Výběr ligy:

Extraliga ČBL sk. o finále západ

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Expert King pins
7
4102
578,00
34,0
2.
BT Notaxo B
7
3799
542,71
20,0
3.
BC Benedikt Most
7
3842
548,86
18,0
Bombers
7
3768
538,29
18,0
JBN Kutna Hora
7
3758
536,86
18,0
6.
Rigor Mortis
7
3888
555,43
15,0
7.
SKB Račice
7
3402
486,00
10,0
8.
STRIKE
7
3411
479,29
7,0

Zápasy kola

Rigor Mortis
566
1,0
:
4,0
591
STRIKE
189
1,0
:
0,0
168
172
0,0
:
1,0
183
205
0,0
:
1,0
240
JBN Kutna Hora
472
0,0
:
5,0
560
Expert King pins
136
0,0
:
1,0
171
162
0,0
:
1,0
174
174
0,0
:
1,0
215
BT Notaxo B
462
4,0
:
1,0
317
SKB Račice
175
1,0
:
0,0
151
165
0,0
:
1,0
166
122
1,0
:
Bombers
575
4,0
:
1,0
569
BC Benedikt Most
209
1,0
:
0,0
196
187
1,0
:
0,0
178
179
0,0
:
1,0
195
SKB Račice
499
1,0
:
4,0
558
BC Benedikt Most
113
0,0
:
1,0
211
160
0,0
:
1,0
168
226
1,0
:
0,0
179
BT Notaxo B
518
4,0
:
1,0
485
Bombers
152
0,0
:
1,0
174
200
1,0
:
0,0
148
166
1,0
:
0,0
163
STRIKE
432
0,0
:
5,0
588
Expert King pins
114
0,0
:
1,0
195
164
0,0
:
1,0
204
154
0,0
:
1,0
189
Rigor Mortis
576
4,0
:
1,0
498
JBN Kutna Hora
227
1,0
:
0,0
192
165
0,0
:
1,0
180
184
1,0
:
0,0
126
BT Notaxo B
550
0,0
:
5,0
563
Expert King pins
176
0,0
:
1,0
180
160
0,0
:
1,0
166
214
0,0
:
1,0
217
Rigor Mortis
527
1,0
:
4,0
558
BC Benedikt Most
182
1,0
:
0,0
158
161
0,0
:
1,0
203
184
0,0
:
1,0
197
Bombers
556
1,0
:
4,0
575
JBN Kutna Hora
205
1,0
:
0,0
171
190
0,0
:
1,0
226
161
0,0
:
1,0
178
STRIKE
473
1,0
:
4,0
502
SKB Račice
141
0,0
:
1,0
148
150
0,0
:
1,0
193
182
1,0
:
0,0
161
JBN Kutna Hora
581
4,0
:
1,0
554
SKB Račice
203
1,0
:
0,0
188
177
0,0
:
1,0
199
201
1,0
:
0,0
167
Bombers
572
5,0
:
0,0
470
STRIKE
193
1,0
:
0,0
130
183
1,0
:
0,0
165
196
1,0
:
0,0
175
Rigor Mortis
566
3,0
:
2,0
541
BT Notaxo B
214
0,0
:
1,0
216
197
1,0
:
0,0
161
155
0,0
:
1,0
164
BC Benedikt Most
530
0,0
:
5,0
555
Expert King pins
183
0,0
:
1,0
185
154
0,0
:
1,0
168
193
0,0
:
1,0
202
Bombers
500
2,0
:
3,0
501
Rigor Mortis
170
0,0
:
1,0
200
168
1,0
:
0,0
160
162
1,0
:
0,0
141
Expert King pins
505
4,0
:
1,0
464
SKB Račice
170
1,0
:
0,0
111
159
0,0
:
1,0
185
176
1,0
:
0,0
168
JBN Kutna Hora
515
1,0
:
4,0
545
BC Benedikt Most
181
0,0
:
1,0
199
156
1,0
:
0,0
153
178
0,0
:
1,0
193
BT Notaxo B
617
4,0
:
1,0
537
STRIKE
218
1,0
:
0,0
156
213
1,0
:
0,0
193
186
0,0
:
1,0
188
STRIKE
444
0,0
:
5,0
611
JBN Kutna Hora
137
0,0
:
1,0
214
159
0,0
:
1,0
198
148
0,0
:
1,0
199
BC Benedikt Most
570
1,0
:
4,0
616
BT Notaxo B
221
0,0
:
1,0
234
191
1,0
:
0,0
169
158
0,0
:
1,0
213
Expert King pins
654
5,0
:
0,0
549
Rigor Mortis
209
1,0
:
0,0
205
217
1,0
:
0,0
177
228
1,0
:
0,0
167
SKB Račice
507
0,0
:
5,0
585
Bombers
164
0,0
:
1,0
214
186
0,0
:
1,0
193
157
0,0
:
1,0
178
Expert King pins
677
5,0
:
0,0
495
Bombers
219
1,0
:
0,0
126
190
1,0
:
0,0
187
268
1,0
:
0,0
182
SKB Račice
559
2,0
:
3,0
603
Rigor Mortis
181
1,0
:
0,0
164
161
0,0
:
1,0
236
217
1,0
:
0,0
203
BC Benedikt Most
512
4,0
:
1,0
464
STRIKE
181
1,0
:
0,0
120
171
1,0
:
0,0
154
160
0,0
:
1,0
190
JBN Kutna Hora
506
3,0
:
2,0
495
BT Notaxo B
139
0,0
:
1,0
169
125
0,0
:
1,0
171
242
1,0
:
0,0
155

Dnes se hraje

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
3.liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
1. liga B SMSKY Bowling
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
5. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
1. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
19:00
19:00
1. liga B JČCampus Bowling
19:00
1. liga B PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga D PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga D PRGXbowling Strašnice
19:00
6. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL