Výběr ligy:

5. liga Benešov

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Lesy Zelenáči A
5
2418
483,60
18,0
2.
RS Team
5
2286
441,20
14,0
3.
VoKaPa
5
2247
436,60
13,0
4.
Kamarádi
5
2244
448,80
12,5
5.
Zlatej střed
5
2201
432,20
10,5
6.
Hašouni
5
2186
424,40
7,0

Zápasy kola

Lesy Zelenáči A
509
4,0
:
1,0
468
VoKaPa
188
1,0
:
0,0
152
166
1,0
:
0,0
159
155
0,0
:
1,0
157
Pauleová Iva[+8]
Zlatej střed
440
2,0
:
3,0
466
RS Team
126
0,0
:
1,0
178
148
1,0
:
0,0
126
166
1,0
:
0,0
162
Hašouni
426
1,0
:
4,0
447
Kamarádi
156
1,0
:
0,0
151
138
0,0
:
1,0
140
132
0,0
:
1,0
156
Zlatej střed
466
3,0
:
2,0
430
Hašouni
164
1,0
:
0,0
95
160
0,0
:
1,0
175
142
0,0
:
1,0
160
RS Team
409
1,0
:
4,0
455
Lesy Zelenáči A
125
0,0
:
1,0
184
121
0,0
:
1,0
134
163
1,0
:
0,0
137
Kamarádi
453
2,0
:
3,0
458
VoKaPa
175
1,0
:
0,0
165
136
1,0
:
0,0
135
142
0,0
:
1,0
158
Pauleová Iva[+8]
VoKaPa
455
4,0
:
1,0
433
Zlatej střed
145
1,0
:
0,0
131
152
1,0
:
0,0
131
Pauleová Iva[+8]
158
0,0
:
1,0
171
Lesy Zelenáči A
537
4,0
:
1,0
417
Kamarádi
153
0,0
:
1,0
180
216
1,0
:
0,0
101
168
1,0
:
0,0
136
RS Team
465
2,0
:
3,0
497
Hašouni
167
1,0
:
0,0
164
128
0,0
:
1,0
179
170
1,0
:
0,0
154
Kamarádi
451
1,0
:
4,0
508
RS Team
159
0,0
:
1,0
165
137
0,0
:
1,0
194
155
1,0
:
0,0
149
Hašouni
416
1,0
:
4,0
437
VoKaPa
142
0,0
:
1,0
151
152
1,0
:
0,0
146
122
0,0
:
1,0
140
Pauleová Iva[+8]
Lesy Zelenáči A
409
1,0
:
4,0
411
Zlatej střed
137
0,0
:
1,0
138
140
1,0
:
0,0
103
132
0,0
:
1,0
170
Hašouni
417
0,0
:
5,0
508
Lesy Zelenáči A
120
0,0
:
1,0
159
155
0,0
:
1,0
165
142
0,0
:
1,0
184
Kamarádi
476
4,5
:
0,5
451
Zlatej střed
160
0,5
:
0,5
160
149
1,0
:
0,0
148
167
1,0
:
0,0
143
VoKaPa
429
1,0
:
4,0
438
RS Team
142
1,0
:
0,0
134
133
0,0
:
1,0
140
Pauleová Iva[+8]
154
0,0
:
1,0
164

Dnes se hraje

14:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
7. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite