Výběr ligy:

2. liga B ZČ

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Starci na chmelu
5
2754
526,80
19,0
2.
Pohodáři
5
2775
541,40
16,0
3.
Stjajkeji
5
2726
545,20
14,5
4.
All In
5
2533
498,60
12,5
5.
Dynamo Rokycany
5
2557
492,20
8,0
6.
Sparks
5
2400
452,00
5,0

Zápasy kola

Dynamo Rokycany
548
3,0
:
2,0
546
Pohodáři
174
0,0
:
1,0
184
Otcová Amélie[+16]
145
0,0
:
1,0
149
Otec Jan[+8]
229
1,0
:
0,0
213
Sparks
509
3,0
:
2,0
469
All In
Altmann Karel[+8]
136
0,0
:
1,0
138
Kastlová Irena[+12]
155
0,0
:
1,0
163
Kastl Karel[+8]
218
1,0
:
0,0
168
Starci na chmelu
527
4,0
:
1,0
512
Stjajkeji
170
1,0
:
0,0
161
172
1,0
:
0,0
152
185
0,0
:
1,0
199
Sparks
464
0,0
:
5,0
554
Starci na chmelu
Altmann Karel[+8]
141
0,0
:
1,0
198
Kastlová Irena[+12]
144
0,0
:
1,0
158
Kastl Karel[+8]
179
0,0
:
1,0
198
Stjajkeji
565
2,0
:
3,0
593
Pohodáři
168
0,0
:
1,0
202
199
1,0
:
0,0
194
198
1,0
:
0,0
197
Dynamo Rokycany
522
2,0
:
3,0
524
All In
Richter Jakub[+8]
133
0,0
:
1,0
182
200
1,0
:
0,0
184
Otec Jan[+8]
189
1,0
:
0,0
158
Stjajkeji
595
5,0
:
0,0
459
Dynamo Rokycany
226
1,0
:
0,0
130
Otcová Amélie[+16]
201
1,0
:
0,0
187
168
1,0
:
0,0
142
Otec Jan[+8]
All In
504
1,0
:
4,0
559
Starci na chmelu
149
0,0
:
1,0
167
147
0,0
:
1,0
210
208
1,0
:
0,0
182
Sparks
457
0,0
:
5,0
559
Pohodáři
Altmann Karel[+8]
138
0,0
:
1,0
185
Kastlová Irena[+12]
152
0,0
:
1,0
160
Kastl Karel[+8]
167
0,0
:
1,0
214
Pohodáři
521
2,0
:
3,0
525
All In
174
1,0
:
0,0
172
182
1,0
:
0,0
135
Soukupová Dana[+12]
165
0,0
:
1,0
218
Starci na chmelu
616
5,0
:
0,0
505
Dynamo Rokycany
175
1,0
:
0,0
146
Otec Jan[+8]
218
1,0
:
0,0
213
223
1,0
:
0,0
146
Richter Jakub[+8]
Stjajkeji
556
5,0
:
0,0
468
Sparks
145
1,0
:
0,0
133
Altmann Karel[+8]
200
1,0
:
0,0
154
Kastlová Irena[+12]
211
1,0
:
0,0
181
Kastl Karel[+8]
All In
511
3,5
:
1,5
498
Stjajkeji
189
1,0
:
0,0
156
149
0,5
:
0,5
149
173
0,0
:
1,0
193
Dynamo Rokycany
523
3,0
:
2,0
502
Sparks
213
1,0
:
0,0
123
Altmann Karel[+8]
Richter Jakub[+8]
121
0,0
:
1,0
173
Kastlová Irena[+12]
Otec Jan[+8]
189
0,0
:
1,0
206
Kastl Karel[+8]
Pohodáři
556
4,0
:
1,0
498
Starci na chmelu
198
1,0
:
0,0
156
162
0,0
:
1,0
181
Soukupová Dana[+12]
196
1,0
:
0,0
161

Dnes se hraje

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
1. liga o titul SMBowling SKY Ostrava
18:00
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga D PRGXbowling Prosek Duo
18:00
2. liga VČMM Bowl Kutná Hora
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
19:00
7. liga ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
9. liga StrašniceXbowling Strašnice
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite