
:
0,0
134
Kopecký Matěj[+10]
136
0,0
:
1,0
169
Jiránek Filip[+25]
131
0,0
:
1,0
164
Xbowling Žižkov
518
1,0
:
4,0
566
BC Most Benedikt
187
0,0
:
1,0
197
Jeníček Jan[+8]
200
1,0
:
0,0
193
Vrzal David[+20]
131
0,0
:
1,0
176
Rejč Libor[+4]
BC Most Bela
437
5,0
:
0,0
343
BC Lucerna Plzeň
150
1,0
:
0,0
112
Král Karel[+20]
165
1,0
:
0,0
115
Vítovec David[+20]
Rak Tadeáš[+35]
122
1,0
:
0,0
116
Rejthar Jakub[+15]

Dnes se hraje

Dnes se žádný turnaj nehraje...

Zítra se bude hrát

Zítra se žádný turnaj hrát nebude...

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL