Výběr ligy:

3. liga Pardubice

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Elpro Team
5
2514
502,80
17,0
2.
Náhodná sešlost
5
2358
471,60
14,0
3.
Promo Trim
5
2379
467,80
12,0
Eagles
5
2304
460,80
12,0
5.
Black Hawks
5
2210
417,20
10,0
Čmeláci
5
2184
416,80
10,0

Zápasy kola

Elpro Team
487
4,0
:
1,0
439
Black Hawks
177
1,0
:
0,0
134
149
0,0
:
1,0
156
161
1,0
:
0,0
149
Promo Trim
522
5,0
:
0,0
435
Čmeláci
187
1,0
:
0,0
147
179
1,0
:
0,0
156
Kupová Alena[+12]
156
1,0
:
0,0
132
Novotná Eva[+8]
Eagles
386
0,0
:
5,0
510
Náhodná sešlost
136
0,0
:
1,0
161
135
0,0
:
1,0
219
115
0,0
:
1,0
130
Promo Trim
515
4,0
:
1,0
471
Eagles
190
1,0
:
0,0
168
168
1,0
:
0,0
128
157
0,0
:
1,0
175
Čmeláci
396
1,0
:
4,0
500
Elpro Team
142
0,0
:
1,0
161
Kupová Alena[+12]
161
1,0
:
0,0
160
Novotná Eva[+8]
93
0,0
:
1,0
179
Náhodná sešlost
433
2,0
:
3,0
451
Black Hawks
103
0,0
:
1,0
148
180
1,0
:
0,0
156
150
1,0
:
0,0
147
Black Hawks
458
4,0
:
1,0
426
Promo Trim
122
0,0
:
1,0
159
175
1,0
:
0,0
154
161
1,0
:
0,0
113
Elpro Team
497
3,0
:
2,0
475
Náhodná sešlost
170
0,0
:
1,0
174
134
0,0
:
1,0
153
193
1,0
:
0,0
148
Čmeláci
421
1,0
:
4,0
495
Eagles
122
0,0
:
1,0
176
Kupová Alena[+12]
178
1,0
:
0,0
148
Novotná Eva[+8]
121
0,0
:
1,0
171
Náhodná sešlost
440
1,0
:
4,0
451
Čmeláci
152
0,0
:
1,0
175
162
1,0
:
0,0
135
Kupová Alena[+12]
126
0,0
:
1,0
141
Novotná Eva[+8]
Eagles
453
4,0
:
1,0
412
Black Hawks
137
0,0
:
1,0
143
149
1,0
:
0,0
134
167
1,0
:
0,0
135
Elpro Team
538
4,0
:
1,0
420
Promo Trim
209
1,0
:
0,0
141
204
1,0
:
0,0
108
125
0,0
:
1,0
171
Eagles
499
3,0
:
2,0
492
Elpro Team
179
1,0
:
0,0
160
157
0,0
:
1,0
165
163
0,0
:
1,0
167
Náhodná sešlost
500
4,0
:
1,0
496
Promo Trim
144
0,0
:
1,0
171
176
1,0
:
0,0
171
180
1,0
:
0,0
154
Black Hawks
450
1,0
:
4,0
481
Čmeláci
155
0,0
:
1,0
202
174
1,0
:
0,0
147
Kupová Alena[+12]
121
0,0
:
1,0
132
Novotná Eva[+8]

Dnes se hraje

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
1. liga o titul SMBowling SKY Ostrava
18:00
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga D PRGXbowling Prosek Duo
18:00
2. liga VČMM Bowl Kutná Hora
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
19:00
7. liga ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
9. liga StrašniceXbowling Strašnice
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite