Výběr ligy:

SBL Ústí nad Orlicí

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
ABB Vidlatá Seč
7
3535
471,00
23,0
2.
Tacl team B
7
3532
477,57
19,0
3.
Fire Dragons
7
3539
483,71
17,5
4.
Pozdní sběr B
7
3531
488,86
17,0
Pozdní sběr
7
3454
473,14
17,0
6.
ORSO
7
3535
502,00
16,0
7.
1. BK Kings
7
3363
457,43
15,5
8.
TACL Letohrad
7
3530
498,86
15,0

Zápasy kola

ABB Vidlatá Seč
543
5,0
:
0,0
473
1. BK Kings
180
1,0
:
0,0
158
195
1,0
:
0,0
183
168
1,0
:
0,0
132
ORSO
514
2,0
:
3,0
518
Pozdní sběr B
158
0,0
:
1,0
203
170
1,0
:
0,0
160
Dostál Ivan[+3]
186
1,0
:
0,0
155
Kobulej Jiří[+11]
Tacl team B
528
4,0
:
1,0
500
TACL Letohrad
Severová Jana[+16]
170
0,0
:
1,0
177
Barvínek Jan[+3]
184
1,0
:
0,0
156
174
1,0
:
0,0
167
Fire Dragons
548
4,0
:
1,0
546
Pozdní sběr
189
1,0
:
0,0
175
Vodák Viktor[+6]
170
0,0
:
1,0
190
189
1,0
:
0,0
181
Musil Petr[+17]
TACL Letohrad
513
4,0
:
1,0
484
Pozdní sběr
158
0,0
:
1,0
189
Vodák Viktor[+6]
182
1,0
:
0,0
144
173
1,0
:
0,0
151
Tacl team B
534
4,0
:
1,0
504
Fire Dragons
Severová Jana[+16]
205
1,0
:
0,0
162
Barvínek Jan[+3]
205
1,0
:
0,0
140
124
0,0
:
1,0
202
1. BK Kings
526
4,0
:
1,0
498
Pozdní sběr B
157
0,0
:
1,0
173
172
1,0
:
0,0
140
Dubánek Jan[+13]
197
1,0
:
0,0
185
Kobulej Jiří[+11]
ABB Vidlatá Seč
543
4,0
:
1,0
493
ORSO
133
0,0
:
1,0
152
220
1,0
:
0,0
171
190
1,0
:
0,0
170
Dostál Ivan[+3]
Tacl team B
505
3,0
:
2,0
493
Pozdní sběr B
Severová Jana[+16]
200
1,0
:
0,0
149
Barvínek Jan[+3]
156
0,0
:
1,0
182
149
0,0
:
1,0
162
Kobulej Jiří[+11]
ABB Vidlatá Seč
476
1,0
:
4,0
500
Pozdní sběr
166
0,0
:
1,0
177
Vodák Viktor[+6]
152
1,0
:
0,0
149
158
0,0
:
1,0
174
Fire Dragons
503
2,0
:
3,0
503
ORSO
161
0,0
:
1,0
172
157
0,0
:
1,0
181
185
1,0
:
0,0
150
Dostál Ivan[+3]
1. BK Kings
446
0,0
:
5,0
602
TACL Letohrad
164
0,0
:
1,0
223
Tomášek Petr[+11]
158
0,0
:
1,0
168
124
0,0
:
1,0
211
ORSO
524
3,0
:
2,0
497
TACL Letohrad
191
1,0
:
0,0
133
178
0,0
:
1,0
185
Tomášek Petr[+11]
Dostál Ivan[+3]
155
0,0
:
1,0
179
Fire Dragons
469
3,5
:
1,5
466
1. BK Kings
160
1,0
:
0,0
133
166
0,0
:
1,0
190
143
0,5
:
0,5
143
ABB Vidlatá Seč
507
3,0
:
2,0
498
Tacl team B
179
1,0
:
0,0
145
Severová Jana[+16]
136
0,0
:
1,0
158
Barvínek Jan[+3]
192
0,0
:
1,0
195
Pozdní sběr
490
4,0
:
1,0
481
Pozdní sběr B
Vodák Viktor[+6]
172
1,0
:
0,0
168
172
1,0
:
0,0
143
Dubánek Jan[+13]
146
0,0
:
1,0
170
Kobulej Jiří[+11]
Fire Dragons
438
0,0
:
5,0
526
ABB Vidlatá Seč
148
0,0
:
1,0
177
158
0,0
:
1,0
175
132
0,0
:
1,0
174
Pozdní sběr B
498
4,0
:
1,0
451
TACL Letohrad
139
1,0
:
0,0
114
Tomášek Petr[+11]
193
1,0
:
0,0
158
Dubánek Jan[+13]
166
0,0
:
1,0
179
ORSO
460
1,0
:
4,0
480
Pozdní sběr
156
0,0
:
1,0
180
Vodák Viktor[+6]
145
0,0
:
1,0
169
Dostál Ivan[+3]
159
1,0
:
0,0
131
Musil Petr[+17]
Tacl team B
454
2,0
:
3,0
468
1. BK Kings
Severová Jana[+16]
163
1,0
:
0,0
152
Barvínek Jan[+3]
131
0,0
:
1,0
157
160
1,0
:
0,0
159
1. BK Kings
523
3,0
:
2,0
491
ORSO
154
0,0
:
1,0
162
233
1,0
:
0,0
142
136
0,0
:
1,0
187
Dostál Ivan[+3]
Pozdní sběr
510
2,0
:
3,0
520
Tacl team B
Vodák Viktor[+6]
154
0,0
:
1,0
205
Severová Jana[+16]
178
1,0
:
0,0
161
Barvínek Jan[+3]
178
1,0
:
0,0
154
Pozdní sběr B
518
4,0
:
1,0
462
ABB Vidlatá Seč
212
1,0
:
0,0
149
Dubánek Jan[+13]
137
1,0
:
0,0
130
169
0,0
:
1,0
183
TACL Letohrad
530
1,0
:
4,0
543
Fire Dragons
168
0,0
:
1,0
189
177
0,0
:
1,0
214
185
1,0
:
0,0
140
Pozdní sběr B
525
2,0
:
3,0
534
Fire Dragons
132
0,0
:
1,0
167
Dubánek Jan[+13]
213
1,0
:
0,0
189
180
1,0
:
0,0
178
TACL Letohrad
437
1,0
:
4,0
478
ABB Vidlatá Seč
165
1,0
:
0,0
162
129
0,0
:
1,0
146
143
0,0
:
1,0
170
Pozdní sběr
444
1,0
:
4,0
461
1. BK Kings
Vodák Viktor[+6]
163
1,0
:
0,0
146
138
0,0
:
1,0
161
143
0,0
:
1,0
154
ORSO
550
4,0
:
1,0
493
Tacl team B
200
1,0
:
0,0
169
Severová Jana[+16]
151
0,0
:
1,0
197
Barvínek Jan[+3]
Dostál Ivan[+3]
199
1,0
:
0,0
127

Dnes se hraje

17:30
6. liga Frýdek MístekBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
18:00
3. lIga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga PardubiceBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
4. liga PardubiceBowlingzone Pardubice
18:00
5. liga PardubiceBowlingzone Pardubice
18:30
4. liga NebušiceBurger Bar Nebušice

Zítra se bude hrát

Zítra se žádný turnaj hrát nebude...

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL