Výběr ligy:

Finále ValMezu sk. A

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Za řekou
5
3115
623,00
20,0
2.
CNC Produkt
5
3208
641,60
14,0
3.
Formprojekt
5
3319
663,80
13,0
4.
Zákulisí
5
3019
603,80
12,0
5.
Republika
5
3140
628,00
10,0
6.
Tweeners
5
2909
581,80
6,0

Zápasy kola

Formprojekt
646
0,0
:
5,0
756
CNC Produkt
235
0,0
:
1,0
261
199
0,0
:
1,0
221
212
0,0
:
1,0
274
Republika
610
4,0
:
1,0
603
Zákulisí
242
1,0
:
0,0
193
150
0,0
:
1,0
207
218
1,0
:
0,0
203
Za řekou
634
5,0
:
0,0
534
Tweeners
235
1,0
:
0,0
177
169
1,0
:
0,0
146
230
1,0
:
0,0
211
Zákulisí
659
4,0
:
1,0
533
Tweeners
251
1,0
:
0,0
148
220
1,0
:
0,0
188
188
0,0
:
1,0
197
Za řekou
620
4,0
:
1,0
571
CNC Produkt
212
1,0
:
0,0
168
156
0,0
:
1,0
171
252
1,0
:
0,0
232
Formprojekt
651
3,0
:
2,0
642
Republika
231
0,0
:
1,0
300
207
0,0
:
1,0
224
213
1,0
:
0,0
118
Tweeners
697
5,0
:
0,0
597
Republika
187
1,0
:
0,0
160
233
1,0
:
0,0
190
277
1,0
:
0,0
247
Formprojekt
603
0,0
:
5,0
674
Za řekou
189
0,0
:
1,0
200
204
0,0
:
1,0
225
210
0,0
:
1,0
249
CNC Produkt
581
2,0
:
3,0
648
Zákulisí
202
1,0
:
0,0
185
124
0,0
:
1,0
278
255
1,0
:
0,0
185
Republika
571
0,0
:
5,0
623
Za řekou
176
0,0
:
1,0
189
163
0,0
:
1,0
172
232
0,0
:
1,0
262
CNC Produkt
630
5,0
:
0,0
558
Tweeners
216
1,0
:
0,0
164
201
1,0
:
0,0
198
213
1,0
:
0,0
196
Zákulisí
528
0,0
:
5,0
701
Formprojekt
171
0,0
:
1,0
256
180
0,0
:
1,0
199
177
0,0
:
1,0
246
Za řekou
564
1,0
:
4,0
581
Zákulisí
159
0,0
:
1,0
253
172
0,0
:
1,0
183
233
1,0
:
0,0
145
Tweeners
587
0,0
:
5,0
718
Formprojekt
217
0,0
:
1,0
244
219
0,0
:
1,0
222
151
0,0
:
1,0
252
Republika
720
4,0
:
1,0
670
CNC Produkt
246
0,0
:
1,0
253
218
1,0
:
0,0
199
256
1,0
:
0,0
218

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecTipsport arena
18:00
1. liga A JČCampus Bowling
18:00
1. liga A PRGBowling Vojkov
18:00
1. liga A SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
4.liga KyjeXbowling Kyje
18:00
4. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:00
4. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
5. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
5.liga ZličínBest Bowling Zličín
19:00
4. liga sk A ProsekXbowling Prosek
19:00
4. liga sk B ProsekXbowling Prosek
19:00
4. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
4.liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
4. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

18:00
18:00
1. liga B JČCampus Bowling
18:00
1. liga B PRGBowling Vojkov
18:00
1. liga B SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
4.liga DejviceBowling Dejvice
18:00
4. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
5. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
6. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
6.liga ZličínBest Bowling Zličín
18:00
6. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
1. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
5. liga ProsekXbowling Prosek
19:00
5. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ProsekXbowling Prosek
19:00
6. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL