Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. západ

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Strikeland Chomutov
7
3999
552,57
34,0
2.
Radava Praha A
7
3961
544,14
23,0
3.
BC Hluboká
7
3968
542,86
19,0
BC Tábor
7
3703
518,71
19,0
Most
7
3386
458,71
19,0
6.
Radava Praha B
7
3534
469,43
13,0
Xbowling Praha
7
3465
451,71
13,0
8.
Bowlingjunior Plzeň
7
0
0,00
0,0

Zápasy kola

Radava Praha A
473
1,0
:
4,0
497
BC Tábor
173
0,0
:
1,0
187
145
0,0
:
1,0
157
155
1,0
:
0,0
153
Radava Praha B
433
1,0
:
4,0
550
BC Hluboká
175
1,0
:
0,0
133
109
0,0
:
1,0
248
Vacek Tomáš[+10]
149
0,0
:
1,0
179
Xbowling Praha
479
0,0
:
5,0
578
Strikeland Chomutov
174
0,0
:
1,0
177
168
0,0
:
1,0
216
Musil Matěj[+4]
Rácová Julie[+23]
137
0,0
:
1,0
185
Bula Martin[+6]
Most
386
5,0
:
0,0
0
Bowlingjunior Plzeň
144
1,0
:
159
1,0
:
83
1,0
:
Strikeland Chomutov
430
5,0
:
0,0
0
Bowlingjunior Plzeň
165
1,0
:
Bulová Eliška[+23]
150
1,0
:
Bula Martin[+6]
115
1,0
:
Xbowling Praha
467
1,0
:
4,0
540
Most
157
0,0
:
1,0
168
Rácová Julie[+23]
135
0,0
:
1,0
225
175
1,0
:
0,0
147
Jeníček Jan[+4]
BC Tábor
540
1,0
:
4,0
545
BC Hluboká
Mareš Michal[+2]
182
0,0
:
1,0
193
Lexová Sophie[+12]
165
0,0
:
1,0
195
Vacek Tomáš[+10]
193
1,0
:
0,0
157
Řebík Jakub[+6]
Radava Praha A
552
3,0
:
2,0
546
Radava Praha B
Vacík Matěj[+6]
205
1,0
:
0,0
172
Mojka David[+15]
204
0,0
:
1,0
206
Iwazawa Ema[+23]
143
0,0
:
1,0
168
Xbowling Praha
529
1,0
:
4,0
611
BC Hluboká
172
0,0
:
1,0
220
Lexová Sophie[+12]
180
0,0
:
1,0
230
Vacek Tomáš[+10]
Rácová Julie[+23]
177
1,0
:
0,0
161
Řebík Jakub[+6]
Radava Praha A
595
5,0
:
0,0
0
Bowlingjunior Plzeň
160
1,0
:
207
1,0
:
Babec Adam[+2]
228
1,0
:
Most
564
4,0
:
1,0
494
Radava Praha B
Jeníček Jan[+4]
238
1,0
:
0,0
135
Rak Tadeáš[+25]
138
0,0
:
1,0
204
Iwazawa Ema[+23]
188
1,0
:
0,0
155
BC Tábor
507
0,0
:
5,0
640
Strikeland Chomutov
Mareš Michal[+2]
173
0,0
:
1,0
227
145
0,0
:
1,0
183
Musil Matěj[+4]
189
0,0
:
1,0
230
Bula Martin[+6]
Radava Praha B
499
0,0
:
5,0
626
Strikeland Chomutov
160
0,0
:
1,0
210
Iwazawa Ema[+23]
187
0,0
:
1,0
216
Musil Matěj[+4]
Šoleová Petra[+10]
152
0,0
:
1,0
200
Bula Martin[+6]
Most
419
1,0
:
4,0
570
BC Tábor
Rak Tadeáš[+25]
136
0,0
:
1,0
220
Mareš Michal[+2]
Jeníček Jan[+4]
168
1,0
:
0,0
163
115
0,0
:
1,0
187
Radava Praha A
578
5,0
:
0,0
482
Xbowling Praha
Vacík Matěj[+6]
188
1,0
:
0,0
159
Mojka David[+15]
174
1,0
:
0,0
143
Babec Adam[+2]
216
1,0
:
0,0
180
Bowlingjunior Plzeň
0
0,0
:
5,0
647
BC Hluboká
:
1,0
245
Vacek Tomáš[+10]
:
1,0
165
Řebík Jakub[+6]
:
1,0
237
Lexová Sophie[+12]
Most
470
0,0
:
5,0
620
Radava Praha A
185
0,0
:
1,0
224
Vacík Matěj[+6]
Rak Tadeáš[+25]
124
0,0
:
1,0
196
161
0,0
:
1,0
200
Babec Adam[+2]
BC Hluboká
548
0,0
:
5,0
619
Strikeland Chomutov
Lexová Sophie[+12]
172
0,0
:
1,0
182
Bula Martin[+6]
Vacek Tomáš[+10]
225
0,0
:
1,0
251
Řebík Jakub[+6]
151
0,0
:
1,0
186
Musil Matěj[+4]
Radava Praha B
586
5,0
:
0,0
0
Bowlingjunior Plzeň
180
1,0
:
Šoleová Petra[+10]
214
1,0
:
192
1,0
:
Xbowling Praha
494
1,0
:
4,0
585
BC Tábor
Rácová Julie[+23]
182
1,0
:
0,0
154
Mareš Michal[+2]
162
0,0
:
1,0
220
150
0,0
:
1,0
211
BC Tábor
485
1,0
:
4,0
534
Radava Praha B
Mareš Michal[+2]
160
1,0
:
0,0
148
165
0,0
:
1,0
216
160
0,0
:
1,0
170
Šoleová Petra[+10]
Bowlingjunior Plzeň
0
0,0
:
5,0
536
Xbowling Praha
:
1,0
168
Rácová Julie[+23]
:
1,0
192
:
1,0
176
BC Hluboká
540
1,0
:
4,0
601
Radava Praha A
Lexová Sophie[+12]
184
0,0
:
1,0
211
Vacík Matěj[+6]
Vacek Tomáš[+10]
206
1,0
:
0,0
168
Řebík Jakub[+6]
150
0,0
:
1,0
222
Mojka David[+15]
Strikeland Chomutov
495
4,0
:
1,0
472
Most
Bula Martin[+6]
175
1,0
:
0,0
160
181
1,0
:
0,0
163
Jeníček Jan[+4]
Musil Matěj[+4]
139
0,0
:
1,0
149
BC Hluboká
527
1,0
:
4,0
535
Most
Lexová Sophie[+12]
137
0,0
:
1,0
181
Vacek Tomáš[+10]
233
1,0
:
0,0
181
Řebík Jakub[+6]
157
0,0
:
1,0
173
Jeníček Jan[+4]
Strikeland Chomutov
611
5,0
:
0,0
542
Radava Praha A
215
1,0
:
0,0
174
Vacík Matěj[+6]
Musil Matěj[+4]
199
1,0
:
0,0
195
Bula Martin[+6]
197
1,0
:
0,0
173
Babec Adam[+2]
Bowlingjunior Plzeň
0
0,0
:
5,0
519
BC Tábor
:
1,0
140
:
1,0
175
Mareš Michal[+2]
:
1,0
204
Radava Praha B
442
0,0
:
5,0
478
Xbowling Praha
132
0,0
:
1,0
160
Iwazawa Ema[+23]
174
0,0
:
1,0
177
Šoleová Petra[+10]
136
0,0
:
1,0
141

Dnes se hraje

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
3.liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
1. liga B SMSKY Bowling
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
5. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
1. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
19:00
19:00
1. liga B JČCampus Bowling
19:00
1. liga B PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga D PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga D PRGXbowling Strašnice
19:00
6. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL