Výběr ligy:

3. liga Pardubice

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Eagles
5
2283
456,60
18,0
2.
Promo Trim
5
2323
455,00
15,0
3.
Elpro Team
5
2458
491,60
12,0
4.
Čmeláci
5
2234
431,60
11,0
5.
Náhodná sešlost
5
2269
453,80
10,0
6.
Black Hawks
5
2311
442,20
9,0

Zápasy kola

Eagles
451
4,0
:
1,0
425
Náhodná sešlost
141
1,0
:
0,0
103
160
1,0
:
0,0
155
150
0,0
:
1,0
167
Black Hawks
497
4,0
:
1,0
417
Elpro Team
186
1,0
:
0,0
128
154
0,0
:
1,0
158
157
1,0
:
0,0
131
Promo Trim
390
1,0
:
4,0
442
Čmeláci
123
0,0
:
1,0
153
122
0,0
:
1,0
160
145
1,0
:
0,0
129
Kupová Alena[+12]
Čmeláci
501
3,0
:
2,0
494
Elpro Team
177
1,0
:
0,0
149
175
0,0
:
1,0
184
Kupová Alena[+12]
149
0,0
:
1,0
161
Náhodná sešlost
509
4,0
:
1,0
443
Black Hawks
192
1,0
:
0,0
169
108
0,0
:
1,0
109
209
1,0
:
0,0
165
Eagles
429
2,0
:
3,0
431
Promo Trim
157
1,0
:
0,0
155
143
0,0
:
1,0
149
129
1,0
:
0,0
127
Elpro Team
485
1,0
:
4,0
506
Eagles
190
1,0
:
0,0
154
155
0,0
:
1,0
171
140
0,0
:
1,0
181
Promo Trim
543
5,0
:
0,0
422
Náhodná sešlost
168
1,0
:
0,0
159
198
1,0
:
0,0
144
177
1,0
:
0,0
119
Čmeláci
508
3,0
:
2,0
490
Black Hawks
172
0,0
:
1,0
177
143
0,0
:
1,0
151
Kupová Alena[+12]
193
1,0
:
0,0
162
Black Hawks
442
1,0
:
4,0
476
Promo Trim
163
0,0
:
1,0
170
154
1,0
:
0,0
125
125
0,0
:
1,0
181
Eagles
448
4,0
:
1,0
373
Čmeláci
170
1,0
:
0,0
113
170
1,0
:
0,0
139
Kupová Alena[+12]
108
0,0
:
1,0
121
Novotná Eva[+8]
Elpro Team
536
5,0
:
0,0
436
Náhodná sešlost
201
1,0
:
0,0
133
187
1,0
:
0,0
169
148
1,0
:
0,0
134
Náhodná sešlost
477
5,0
:
0,0
410
Čmeláci
164
1,0
:
0,0
142
155
1,0
:
0,0
121
Kupová Alena[+12]
158
1,0
:
0,0
147
Novotná Eva[+8]
Elpro Team
526
3,0
:
2,0
483
Promo Trim
140
0,0
:
1,0
159
150
0,0
:
1,0
178
Black Hawks
439
1,0
:
4,0
449
Eagles
158
1,0
:
0,0
125
147
0,0
:
1,0
156
134
0,0
:
1,0
168

Dnes se hraje

10:00
SBL Frýdek-Místek sk. BBowling Jadran Frýdek Místek
14:00
SBL Frýdek-Místek sk. BBowling Jadran Frýdek Místek

Zítra se bude hrát

10:00
13:00
14:00
4. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek
19:00
8. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL