Výběr ligy:

3. liga Valašské Meziříčí

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Lotr tým
5
2773
554,60
22,0
2.
Fabuland
5
2593
502,60
17,0
3.
DARK SIDE
5
2505
501,00
15,0
4.
Krocaní hněv
5
2546
509,20
11,0
5.
Andílci
5
2466
493,20
5,5
6.
Pivoni
5
2325
465,00
4,5

Zápasy kola

Krocaní hněv
497
3,0
:
2,0
491
Pivoni
173
1,0
:
0,0
159
156
0,0
:
1,0
158
168
0,0
:
1,0
174
Lotr tým
545
4,0
:
1,0
470
DARK SIDE
163
1,0
:
0,0
158
163
0,0
:
1,0
174
Andílci
495
1,0
:
4,0
513
Fabuland
187
0,0
:
1,0
188
Irglová Jana[+8]
162
1,0
:
0,0
158
146
0,0
:
1,0
167
Fabuland
523
4,0
:
1,0
476
DARK SIDE
Irglová Jana[+8]
196
1,0
:
0,0
148
171
1,0
:
0,0
165
156
0,0
:
1,0
163
Pivoni
412
0,0
:
5,0
515
Lotr tým
153
0,0
:
1,0
169
142
0,0
:
1,0
157
Krocaní hněv
534
5,0
:
0,0
502
Andílci
173
1,0
:
0,0
169
163
1,0
:
0,0
141
198
1,0
:
0,0
192
DARK SIDE
529
4,0
:
1,0
505
Krocaní hněv
125
0,0
:
1,0
188
186
1,0
:
0,0
167
218
1,0
:
0,0
150
Andílci
579
4,5
:
0,5
435
Pivoni
202
1,0
:
0,0
132
175
0,5
:
0,5
175
202
1,0
:
0,0
128
Fabuland
542
1,0
:
4,0
605
Lotr tým
Irglová Jana[+8]
201
1,0
:
0,0
200
157
0,0
:
1,0
204
184
0,0
:
1,0
201
Lotr tým
556
5,0
:
0,0
461
Andílci
178
1,0
:
0,0
169
166
1,0
:
0,0
147
Krocaní hněv
503
1,0
:
4,0
506
Fabuland
149
0,0
:
1,0
170
Irglová Jana[+8]
202
1,0
:
0,0
173
152
0,0
:
1,0
163
DARK SIDE
531
4,0
:
1,0
518
Pivoni
210
1,0
:
0,0
190
172
1,0
:
0,0
132
149
0,0
:
1,0
196
Pivoni
469
1,0
:
4,0
509
Fabuland
153
0,0
:
1,0
159
158
0,0
:
1,0
207
Irglová Jana[+8]
158
1,0
:
0,0
143
DARK SIDE
499
5,0
:
0,0
429
Andílci
214
1,0
:
0,0
172
135
1,0
:
0,0
117
150
1,0
:
0,0
140
Lotr tým
552
4,0
:
1,0
507
Krocaní hněv
168
1,0
:
0,0
141
179
0,0
:
1,0
180

Dnes se hraje

17:30
2. liga LiberecTipsport arena
18:00
18:00
1. liga o titul VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga o udržení VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
4. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
4. liga Kutná horaMM Bowl Kutná Hora
18:00
4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
18:00
4. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:00
4. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
5. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:30
5. liga NebušiceBurger Bar Nebušice
18:30
6. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
3. liga C PRGXbowling Strašnice
19:00
3. liga H PRGXbowling Žižkov
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
4. liga ZličínBest Bowling Zličín

Zítra se bude hrát

17:30
1. liga C SČ VýchodTipsport arena
18:00
1. liga o titul SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
18:00
2. liga o postup VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga o udržení VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga střed VČBowlingzone Pardubice
18:00
18:00
4. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:00
6. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
7. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
7. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
19:00
4. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
5. liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL