Výběr ligy:

4. liga Valašské Meziříčí

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Dravci
5
2546
509,20
19,0
2.
Krocaní hněv
5
2542
508,40
18,0
3.
Trosečníci
5
2368
465,60
14,0
4.
Kuchtíci
5
2426
485,20
11,0
5.
Moribundus
5
2319
455,80
10,0
6.
Fonan
5
2261
448,20
3,0

Zápasy kola

Fonan
455
1,0
:
4,0
478
Kuchtíci
143
1,0
:
0,0
127
133
0,0
:
1,0
164
179
0,0
:
1,0
187
Trosečníci
481
5,0
:
0,0
457
Dravci
174
1,0
:
0,0
173
148
1,0
:
0,0
138
159
1,0
:
0,0
146
Krocaní hněv
451
4,0
:
1,0
433
Moribundus
157
1,0
:
0,0
143
151
1,0
:
0,0
141
143
0,0
:
1,0
149
Schmiedt Jan[+4]
Moribundus
476
4,0
:
1,0
463
Fonan
170
1,0
:
0,0
158
174
1,0
:
0,0
133
Schmiedt Jan[+4]
132
0,0
:
1,0
172
Krocaní hněv
530
5,0
:
0,0
452
Trosečníci
192
1,0
:
0,0
163
160
1,0
:
0,0
142
178
1,0
:
0,0
147
Dravci
483
4,0
:
1,0
410
Kuchtíci
162
1,0
:
0,0
93
176
1,0
:
0,0
148
145
0,0
:
1,0
169
Dravci
530
5,0
:
0,0
442
Krocaní hněv
179
1,0
:
0,0
147
157
1,0
:
0,0
136
194
1,0
:
0,0
159
Moribundus
491
4,0
:
1,0
465
Kuchtíci
160
1,0
:
0,0
138
171
0,0
:
1,0
202
Schmiedt Jan[+4]
160
1,0
:
0,0
125
Trosečníci
473
4,0
:
1,0
413
Fonan
189
1,0
:
0,0
136
159
1,0
:
0,0
136
125
0,0
:
1,0
141
Trosečníci
467
4,0
:
1,0
466
Moribundus
143
1,0
:
0,0
140
180
1,0
:
0,0
150
144
0,0
:
1,0
176
Schmiedt Jan[+4]
Dravci
541
5,0
:
0,0
435
Fonan
191
1,0
:
0,0
152
165
1,0
:
0,0
126
185
1,0
:
0,0
157
Kuchtíci
549
1,0
:
4,0
564
Krocaní hněv
153
0,0
:
1,0
194
209
1,0
:
0,0
164
187
0,0
:
1,0
206
Kuchtíci
524
4,0
:
1,0
495
Trosečníci
112
0,0
:
1,0
191
175
1,0
:
0,0
159
237
1,0
:
0,0
145
Fonan
495
0,0
:
5,0
555
Krocaní hněv
158
0,0
:
1,0
163
178
0,0
:
1,0
201
159
0,0
:
1,0
191
Moribundus
453
0,0
:
5,0
535
Dravci
192
0,0
:
1,0
203
118
0,0
:
1,0
177
Schmiedt Jan[+4]
143
0,0
:
1,0
155

Dnes se hraje

14:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
7. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite