Výběr ligy:

4. liga Znojmo

Typ žebříčku 

Průměrový žebříček, ženy i muži, bez omezení počtu her

p.
příjmení a jméno
tým
ph
max
min
průměr
1.
Strajkři
30
230
98
175,33
2.
Strajkři
30
213
134
175,17
3.
Zedníci
30
226
153
174,90
4.
Strajkři
30
220
122
173,67
5.
Družstevníci
30
209
136
172,00
6.
Hodonice
24
225
129
170,67
7.
Trio
30
222
115
169,87
8.
Kubrti
29
245
120
169,48
9.
Družstevníci
30
237
122
167,23
10.
Kubrti
30
245
121
161,23
11.
Zedníci
30
216
120
161,20
12.
Trio
25
225
114
158,60
13.
Hodonice
26
203
127
157,27
14.
Kubrti
25
198
68
157,08
15.
Hodonice
16
214
127
156,44
16.
Družstevníci
29
181
104
149,79
17.
Hodonice
8
175
121
149,00
18.
Zedníci
10
243
102
145,10
19.
Hodonice
16
193
102
142,00
20.
Kubrti
6
167
108
138,17
21.
Trio
30
167
96
130,93
22.
Trio
5
185
88
123,80
23.
Zedníci
20
158
96
121,10
24.
Družstevníci
1
63
63
63,00

Dnes se hraje

17:30
2. liga LiberecTipsport arena
18:00
18:00
1. liga o titul VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga o udržení VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
4. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
4. liga Kutná horaMM Bowl Kutná Hora
18:00
4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
18:00
4. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:00
4. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
5. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:30
5. liga NebušiceBurger Bar Nebušice
18:30
6. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
3. liga C PRGXbowling Strašnice
19:00
3. liga H PRGXbowling Žižkov
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
4. liga ZličínBest Bowling Zličín

Zítra se bude hrát

17:30
1. liga C SČ VýchodTipsport arena
18:00
1. liga o titul SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
18:00
2. liga o postup VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga o udržení VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga střed VČBowlingzone Pardubice
18:00
18:00
4. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:00
6. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
7. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
7. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
19:00
4. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
5. liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL