2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH

Termínový kalendář Rozlosování pro tisk

Datum Liga P. Centrum Kontakt/telefon Výsledky
6. 9. 2017
Středa 18:30
2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH 1 Xbowling Tišnov Malkovský Martin Výsledky PDF
20. 9. 2017
Středa 18:30
2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH 2 Bowling Blansko Roubalík Petr Výsledky PDF
9. 10. 2017
Pondělí 18:30
2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH 3 Xbowling Tišnov Malkovský Martin Výsledky PDF
24. 10. 2017
Úterý 18:30
2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH 4 Xbowling Tišnov Malkovský Martin Výsledky PDF
8. 11. 2017
Středa 18:30
2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH 5 Bowling Blansko Roubalík Petr Výsledky PDF
22. 11. 2017
Středa 18:30
2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH 6 Xbowling Tišnov Malkovský Martin Výsledky PDF
Ostatní
Ostatní

Naučte se pracovat s tímto webem a odhalte všechny jeho funkce!

19.ledna 2018
2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH
2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH

2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH, 6. kolo

23.listopadu 2017

​Good Pigeons to zvládli a slaví vítězství v 2. lize B

2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH
2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH

2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH, 5. kolo

10.listopadu 2017

​TGNCK týmem 5. HD, Good Pigeons těsně v čele 2. ligy B

2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH
2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH

2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH, 4. kolo

27.října 2017

​Good pigeons ohrožují vedoucí Gule boys

2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH
2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH

2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH, 3. kolo

12.října 2017

​2. liga B má za sebou první polovinu soutěže

2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH
2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH

2. liga sk.B stř a již. Morava - JIH, 2. kolo

21.září 2017

​Xteam v čele 2. ABL Morava JIH

2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH
2. liga sk. B stř a j. Morava - JIH

2. liga sk.B stř a j. Morava - JIH, 1. kolo

7.září 2017

​Začala podzimní sezóna 18. ročníku ABL

Archiv
Archiv

Finále ČBL o titul mistra ČR

4.června 2017

Dnes se hraje

17:30 1.liga C (SČ) východBowling Live
18:00 1.liga A (SČ) západStrikeland
18:00 3. liga TrutnovUP Olymp - Trutnov
18:00 4. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00 5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00 6. liga ProsekSportcentrum Duo
18:00 6. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
19:00 2.liga B (JČ)Campus Bowling
19:00 2. liga D (PRG)Na Ovčíně
19:00 4. liga ChodovSB centrum Chodov
19:00 7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov