Výběr ligy:

STORM Česká juniorská 1. liga

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
JKM bowling Radava C
6
2680
420,67
22,0
2.
Rokycany
6
2682
380,83
21,0
3.
JKM bowling Zličín
6
2731
422,50
20,0
4.
Poděbradští tygři
6
2326
345,67
17,0
5.
DDM Třemošná
6
2280
337,50
15,0
6.
JKM bowling Dejvice
6
2145
308,83
7,0
7.
JKM bowling Chodov
6
1985
258,33
3,0

Zápasy kola

DDM Třemošná
371
3,0
:
2,0
333
JKM bowling Chodov
134
1,0
:
0,0
90
Vacín Václav[+20]
Horoško Adam[+15]
138
0,0
:
1,0
139
Kokoška Jakub[+15]
99
0,0
:
1,0
104
JKM bowling Dejvice
356
0,0
:
5,0
492
Rokycany
Haisová Nicole[+18]
97
0,0
:
1,0
144
Vaindl Jakub[+15]
141
0,0
:
1,0
173
Bartoš Tomáš[+20]
118
0,0
:
1,0
175
Otec Jan[+25]
Poděbradští tygři
322
1,0
:
4,0
429
JKM bowling Radava C
Ipser Lukáš[+6]
76
0,0
:
1,0
149
Knapík Filip[+8]
112
0,0
:
1,0
160
134
1,0
:
0,0
120
Rokycany
460
4,0
:
1,0
447
JKM bowling Zličín
Vaindl Martin[+8]
109
0,0
:
1,0
186
Bartoš Tomáš[+20]
148
1,0
:
0,0
120
Otec Jan[+25]
203
1,0
:
0,0
141
JKM bowling Chodov
316
1,0
:
4,0
391
Poděbradští tygři
Dvořák Filip[+30]
102
1,0
:
0,0
101
Ipser Lukáš[+6]
121
0,0
:
1,0
134
93
0,0
:
1,0
156
Knapík Filip[+8]
JKM bowling Radava C
505
5,0
:
0,0
378
JKM bowling Dejvice
150
1,0
:
0,0
95
Haisová Nicole[+18]
197
1,0
:
0,0
146
158
1,0
:
0,0
137
Poděbradští tygři
458
4,0
:
1,0
369
DDM Třemošná
Ipser Lukáš[+6]
82
0,0
:
1,0
118
Horoško Adam[+15]
154
1,0
:
0,0
131
Burkart Lukáš[+20]
Knapík Filip[+8]
222
1,0
:
0,0
120
JKM bowling Zličín
411
1,0
:
4,0
471
JKM bowling Radava C
187
1,0
:
0,0
183
148
0,0
:
1,0
153
76
0,0
:
1,0
135
JKM bowling Dejvice
357
5,0
:
0,0
284
JKM bowling Chodov
129
1,0
:
0,0
123
Haisová Nicole[+18]
109
1,0
:
0,0
84
Dvořák Filip[+30]
119
1,0
:
0,0
77
Vacín Václav[+20]
JKM bowling Radava C
458
2,0
:
3,0
467
Rokycany
154
1,0
:
0,0
125
Otcová Amélie[+43]
197
1,0
:
0,0
179
Bartoš Tomáš[+20]
107
0,0
:
1,0
163
Otec Jan[+25]
DDM Třemošná
355
3,0
:
2,0
333
JKM bowling Dejvice
Horoško Adam[+15]
156
1,0
:
0,0
125
Burkart Lukáš[+20]
102
0,0
:
1,0
106
Kokoška Jakub[+15]
97
0,0
:
1,0
102
JKM bowling Chodov
371
0,0
:
5,0
473
JKM bowling Zličín
122
0,0
:
1,0
188
146
0,0
:
1,0
153
Vacín Václav[+20]
103
0,0
:
1,0
132
JKM bowling Dejvice
391
0,0
:
5,0
418
Poděbradští tygři
124
0,0
:
1,0
137
Ipser Lukáš[+6]
Haisová Nicole[+18]
156
0,0
:
1,0
165
Knapík Filip[+8]
111
0,0
:
1,0
116
Rokycany
486
5,0
:
0,0
351
JKM bowling Chodov
Otec Jan[+25]
216
1,0
:
0,0
131
Vaindl Jakub[+15]
118
1,0
:
0,0
116
Dvořák Filip[+30]
Bartoš Tomáš[+20]
152
1,0
:
0,0
104
Vacín Václav[+20]
JKM bowling Zličín
422
4,0
:
1,0
351
DDM Třemošná
145
1,0
:
0,0
91
Burkart Lukáš[+20]
79
0,0
:
1,0
126
Kokoška Jakub[+15]
198
1,0
:
0,0
134
JKM bowling Chodov
330
0,0
:
5,0
431
JKM bowling Radava C
109
0,0
:
1,0
144
Dvořák Filip[+30]
101
0,0
:
1,0
134
Vacín Václav[+20]
120
0,0
:
1,0
153
Poděbradští tygři
370
1,0
:
4,0
401
JKM bowling Zličín
145
1,0
:
0,0
133
Ipser Lukáš[+6]
87
0,0
:
1,0
113
Knapík Filip[+8]
138
0,0
:
1,0
155
DDM Třemošná
437
4,0
:
1,0
389
Rokycany
Horoško Adam[+15]
167
1,0
:
0,0
151
Otec Jan[+25]
177
1,0
:
0,0
111
Vaindl Jakub[+15]
Kokoška Jakub[+15]
93
0,0
:
1,0
127
Bartoš Tomáš[+20]
JKM bowling Zličín
577
5,0
:
0,0
330
JKM bowling Dejvice
214
1,0
:
0,0
110
Haisová Nicole[+18]
207
1,0
:
0,0
98
156
1,0
:
0,0
122
JKM bowling Radava C
386
2,0
:
3,0
397
DDM Třemošná
123
1,0
:
0,0
111
Burkart Lukáš[+20]
141
1,0
:
0,0
139
Horoško Adam[+15]
122
0,0
:
1,0
147
Rokycany
388
3,0
:
2,0
367
Poděbradští tygři
Otcová Amélie[+43]
132
0,0
:
1,0
142
Vaindl Martin[+8]
102
0,0
:
1,0
163
Knapík Filip[+8]
Otec Jan[+25]
154
1,0
:
0,0
62
Ipser Lukáš[+6]

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
SBL Brno sk. 1Bowling Brno
18:00
SBL Brno sk. 2Bowling Brno
18:00
1. liga B SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga BPraha, Na Ovčíně
18:00
2. liga B JČXbowling Budějce
18:00
2. liga ChomutovStrikeland Chomutov
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
4. liga ChebBowling Bar Svatý kříž
18:00
4. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
2. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
3. liga G PRGXbowling Žižkov
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu

Zítra se bude hrát

17:00
2. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga TřemošnáBowling Třemošná
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite