Výběr ligy:

SBL Ústí nad Orlicí

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Tacl Letohrad A
6
3436
562,33
24,0
2.
ORSO Nástrojárna
6
3154
516,67
21,0
3.
ABB Vidlatá Seč
6
3198
498,00
15,0
4.
Pozdní sběr B
6
3151
492,33
14,0
5.
Fire Dragon
6
3172
510,67
13,0
6.
Halabala
6
3034
488,33
10,0
7.
Tacl Letohrad B
6
2961
456,50
8,0

Zápasy kola

Pozdní sběr B
558
4,0
:
1,0
503
Tacl Letohrad B
Vodák Viktor[+9]
200
1,0
:
0,0
151
Severa Oldřich[+13]
154
0,0
:
1,0
174
Musil Petr[+20]
204
1,0
:
0,0
178
Barvínek Jan[+6]
ORSO Nástrojárna
540
4,0
:
1,0
481
Tacl Letohrad A
Dostál Ivan[+6]
142
0,0
:
1,0
180
Vávra Miloš[+3]
186
1,0
:
0,0
152
212
1,0
:
0,0
149
Halabala
538
3,0
:
2,0
526
ABB Vidlatá Seč
166
0,0
:
1,0
176
186
1,0
:
0,0
160
186
0,0
:
1,0
190
Schůt Ladislav[+11]
Fire Dragon
518
3,0
:
2,0
517
ORSO Nástrojárna
163
0,0
:
1,0
174
Dostál Ivan[+6]
180
1,0
:
0,0
134
Vávra Miloš[+3]
175
0,0
:
1,0
209
ABB Vidlatá Seč
545
1,0
:
4,0
560
Pozdní sběr B
202
1,0
:
0,0
194
Vodák Viktor[+9]
157
0,0
:
1,0
166
Schůt Ladislav[+11]
186
0,0
:
1,0
200
Musil Petr[+20]
Tacl Letohrad A
558
5,0
:
0,0
421
Halabala
174
1,0
:
0,0
144
182
1,0
:
0,0
138
202
1,0
:
0,0
139
Tacl Letohrad B
519
0,0
:
5,0
555
ABB Vidlatá Seč
Severa Oldřich[+13]
183
0,0
:
1,0
188
170
0,0
:
1,0
182
Severová Jana[+19]
166
0,0
:
1,0
185
Schůt Ladislav[+11]
Halabala
570
4,0
:
1,0
538
Fire Dragon
236
1,0
:
0,0
129
167
0,0
:
1,0
243
167
1,0
:
0,0
166
Pozdní sběr B
520
0,0
:
5,0
603
Tacl Letohrad A
Vodák Viktor[+9]
173
0,0
:
1,0
197
Tomášek Petr[+14]
192
0,0
:
1,0
205
155
0,0
:
1,0
201
ORSO Nástrojárna
549
4,0
:
1,0
510
Halabala
Dostál Ivan[+6]
204
1,0
:
0,0
179
Vávra Miloš[+3]
174
1,0
:
0,0
154
171
0,0
:
1,0
177
Tacl Letohrad A
620
4,0
:
1,0
497
Tacl Letohrad B
182
0,0
:
1,0
196
Severová Jana[+19]
Tomášek Petr[+14]
249
1,0
:
0,0
145
189
1,0
:
0,0
156
Barvínek Jan[+6]
Fire Dragon
600
4,0
:
1,0
497
Pozdní sběr B
185
1,0
:
0,0
136
Vodák Viktor[+9]
241
1,0
:
0,0
160
174
0,0
:
1,0
201
Musil Petr[+20]
ABB Vidlatá Seč
535
0,0
:
5,0
608
Tacl Letohrad A
212
0,0
:
1,0
213
168
0,0
:
1,0
205
Tomášek Petr[+14]
Schůt Ladislav[+11]
155
0,0
:
1,0
190
Pozdní sběr B
471
1,0
:
4,0
490
ORSO Nástrojárna
168
1,0
:
0,0
152
Dostál Ivan[+6]
135
0,0
:
1,0
150
Vávra Miloš[+3]
Musil Petr[+20]
168
0,0
:
1,0
188
Tacl Letohrad B
463
1,0
:
4,0
527
Fire Dragon
Severa Oldřich[+13]
156
0,0
:
1,0
189
Severová Jana[+19]
146
0,0
:
1,0
181
Barvínek Jan[+6]
161
1,0
:
0,0
157
Halabala
499
1,0
:
4,0
545
Pozdní sběr B
178
1,0
:
0,0
169
Vodák Viktor[+9]
146
0,0
:
1,0
192
175
0,0
:
1,0
184
Musil Petr[+20]
Fire Dragon
443
0,0
:
5,0
513
ABB Vidlatá Seč
148
0,0
:
1,0
192
140
0,0
:
1,0
164
155
0,0
:
1,0
157
Schůt Ladislav[+11]
ORSO Nástrojárna
530
4,0
:
1,0
473
Tacl Letohrad B
Dostál Ivan[+6]
176
1,0
:
0,0
118
Severa Oldřich[+13]
Vávra Miloš[+3]
162
0,0
:
1,0
181
192
1,0
:
0,0
174
Barvínek Jan[+6]
Tacl Letohrad A
566
4,0
:
1,0
546
Fire Dragon
217
1,0
:
0,0
184
159
0,0
:
1,0
191
190
1,0
:
0,0
171
Tacl Letohrad B
506
4,0
:
1,0
496
Halabala
Severa Oldřich[+13]
162
1,0
:
0,0
157
158
1,0
:
0,0
152
Barvínek Jan[+6]
186
0,0
:
1,0
187
ABB Vidlatá Seč
524
2,0
:
3,0
528
ORSO Nástrojárna
168
0,0
:
1,0
218
Dostál Ivan[+6]
181
1,0
:
0,0
154
Vávra Miloš[+3]
Schůt Ladislav[+11]
175
1,0
:
0,0
156

Dnes se hraje

Zítra se bude hrát

10:00
Česká juniorská 1. ligaXbowling Prosek Duo
14:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
18:00
5. liga BenešovS-centrum Benešov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL