Výběr ligy:

4. liga Prosek sk.A

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Bowleři z Dua
5
2503
480,60
19,0
2.
BC Relax
5
2525
489,00
15,0
3.
BC Troja
5
2342
468,40
13,0
4.
Nehrající kapitáni
5
2516
495,20
12,0
5.
Black Sheep
5
2350
470,00
11,0
6.
COPA Gold Team
5
2132
410,40
5,0

Zápasy kola

Nehrající kapitáni
493
3,0
:
2,0
420
COPA Gold Team
146
0,0
:
1,0
147
211
1,0
:
0,0
131
136
0,0
:
1,0
142
BC Troja
458
4,0
:
1,0
442
Black Sheep
147
0,0
:
1,0
171
153
1,0
:
0,0
133
158
1,0
:
0,0
138
BC Relax
505
1,0
:
4,0
520
Bowleři z Dua
168
0,0
:
1,0
179
147
0,0
:
1,0
159
Pilát Petr[+8]
Egert Jiří[+8]
190
1,0
:
0,0
182
BC Troja
433
0,0
:
5,0
529
BC Relax
135
0,0
:
1,0
159
147
0,0
:
1,0
169
151
0,0
:
1,0
201
Egert Jiří[+8]
Black Sheep
436
0,0
:
5,0
552
Nehrající kapitáni
141
0,0
:
1,0
178
138
0,0
:
1,0
171
157
0,0
:
1,0
203
Bowleři z Dua
486
4,0
:
1,0
392
COPA Gold Team
191
1,0
:
0,0
140
Pilát Petr[+8]
111
0,0
:
1,0
128
184
1,0
:
0,0
124
COPA Gold Team
397
1,0
:
4,0
432
BC Troja
160
1,0
:
0,0
108
103
0,0
:
1,0
120
134
0,0
:
1,0
204
Nehrající kapitáni
466
1,0
:
4,0
502
Bowleři z Dua
143
0,0
:
1,0
203
155
1,0
:
0,0
128
Pilát Petr[+8]
168
0,0
:
1,0
171
Black Sheep
445
4,0
:
1,0
435
BC Relax
145
1,0
:
0,0
117
170
1,0
:
0,0
132
130
0,0
:
1,0
186
Egert Jiří[+8]
Bowleři z Dua
523
3,0
:
2,0
505
Black Sheep
169
0,0
:
1,0
199
Pilát Petr[+8]
145
0,0
:
1,0
190
209
1,0
:
0,0
116
BC Relax
551
5,0
:
0,0
453
COPA Gold Team
175
1,0
:
0,0
136
187
1,0
:
0,0
129
Egert Jiří[+8]
189
1,0
:
0,0
188
Nehrající kapitáni
501
1,0
:
4,0
558
BC Troja
213
1,0
:
0,0
150
159
0,0
:
1,0
185
129
0,0
:
1,0
223
BC Relax
505
3,0
:
2,0
504
Nehrající kapitáni
164
0,0
:
1,0
212
190
1,0
:
0,0
139
Egert Jiří[+8]
151
0,0
:
1,0
153
Bowleři z Dua
472
4,0
:
1,0
461
BC Troja
188
1,0
:
0,0
126
Pilát Petr[+8]
149
1,0
:
0,0
135
135
0,0
:
1,0
200
COPA Gold Team
470
1,0
:
4,0
522
Black Sheep
170
0,0
:
1,0
209
120
0,0
:
1,0
142
180
1,0
:
0,0
171

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
SBL Brno sk. 1Bowling Brno
18:00
SBL Brno sk. 2Bowling Brno
18:00
1. liga B SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga BPraha, Na Ovčíně
18:00
2. liga B JČXbowling Budějce
18:00
2. liga ChomutovStrikeland Chomutov
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
4. liga ChebBowling Bar Svatý kříž
18:00
4. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
2. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
3. liga G PRGXbowling Žižkov
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu

Zítra se bude hrát

17:00
2. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga TřemošnáBowling Třemošná
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite