4. liga Frýdek Místek

Termínový kalendář Rozlosování pro tisk

Datum Liga P. Centrum Kontakt/telefon Výsledky
1. 2. 2018
Čtvrtek 18:00
4. liga Frýdek-Místek 1 Jadran Frýdek Místek Mihulka Josef Výsledky PDF
22. 2. 2018
Čtvrtek 18:00
4. liga Frýdek-Místek 2 Jadran Frýdek Místek Mihulka Josef Výsledky PDF
1. 3. 2018
Čtvrtek 18:00
4. liga Frýdek-Místek 3 Jadran Frýdek Místek Mihulka Josef Výsledky PDF
12. 4. 2018
Čtvrtek 18:00
4. liga Frýdek-Místek 4 Jadran Frýdek Místek Mihulka Josef Výsledky PDF
10. 5. 2018
Čtvrtek 18:00
4. liga Frýdek-Místek 5 Jadran Frýdek Místek Mihulka Josef
24. 5. 2018
Čtvrtek 18:00
4. liga Frýdek-Místek 6 Jadran Frýdek Místek Mihulka Josef
4. liga Frýdek Místek
4. liga Frýdek Místek

4. liga Frýdek-Místek, 4. kolo

13.dubna 2018

Zbujnicy tentokrát lepší než Katapult

4. liga Frýdek Místek
4. liga Frýdek Místek

4. liga Frýdek-Místek, 3. kolo

12.března 2018

​Katapult již opět pevně třímá otěže 4. ligy FM

4. liga Frýdek Místek
4. liga Frýdek Místek

4. liga Frýdek-Místek, 2. kolo

27.února 2018

Zbujnicy týmem 2. HD 4. ligy Frýdek-Místek

4. liga Frýdek Místek
4. liga Frýdek Místek

4. liga Frýdek-Místek, 1. kolo

5.února 2018

​Katapult při své premiéře v 4. lize FM dostál svému jménu

Ostatní
Ostatní

Naučte se pracovat s tímto webem a odhalte všechny jeho funkce!

19.ledna 2018

Dnes se hraje

17:00 6. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00 1. liga A (ZČ)Lucerna
18:00 1. liga o udržení SMSKY Bowling
18:00 3. liga LiberecTipsport arena
18:00 3. liga TrutnovUP Olymp - Trutnov
18:00 4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00 4. liga ZáběhliceNa Ovčíně
18:00 4. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:00 5. liga ProsekSportcentrum Duo
18:00 5. liga ZáběhliceNa Ovčíně
18:30 4. liga HoroměřiceBurger Bar Nebušice
18:30 5. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00 1. liga o titul JČCampus Bowling
19:00 1. liga o udržení (PRG)Best Bowling Zličín
19:00 10. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
19:00 2. liga C (PRG)V-bowling
19:00 3. liga B (PRG)Bowling Manta
19:00 3. liga G (PRG)SB centrum Chodov
19:00 4. liga Relax ŽižkovRelax Centrum
19:00 5. liga DejviceBowling Dejvice
19:00 5. liga VestecBowling U Krbu
19:00 7. liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice