Výběr ligy:

6. liga Třinec

6. května 2019

6. liga Třinec, 4. kolo

Bittala Petr

​Surikaty se trhly!

Surikaty vtrhly do čtvrtého hracího dne třinecké šesté ligy jako tsunami. V prvních dvou hrách vyprovodily své soupeře dvěma pětkami, jenže ve třetím utkání je nachytal v nedbalkách Spider Team Třinec a těšně je porazil 3 ku 2! To ovšem tlupu Surikat (20 b.) nezlomilo, ba povzbudilo a zbývající dvě utkání dotáhli do vítězného dne. Ještě mohutnější nástup než prvním Surikatám povedl dnes druhým X-Menum (15,5 b.) kteří postupně v prvních třech kláních rozdrtili Tranzit (6,5 b) o 196 kuželek 5 : 0, Pavouky o více než 100 taktéž 5 : 0 a jako třetí to odneslo XiXao rozdílem 165 kolku 4,5 : 0,5. Ve čtvrtém smolně prohráli v urputné bitvě 527 : 542 s celkovým lídrem družstvem Surikat, a aby toho nebylo málo už vůbec nezvládlo poslední souboj s Třineckými mušketýry, od kterých dostali nasekáno 5 : 0. Konečně po předešlých neúspěšných dnech zabralo XiXao (15 b.) a vybojovalo si třetí příčku, a na čtvrté se umístili Tři mušketýři (10 b.), dále na páté pozici skončil Spider (8 b.) a nejhůře poslední dopadl Tranzit (6,5 b.), kterému nedorazil jeden hráč a tak musel shánět a ukecat hráče s chodníku.

Z chodníku přejdeme na statistiky týmu a v těch perlili s nejvyšším průměrem 485,0 bodu X-MENI a s náhozem 550 bodů Surikaty. V jednotlivcích se v užitečnosti nejvíce dařilo duu Surikat Radka Zmijková a Dalibor Pawlík se ziskem maxima 5 bodů, Dalibor si připsal i nejvyšší nához 208. Hvězdami večera s průměrem 151,4 se stali Radka Zmijková z tlupy „S“ a Kuba Cienciala hráč X-MENů dal průměr 176,6!

Tak a teď vás zvu na poslední hrací den, ale bacha máme změnu termínu místo čtvrtku 9. května 2019 se bude hrát až ve středu 15. května 2019!!!

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Surikaty
5
2343
460,60
20,0
2.
X-MENI
5
2425
485,00
15,5
3.
XiXao
5
1959
383,80
15,0
4.
Třinečtí mušketýři
5
2095
419,00
10,0
5.
Spider team Třinec
5
1970
394,00
8,0
6.
Tranzit
5
2028
405,60
6,5

Zápasy kola

Třinečtí mušketýři
450
4,0
:
1,0
359
Spider team Třinec
188
1,0
:
0,0
120
158
1,0
:
0,0
120
104
0,0
:
1,0
119
X-MENI
488
5,0
:
0,0
294
Tranzit
159
1,0
:
0,0
82
182
1,0
:
0,0
93
147
1,0
:
0,0
119
Surikaty
481
5,0
:
0,0
351
XiXao
156
1,0
:
0,0
115
150
1,0
:
0,0
123
175
1,0
:
0,0
113
XiXao
428
4,5
:
0,5
414
Tranzit
142
1,0
:
0,0
132
124
0,5
:
0,5
124
162
1,0
:
0,0
158
Spider team Třinec
379
0,0
:
5,0
480
X-MENI
129
0,0
:
1,0
135
138
0,0
:
1,0
203
112
0,0
:
1,0
142
Třinečtí mušketýři
386
0,0
:
5,0
507
Surikaty
157
0,0
:
1,0
184
116
0,0
:
1,0
168
113
0,0
:
1,0
155
Tranzit
477
4,0
:
1,0
438
Třinečtí mušketýři
149
0,0
:
1,0
174
150
1,0
:
0,0
126
178
1,0
:
0,0
138
Surikaty
377
2,0
:
3,0
410
Spider team Třinec
98
0,0
:
1,0
144
148
1,0
:
0,0
139
131
1,0
:
0,0
127
XiXao
359
0,5
:
4,5
516
X-MENI
107
0,0
:
1,0
173
154
0,5
:
0,5
154
98
0,0
:
1,0
189
X-MENI
527
1,0
:
4,0
550
Surikaty
173
1,0
:
0,0
163
177
0,0
:
1,0
179
177
0,0
:
1,0
208
Třinečtí mušketýři
367
0,0
:
5,0
400
XiXao
117
0,0
:
1,0
148
122
0,0
:
1,0
123
128
0,0
:
1,0
129
Tranzit
435
1,0
:
4,0
442
Spider team Třinec
147
1,0
:
0,0
146
130
0,0
:
1,0
136
158
0,0
:
1,0
160
Spider team Třinec
380
0,0
:
5,0
421
XiXao
126
0,0
:
1,0
130
137
0,0
:
1,0
164
117
0,0
:
1,0
127
Tranzit
408
1,0
:
4,0
428
Surikaty
156
1,0
:
0,0
140
125
0,0
:
1,0
152
127
0,0
:
1,0
136
X-MENI
414
0,0
:
5,0
454
Třinečtí mušketýři
114
0,0
:
1,0
149
167
0,0
:
1,0
168
133
0,0
:
1,0
137

Dnes se hraje

17:30
2. liga LiberecTipsport arena
18:00
18:00
1. liga o titul VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga o udržení VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
4. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
4. liga Kutná horaMM Bowl Kutná Hora
18:00
4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
18:00
4. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:00
4. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
5. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:30
5. liga NebušiceBurger Bar Nebušice
18:30
6. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
3. liga C PRGXbowling Strašnice
19:00
3. liga H PRGXbowling Žižkov
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
4. liga ZličínBest Bowling Zličín

Zítra se bude hrát

17:30
1. liga C SČ VýchodTipsport arena
18:00
1. liga o titul SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
18:00
2. liga o postup VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga o udržení VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga střed VČBowlingzone Pardubice
18:00
18:00
4. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:00
6. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
7. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
7. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
19:00
4. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
5. liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL