Výběr ligy:

SBL Ústí nad Orlicí

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Fire Dragons
7
3864
522,00
27,5
2.
TACL Letohrad
7
3963
559,00
21,0
ABB Vidlatá Seč
7
3837
514,14
21,0
4.
ORSO
7
3773
536,00
19,0
5.
Pozdní sběr B
7
3600
497,43
18,0
6.
1. BK Kings
7
3585
489,14
13,0
7.
Pozdní sběr
7
3481
470,14
12,0
8.
Tacl team B
7
3514
472,86
8,5

Zápasy kola

ABB Vidlatá Seč
569
4,0
:
1,0
502
1. BK Kings
233
1,0
:
0,0
167
175
1,0
:
0,0
167
161
0,0
:
1,0
168
ORSO
490
1,0
:
4,0
524
Pozdní sběr B
165
0,0
:
1,0
179
138
1,0
:
0,0
134
Dubánek Jan[+13]
Dostál Ivan[+3]
187
0,0
:
1,0
211
Kobulej Jiří[+11]
Tacl team B
492
2,0
:
3,0
554
TACL Letohrad
Severová Jana[+16]
131
0,0
:
1,0
246
Tomášek Petr[+11]
199
1,0
:
0,0
170
Barvínek Jan[+3]
162
1,0
:
0,0
138
Fire Dragons
504
5,0
:
0,0
468
Pozdní sběr
163
1,0
:
0,0
153
Vodák Viktor[+6]
175
1,0
:
0,0
164
166
1,0
:
0,0
151
Musil Petr[+17]
TACL Letohrad
509
1,0
:
4,0
553
Pozdní sběr
129
0,0
:
1,0
182
Vodák Viktor[+6]
Tomášek Petr[+11]
190
0,0
:
1,0
214
190
1,0
:
0,0
157
Tacl team B
498
0,0
:
5,0
598
Fire Dragons
Severa Oldřich[+10]
186
0,0
:
1,0
189
155
0,0
:
1,0
200
Barvínek Jan[+3]
157
0,0
:
1,0
209
1. BK Kings
469
1,0
:
4,0
521
Pozdní sběr B
146
0,0
:
1,0
173
140
0,0
:
1,0
178
Dubánek Jan[+13]
183
1,0
:
0,0
170
Kobulej Jiří[+11]
ABB Vidlatá Seč
496
1,0
:
4,0
535
ORSO
139
0,0
:
1,0
163
195
1,0
:
0,0
194
162
0,0
:
1,0
178
Dostál Ivan[+3]
Tacl team B
436
0,0
:
5,0
482
Pozdní sběr B
Severa Oldřich[+10]
121
0,0
:
1,0
134
150
0,0
:
1,0
156
Severová Jana[+16]
165
0,0
:
1,0
192
Kobulej Jiří[+11]
ABB Vidlatá Seč
536
2,0
:
3,0
543
Pozdní sběr
175
0,0
:
1,0
208
Vodák Viktor[+6]
152
1,0
:
0,0
151
209
1,0
:
0,0
184
Fire Dragons
541
1,5
:
3,5
567
ORSO
202
1,0
:
0,0
143
187
0,5
:
0,5
187
152
0,0
:
1,0
237
Dostál Ivan[+3]
1. BK Kings
541
1,0
:
4,0
615
TACL Letohrad
189
1,0
:
0,0
187
179
0,0
:
1,0
194
173
0,0
:
1,0
234
ORSO
535
1,0
:
4,0
567
TACL Letohrad
194
1,0
:
0,0
165
145
0,0
:
1,0
195
Dostál Ivan[+3]
196
0,0
:
1,0
207
Fire Dragons
618
5,0
:
0,0
487
1. BK Kings
189
1,0
:
0,0
164
206
1,0
:
0,0
170
223
1,0
:
0,0
153
ABB Vidlatá Seč
575
4,0
:
1,0
569
Tacl team B
200
1,0
:
0,0
153
Severová Jana[+16]
194
1,0
:
0,0
179
181
0,0
:
1,0
237
Barvínek Jan[+3]
Pozdní sběr
476
0,0
:
5,0
614
Pozdní sběr B
162
0,0
:
1,0
194
162
0,0
:
1,0
209
Musil Petr[+17]
152
0,0
:
1,0
211
Kobulej Jiří[+11]
Fire Dragons
523
4,0
:
1,0
508
ABB Vidlatá Seč
186
1,0
:
0,0
177
186
1,0
:
0,0
158
151
0,0
:
1,0
173
Pozdní sběr B
474
0,0
:
5,0
585
TACL Letohrad
186
0,0
:
1,0
216
Dubánek Jan[+13]
108
0,0
:
1,0
171
Tomášek Petr[+11]
180
0,0
:
1,0
198
ORSO
593
5,0
:
0,0
451
Pozdní sběr
211
1,0
:
0,0
133
Vodák Viktor[+6]
200
1,0
:
0,0
146
Dostál Ivan[+3]
182
1,0
:
0,0
172
Musil Petr[+17]
Tacl team B
512
4,0
:
1,0
494
1. BK Kings
Severa Oldřich[+10]
143
0,0
:
1,0
174
209
1,0
:
0,0
184
Barvínek Jan[+3]
160
1,0
:
0,0
136
1. BK Kings
589
5,0
:
0,0
490
ORSO
206
1,0
:
0,0
169
202
1,0
:
0,0
149
181
1,0
:
0,0
172
Dostál Ivan[+3]
Pozdní sběr
491
4,0
:
1,0
480
Tacl team B
Vodák Viktor[+6]
189
1,0
:
0,0
157
Severová Jana[+16]
167
1,0
:
0,0
114
Severa Oldřich[+10]
135
0,0
:
1,0
209
Barvínek Jan[+3]
Pozdní sběr B
497
0,0
:
5,0
543
ABB Vidlatá Seč
Kobulej Jiří[+11]
191
0,0
:
1,0
196
136
0,0
:
1,0
163
170
0,0
:
1,0
184
TACL Letohrad
524
3,0
:
2,0
519
Fire Dragons
149
0,0
:
1,0
168
202
1,0
:
0,0
165
173
0,0
:
1,0
186
Pozdní sběr B
488
0,0
:
5,0
561
Fire Dragons
Dubánek Jan[+13]
148
0,0
:
1,0
198
192
0,0
:
1,0
193
Kobulej Jiří[+11]
148
0,0
:
1,0
170
TACL Letohrad
609
1,0
:
4,0
610
ABB Vidlatá Seč
204
1,0
:
0,0
165
Tomášek Petr[+11]
205
0,0
:
1,0
236
200
0,0
:
1,0
209
Pozdní sběr
499
1,0
:
4,0
503
1. BK Kings
162
0,0
:
1,0
182
181
1,0
:
0,0
158
Musil Petr[+17]
156
0,0
:
1,0
163
ORSO
563
4,5
:
0,5
527
Tacl team B
171
1,0
:
0,0
153
Severová Jana[+16]
209
0,5
:
0,5
209
Dostál Ivan[+3]
183
1,0
:
0,0
165
Barvínek Jan[+3]

Dnes se hraje

18:00
18:00
1. liga B ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga B ZČBowling Lucerna
18:00
3. liga A PRGXbowling Žižkov
18:00
18:00
9. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
5. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
2. liga A JČCampus Bowling
19:00
4. liga NebušiceBurger Bar Nebušice

Zítra se bude hrát

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
17:30
3. liga Frýdek MístekBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
18:00
4. liga HolešovBowling Club Holešov
18:30
3. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
19:00
2. liga B JČCampus Bowling
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL