Výběr ligy:

Finále SBL sk. A

6. května 2024

Finále SBL. sk. A

Marval Jiří

Skupinu A vyhrál Black Riders

Jednou ze základních skupin Finále Seniorské ligy, byla skupina A: zde nejlépe odehrál své zápasy ve skupině tým Black Riders. Paradoxně prohrál první zápas se Starci na chmelu 2:3, nakonec skončil každý z týmů na opačném místě tabulky, než dopadl zmiňovaný zápas. Black Riders postupoval s 16 body do pavouku play-off z prvního místa. Další tři postupující měli na svém kontě shodně 13 bodů a o pořadí a nasazení do pavouku play-off rozhodovalo celkové skóre. Na druhém místě skončila Lucerna, třetí Levit tým, čtvrtá ABB Vidlatá Seč. Na nepostupových pozicích se umístili pátí Gule boys, šestí Starci na chmelu.

Kdo se stal mistrem ČR a jak vše dále probíhalo v následném play-off, naleznete >> ZDE.

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Black Riders
5
2905
562,00
16,0
2.
Lucerna
5
2860
528,80
13,0
Levit tým
5
2791
513,40
13,0
ABB Vidlatá Seč
5
2675
534,00
13,0
5.
Gule boys
5
2751
537,20
11,5
6.
Starci na chmelu
5
2721
488,20
8,5

Zápasy kola

Black Riders
546
2,0
:
3,0
600
Starci na chmelu
Nosek Richard[+12]
202
1,0
:
0,0
186
Pajtl Vojtěch[+19]
134
0,0
:
1,0
216
210
1,0
:
0,0
198
Vaindl Jaroslav[+18]
ABB Vidlatá Seč
509
4,0
:
1,0
491
Gule boys
160
0,0
:
1,0
172
147
1,0
:
0,0
139
Surán Ondrej[+1]
202
1,0
:
0,0
180
Bajer Karel[+8]
Levit tým
504
0,0
:
5,0
615
Lucerna
Tomášek Petr[+21]
160
0,0
:
1,0
205
168
0,0
:
1,0
232
Lébrová Jana[+12]
176
0,0
:
1,0
178
Levit tým
581
4,0
:
1,0
551
Gule boys
229
1,0
:
0,0
184
149
0,0
:
1,0
166
Lébrová Jana[+12]
203
1,0
:
0,0
201
Bajer Karel[+8]
Black Riders
646
5,0
:
0,0
564
Lucerna
Nosek Richard[+12]
211
1,0
:
0,0
187
184
1,0
:
0,0
183
251
1,0
:
0,0
194
Starci na chmelu
553
3,0
:
2,0
501
ABB Vidlatá Seč
Pajtl Vojtěch[+19]
237
1,0
:
0,0
166
147
0,0
:
1,0
158
Vaindl Jaroslav[+18]
169
0,0
:
1,0
177
Surán Ondrej[+1]
ABB Vidlatá Seč
541
5,0
:
0,0
507
Black Riders
Surán Ondrej[+1]
188
1,0
:
0,0
167
Nosek Richard[+12]
162
1,0
:
0,0
153
191
1,0
:
0,0
187
Levit tým
583
5,0
:
0,0
518
Starci na chmelu
188
1,0
:
0,0
179
Pajtl Vojtěch[+19]
208
1,0
:
0,0
160
Lébrová Jana[+12]
187
1,0
:
0,0
179
Vaindl Jaroslav[+18]
Lucerna
540
0,0
:
5,0
642
Gule boys
209
0,0
:
1,0
252
162
0,0
:
1,0
204
169
0,0
:
1,0
186
Bajer Karel[+8]
Starci na chmelu
532
1,0
:
4,0
546
Lucerna
Pajtl Vojtěch[+19]
188
0,0
:
1,0
197
147
0,0
:
1,0
184
Vaindl Jaroslav[+18]
197
1,0
:
0,0
165
Gule boys
523
1,0
:
4,0
593
Black Riders
162
0,0
:
1,0
245
Nosek Richard[+12]
162
0,0
:
1,0
182
Bajer Karel[+8]
199
1,0
:
0,0
166
ABB Vidlatá Seč
559
1,0
:
4,0
567
Levit tým
171
0,0
:
1,0
184
170
0,0
:
1,0
192
Surán Ondrej[+1]
218
1,0
:
0,0
191
Lébrová Jana[+12]
Lucerna
595
4,0
:
1,0
565
ABB Vidlatá Seč
179
0,0
:
1,0
221
214
1,0
:
0,0
148
202
1,0
:
0,0
196
Surán Ondrej[+1]
Starci na chmelu
518
1,5
:
3,5
544
Gule boys
Pajtl Vojtěch[+19]
199
1,0
:
0,0
185
141
0,0
:
1,0
181
Vaindl Jaroslav[+18]
178
0,5
:
0,5
178
Bajer Karel[+8]
Levit tým
556
0,0
:
5,0
613
Black Riders
Tomášek Petr[+21]
168
0,0
:
1,0
191
Nosek Richard[+12]
200
0,0
:
1,0
204
Lébrová Jana[+12]
188
0,0
:
1,0
218

Dnes se hraje

14:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
7. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite