Výběr ligy:

1. liga B PRG

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
BT Notaxo B
7
3762
537,43
27,0
2.
Nevyzpytatelní
7
3431
490,14
19,5
3.
BK Family Fitness
7
3529
504,14
19,0
4.
K Team
7
3744
529,14
18,0
5.
BBO Team 1
7
3602
506,57
17,5
6.
BBO Black Riders
7
3664
520,00
16,5
7.
GoGo
7
3354
474,57
13,5
8.
BT Notaxo L
7
3545
483,57
9,0

Zápasy kola

BT Notaxo B
488
4,0
:
1,0
468
BK Family Fitness
186
1,0
:
0,0
149
146
0,0
:
1,0
177
156
1,0
:
0,0
142
BT Notaxo L
440
0,0
:
5,0
543
BBO Team 1
147
0,0
:
1,0
190
152
0,0
:
1,0
158
141
0,0
:
1,0
195
Nevyzpytatelní
503
1,5
:
3,5
546
GoGo
150
1,0
:
0,0
140
181
0,0
:
1,0
234
172
0,5
:
0,5
172
K Team
513
1,0
:
4,0
541
BBO Black Riders
136
0,0
:
1,0
198
Nosek Richard[+4]
185
0,0
:
1,0
191
192
1,0
:
0,0
152
GoGo
458
1,0
:
4,0
544
BBO Black Riders
120
0,0
:
1,0
169
174
1,0
:
0,0
153
Nosek Richard[+4]
164
0,0
:
1,0
222
Nevyzpytatelní
497
4,0
:
1,0
494
K Team
175
1,0
:
0,0
160
145
0,0
:
1,0
168
177
1,0
:
0,0
166
BK Family Fitness
500
1,0
:
4,0
569
BBO Team 1
132
0,0
:
1,0
208
155
0,0
:
1,0
170
213
1,0
:
0,0
191
BT Notaxo B
603
5,0
:
0,0
518
BT Notaxo L
221
1,0
:
0,0
200
179
1,0
:
0,0
157
203
1,0
:
0,0
161
Sovová Alena[+8]
Nevyzpytatelní
399
0,0
:
5,0
500
BBO Team 1
117
0,0
:
1,0
144
132
0,0
:
1,0
160
150
0,0
:
1,0
196
BT Notaxo B
553
4,0
:
1,0
527
BBO Black Riders
160
1,0
:
0,0
147
Nosek Richard[+4]
213
1,0
:
0,0
189
180
0,0
:
1,0
191
K Team
578
4,0
:
1,0
525
BT Notaxo L
193
0,0
:
1,0
201
181
1,0
:
0,0
169
204
1,0
:
0,0
155
Sovová Alena[+8]
BK Family Fitness
495
4,0
:
1,0
447
GoGo
155
1,0
:
0,0
134
174
1,0
:
0,0
144
166
0,0
:
1,0
169
BT Notaxo L
506
5,0
:
0,0
435
GoGo
165
1,0
:
0,0
129
176
1,0
:
0,0
172
165
1,0
:
0,0
134
K Team
525
1,0
:
4,0
533
BK Family Fitness
175
0,0
:
1,0
200
148
0,0
:
1,0
149
202
1,0
:
0,0
184
BT Notaxo B
534
5,0
:
0,0
451
Nevyzpytatelní
177
1,0
:
0,0
166
169
1,0
:
0,0
161
188
1,0
:
0,0
124
BBO Black Riders
576
3,5
:
1,5
517
BBO Team 1
210
1,0
:
0,0
138
162
0,0
:
1,0
175
204
0,5
:
0,5
204
K Team
555
4,0
:
1,0
481
BT Notaxo B
148
0,0
:
1,0
200
214
1,0
:
0,0
150
193
1,0
:
0,0
131
BBO Team 1
449
1,0
:
4,0
457
GoGo
145
0,0
:
1,0
160
113
0,0
:
1,0
141
191
1,0
:
0,0
156
BT Notaxo L
508
2,0
:
3,0
530
BBO Black Riders
199
1,0
:
0,0
171
Nosek Richard[+4]
167
1,0
:
0,0
138
Sovová Alena[+8]
142
0,0
:
1,0
221
Nevyzpytatelní
525
5,0
:
0,0
447
BK Family Fitness
200
1,0
:
0,0
145
156
1,0
:
0,0
154
169
1,0
:
0,0
148
BK Family Fitness
541
4,0
:
1,0
540
BT Notaxo L
178
1,0
:
0,0
173
201
0,0
:
1,0
218
162
1,0
:
0,0
149
BBO Black Riders
488
1,0
:
4,0
490
Nevyzpytatelní
Nosek Richard[+4]
159
1,0
:
0,0
142
180
0,0
:
1,0
190
149
0,0
:
1,0
158
BBO Team 1
518
0,0
:
5,0
589
BT Notaxo B
194
0,0
:
1,0
203
147
0,0
:
1,0
203
177
0,0
:
1,0
183
GoGo
520
2,0
:
3,0
532
K Team
145
0,0
:
1,0
180
190
1,0
:
0,0
184
185
1,0
:
0,0
168
BBO Team 1
506
1,0
:
4,0
547
K Team
161
0,0
:
1,0
197
158
0,0
:
1,0
186
187
1,0
:
0,0
164
GoGo
491
2,0
:
3,0
514
BT Notaxo B
195
1,0
:
0,0
159
121
0,0
:
1,0
191
175
1,0
:
0,0
164
BBO Black Riders
458
0,0
:
5,0
545
BK Family Fitness
Nosek Richard[+4]
152
0,0
:
1,0
196
143
0,0
:
1,0
157
163
0,0
:
1,0
192
BT Notaxo L
508
0,0
:
5,0
566
Nevyzpytatelní
157
0,0
:
1,0
183
186
0,0
:
1,0
205
Sovová Alena[+8]
165
0,0
:
1,0
178

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecTipsport arena
18:00
1. liga A JČCampus Bowling
18:00
1. liga A PRGBowling Vojkov
18:00
1. liga A SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
4.liga KyjeXbowling Kyje
18:00
4. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:00
4. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
5. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
5.liga ZličínBest Bowling Zličín
19:00
4. liga sk A ProsekXbowling Prosek
19:00
4. liga sk B ProsekXbowling Prosek
19:00
4. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
4.liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
4. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

18:00
18:00
1. liga B JČCampus Bowling
18:00
1. liga B PRGBowling Vojkov
18:00
1. liga B SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
4.liga DejviceBowling Dejvice
18:00
4. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
5. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
6. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
6.liga ZličínBest Bowling Zličín
18:00
6. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
1. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
5. liga ProsekXbowling Prosek
19:00
5. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ProsekXbowling Prosek
19:00
6. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL