Výběr ligy:

2. liga o postup JČ

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
TAM
5
2471
494,20
15,0
2.
Kleťáci
5
2314
458,80
14,0
Krumlovská Šlechta
5
2306
461,20
14,0
4.
Medvědi
5
2353
454,60
13,0
5.
Palermo
5
2477
471,40
12,0
6.
PVC
5
2326
465,20
7,0

Zápasy kola

TAM
528
5,0
:
0,0
422
Krumlovská Šlechta
189
1,0
:
0,0
123
182
1,0
:
0,0
149
157
1,0
:
0,0
150
Palermo
504
4,0
:
1,0
490
PVC
164
1,0
:
0,0
134
165
1,0
:
0,0
164
175
0,0
:
1,0
192
Kleťáci
475
4,0
:
1,0
430
Medvědi
120
0,0
:
1,0
167
Líbal Milan[+4]
177
1,0
:
0,0
105
178
1,0
:
0,0
158
PVC
472
1,0
:
4,0
487
Kleťáci
167
1,0
:
0,0
163
146
0,0
:
1,0
151
Líbal Milan[+4]
159
0,0
:
1,0
173
TAM
504
3,0
:
2,0
485
Palermo
135
0,0
:
1,0
156
181
0,0
:
1,0
184
188
1,0
:
0,0
145
Medvědi
435
1,0
:
4,0
451
Krumlovská Šlechta
136
0,0
:
1,0
153
119
0,0
:
1,0
141
180
1,0
:
0,0
157
Krumlovská Šlechta
507
4,0
:
1,0
454
PVC
234
1,0
:
0,0
140
169
1,0
:
0,0
136
104
0,0
:
1,0
178
Medvědi
536
4,0
:
1,0
450
TAM
159
1,0
:
0,0
119
151
0,0
:
1,0
185
226
1,0
:
0,0
146
Palermo
525
3,0
:
2,0
497
Kleťáci
120
0,0
:
1,0
137
198
1,0
:
0,0
140
Líbal Milan[+4]
207
0,0
:
1,0
220
Kleťáci
437
1,0
:
4,0
476
TAM
153
1,0
:
0,0
143
Líbal Milan[+4]
139
0,0
:
1,0
186
145
0,0
:
1,0
147
PVC
396
1,0
:
4,0
460
Medvědi
134
0,0
:
1,0
153
126
1,0
:
0,0
110
136
0,0
:
1,0
197
Krumlovská Šlechta
509
4,0
:
1,0
472
Palermo
201
1,0
:
0,0
168
150
0,0
:
1,0
157
158
1,0
:
0,0
147
Palermo
491
2,0
:
3,0
492
Medvědi
135
0,0
:
1,0
180
166
1,0
:
0,0
133
190
1,0
:
0,0
179
Kleťáci
418
3,0
:
2,0
417
Krumlovská Šlechta
124
0,0
:
1,0
137
Líbal Milan[+4]
149
0,0
:
1,0
152
145
1,0
:
0,0
128
PVC
514
3,0
:
2,0
513
TAM
194
1,0
:
0,0
179
158
0,0
:
1,0
160
162
0,0
:
1,0
174

Dnes se hraje

14:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
7. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite