Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. o udržení

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Tacl Letohrad
7
3736
485,86
26,0
2.
Xbowling Club
7
3647
500,43
23,0
BC Hluboká B
7
3342
421,43
23,0
4.
Bowling Blansko
7
3459
478,14
22,0
5.
Bowling Academy
7
3496
477,43
19,0
6.
Fénix Inspiro
7
3379
459,71
15,0
7.
Bowlingjunior Plzeň
7
3216
433,43
12,0
8.
Benedikt Most
7
0
0,00
0,0

Zápasy kola

Xbowling Club
545
4,0
:
1,0
508
Bowling Blansko
Vrzal David[+6]
205
0,0
:
1,0
218
165
1,0
:
0,0
151
Hasoň Jakub[+8]
175
1,0
:
0,0
139
Bowlingjunior Plzeň
487
1,0
:
4,0
537
Fénix Inspiro
142
0,0
:
1,0
170
162
1,0
:
0,0
161
183
0,0
:
1,0
206
Marek Oliver[+15]
BC Hluboká B
412
1,0
:
4,0
525
Bowling Academy
117
0,0
:
1,0
212
Spáčil Josef[+10]
Doležal Jakub[+20]
123
1,0
:
0,0
121
172
0,0
:
1,0
192
Benedikt Most
0
0,0
:
5,0
484
Tacl Letohrad
:
1,0
141
:
1,0
135
:
1,0
208
Bowling Academy
477
0,0
:
5,0
520
Tacl Letohrad
Spáčil Josef[+10]
146
0,0
:
1,0
166
164
0,0
:
1,0
176
Láslo Jiří[+4]
167
0,0
:
1,0
178
BC Hluboká B
480
5,0
:
0,0
0
Benedikt Most
173
1,0
:
Doležal Jakub[+20]
168
1,0
:
139
1,0
:
Bowling Blansko
474
4,0
:
1,0
469
Fénix Inspiro
195
1,0
:
0,0
167
Hasoň Jakub[+8]
174
1,0
:
0,0
156
Marek Oliver[+15]
105
0,0
:
1,0
146
Xbowling Club
471
2,0
:
3,0
472
Bowlingjunior Plzeň
173
1,0
:
0,0
170
151
0,0
:
1,0
176
Vrzal David[+6]
147
1,0
:
0,0
126
BC Hluboká B
493
4,0
:
1,0
448
Fénix Inspiro
143
0,0
:
1,0
157
Doležal Jakub[+20]
156
1,0
:
0,0
154
Marek Oliver[+15]
194
1,0
:
0,0
137
Xbowling Club
591
4,0
:
1,0
568
Tacl Letohrad
123
0,0
:
1,0
189
Láslo Jiří[+4]
272
1,0
:
0,0
201
Rácová Julie[+16]
196
1,0
:
0,0
178
Benedikt Most
0
0,0
:
5,0
457
Bowlingjunior Plzeň
:
1,0
165
:
1,0
146
:
1,0
146
Bowling Blansko
493
4,0
:
1,0
437
Bowling Academy
182
1,0
:
0,0
125
Spáčil Josef[+10]
Hasoň Jakub[+8]
204
1,0
:
0,0
149
107
0,0
:
1,0
163
Bowlingjunior Plzeň
454
1,0
:
4,0
513
Bowling Academy
187
1,0
:
0,0
142
Spáčil Josef[+10]
148
0,0
:
1,0
209
119
0,0
:
1,0
162
Benedikt Most
0
0,0
:
5,0
486
Bowling Blansko
:
1,0
163
:
1,0
216
Hasoň Jakub[+8]
:
1,0
107
Xbowling Club
481
1,0
:
4,0
490
BC Hluboká B
Rácová Julie[+16]
163
0,0
:
1,0
206
Vrzal David[+6]
169
1,0
:
0,0
130
Doležal Jakub[+20]
149
0,0
:
1,0
154
Tacl Letohrad
553
4,0
:
1,0
490
Fénix Inspiro
Láslo Jiří[+4]
172
0,0
:
1,0
227
190
1,0
:
0,0
149
191
1,0
:
0,0
114
Marek Oliver[+15]
Benedikt Most
0
0,0
:
5,0
491
Xbowling Club
:
1,0
164
Vrzal David[+6]
:
1,0
185
Rácová Julie[+16]
:
1,0
142
Fénix Inspiro
498
1,0
:
4,0
551
Bowling Academy
Marek Oliver[+15]
176
1,0
:
0,0
155
Spáčil Josef[+10]
164
0,0
:
1,0
230
158
0,0
:
1,0
166
Bowlingjunior Plzeň
455
1,0
:
4,0
520
Tacl Letohrad
152
0,0
:
1,0
174
159
0,0
:
1,0
211
144
1,0
:
0,0
135
BC Hluboká B
493
5,0
:
0,0
451
Bowling Blansko
161
1,0
:
0,0
137
Doležal Jakub[+20]
179
1,0
:
0,0
173
Hasoň Jakub[+8]
153
1,0
:
0,0
141
Bowling Blansko
516
5,0
:
0,0
451
Bowlingjunior Plzeň
159
1,0
:
0,0
148
Hasoň Jakub[+8]
180
1,0
:
0,0
148
177
1,0
:
0,0
155
Tacl Letohrad
564
5,0
:
0,0
474
BC Hluboká B
221
1,0
:
0,0
183
Láslo Jiří[+4]
163
1,0
:
0,0
140
Doležal Jakub[+20]
180
1,0
:
0,0
151
Fénix Inspiro
470
2,0
:
3,0
514
Xbowling Club
194
1,0
:
0,0
158
Vrzal David[+6]
Marek Oliver[+15]
123
1,0
:
0,0
122
153
0,0
:
1,0
234
Bowling Academy
512
5,0
:
0,0
0
Benedikt Most
Spáčil Josef[+10]
153
1,0
:
163
1,0
:
196
1,0
:
Fénix Inspiro
467
5,0
:
0,0
0
Benedikt Most
198
1,0
:
141
1,0
:
Marek Oliver[+15]
128
1,0
:
Bowling Academy
481
1,0
:
4,0
554
Xbowling Club
Spáčil Josef[+10]
153
0,0
:
1,0
200
Rácová Julie[+16]
205
1,0
:
0,0
178
123
0,0
:
1,0
176
Vrzal David[+6]
Tacl Letohrad
527
2,0
:
3,0
531
Bowling Blansko
163
1,0
:
0,0
144
Láslo Jiří[+4]
174
0,0
:
1,0
230
Hasoň Jakub[+8]
190
1,0
:
0,0
157
Bowlingjunior Plzeň
440
1,0
:
4,0
500
BC Hluboká B
131
0,0
:
1,0
180
128
0,0
:
1,0
159
Doležal Jakub[+20]
181
1,0
:
0,0
161

Dnes se hraje

18:00
18:00
SBL Brno sk. ABowling Brno
18:00
SBL Brno sk. BBowling Brno
18:00
1. liga A SČ ZápadStrikeland Chomutov
18:00
18:00
1. liga o titul ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga o udržení JČXbowling Budějce
18:00
3. liga ChebBowling Bar Svatý kříž
18:00
4. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
4. liga Kutná HoraMM Bowl Kutná Hora
18:00
5. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:00
6. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
5. liga TišnovXbowling Tišnov

Zítra se bude hrát

17:00
3. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
1. liga o udržení ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga B ZČBowling Lucerna
18:00
6. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL