Výběr ligy:

STORM juniorská Extraliga sk. C

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Tacl Team Letohrad
5
2759
520,60
19,0
2.
BC Bowlingzone A
5
2617
487,00
16,0
3.
BC Bowlingzone ABB
5
2627
479,60
15,0
4.
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
5
2435
455,00
14,0
5.
Bowlingzone C
5
2187
379,40
11,0
6.
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
5
1611
287,20
0,0

Zápasy kola

DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
432
4,0
:
1,0
367
Bowlingzone C
160
1,0
:
0,0
103
Hanusová Elena[+23]
Heerink Jim[+10]
111
0,0
:
1,0
175
Průša David[+15]
Nováková Iva[+12]
161
1,0
:
0,0
89
Novák Tomáš[+20]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
280
0,0
:
5,0
600
Tacl Team Letohrad
Knapík Filip[+15]
94
0,0
:
1,0
210
Taussig Samuel[+10]
100
0,0
:
1,0
165
Ipser Lukáš[+10]
86
0,0
:
1,0
225
Seidl Daniel[+2]
BC Bowlingzone A
582
4,0
:
1,0
541
BC Bowlingzone ABB
165
0,0
:
1,0
228
Brož Dominik[+4]
Prekop Ondřej[+10]
225
1,0
:
0,0
156
192
1,0
:
0,0
157
BC Bowlingzone ABB
489
1,0
:
4,0
544
Tacl Team Letohrad
118
0,0
:
1,0
173
189
1,0
:
0,0
168
Brož Dominik[+4]
182
0,0
:
1,0
203
Seidl Daniel[+2]
Bowlingzone C
449
5,0
:
0,0
332
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
Průša David[+15]
146
1,0
:
0,0
88
Ipser Lukáš[+10]
Novák Tomáš[+20]
123
1,0
:
0,0
119
Knapík Filip[+15]
Hanusová Elena[+23]
180
1,0
:
0,0
125
Taussig Samuel[+10]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
468
1,0
:
4,0
521
BC Bowlingzone A
168
0,0
:
1,0
182
Prekop Ondřej[+10]
Nováková Iva[+12]
176
0,0
:
1,0
224
Heerink Jim[+10]
124
1,0
:
0,0
115
Tacl Team Letohrad
498
2,0
:
3,0
521
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
160
0,0
:
1,0
214
159
1,0
:
0,0
129
Heerink Jim[+10]
Seidl Daniel[+2]
179
1,0
:
0,0
178
Nováková Iva[+12]
BC Bowlingzone A
454
2,0
:
3,0
461
Bowlingzone C
Prekop Ondřej[+10]
139
1,0
:
0,0
123
Novák Tomáš[+20]
161
1,0
:
0,0
160
Průša David[+15]
154
0,0
:
1,0
178
Hanusová Elena[+23]
BC Bowlingzone ABB
576
5,0
:
0,0
314
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
Brož Dominik[+4]
192
1,0
:
0,0
69
Ipser Lukáš[+10]
199
1,0
:
0,0
103
Knapík Filip[+15]
185
1,0
:
0,0
142
Taussig Samuel[+10]
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
346
0,0
:
5,0
548
BC Bowlingzone A
Knapík Filip[+15]
132
0,0
:
1,0
217
Taussig Samuel[+10]
133
0,0
:
1,0
163
Ipser Lukáš[+10]
81
0,0
:
1,0
168
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
494
1,0
:
4,0
512
BC Bowlingzone ABB
Nováková Iva[+12]
156
0,0
:
1,0
166
Brož Dominik[+4]
197
1,0
:
0,0
171
Heerink Jim[+10]
141
0,0
:
1,0
175
Tacl Team Letohrad
549
4,0
:
1,0
488
Bowlingzone C
154
0,0
:
1,0
187
Průša David[+15]
185
1,0
:
0,0
145
Hanusová Elena[+23]
Seidl Daniel[+2]
210
1,0
:
0,0
156
Novák Tomáš[+20]
Bowlingzone C
422
1,0
:
4,0
509
BC Bowlingzone ABB
Hanusová Elena[+23]
130
0,0
:
1,0
223
Novák Tomáš[+20]
128
1,0
:
0,0
116
Průša David[+15]
164
0,0
:
1,0
170
Tacl Team Letohrad
568
4,0
:
1,0
512
BC Bowlingzone A
165
1,0
:
0,0
158
Prekop Ondřej[+10]
186
0,0
:
1,0
207
Seidl Daniel[+2]
217
1,0
:
0,0
147
DDM Symfonie - Poděbradští tygři B
339
0,0
:
5,0
520
DDM Symfonie - Poděbradští tygři A
Knapík Filip[+15]
144
0,0
:
1,0
208
Nováková Iva[+12]
Ipser Lukáš[+10]
84
0,0
:
1,0
148
Heerink Jim[+10]
Taussig Samuel[+10]
111
0,0
:
1,0
164

Dnes se hraje

18:00
18:00
1. liga B ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga B ZČBowling Lucerna
18:00
3. liga A PRGXbowling Žižkov
18:00
18:00
9. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
5. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
2. liga A JČCampus Bowling
19:00
4. liga NebušiceBurger Bar Nebušice

Zítra se bude hrát

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
17:30
3. liga Frýdek MístekBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
18:00
4. liga HolešovBowling Club Holešov
18:30
3. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
2. liga B JČCampus Bowling
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL