Výběr ligy:

SBL Ústí nad Orlicí

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Tacl Letohrad A
7
4101
580,14
29,0
2.
Dlouhá chvíle
7
3793
539,86
26,0
3.
Ohniví draci
7
3869
525,71
22,0
4.
Tacl Letohrad B
7
3677
499,14
21,0
5.
ABB Vidlatá Seč
7
3634
488,14
20,0
6.
Apači
7
3082
435,29
9,0
7.
Pozdní sběr
7
3417
463,43
8,5
8.
SBK Boskovice
7
3319
459,14
4,5

Zápasy kola

Ohniví draci
488
0,0
:
5,0
575
Tacl Letohrad A
145
0,0
:
1,0
159
Tomášek Petr[+10]
180
0,0
:
1,0
190
163
0,0
:
1,0
226
Apači
448
4,0
:
1,0
407
Pozdní sběr
184
1,0
:
0,0
150
Vodák Viktor[+5]
Mach Václav[+2]
143
0,0
:
1,0
145
121
1,0
:
0,0
112
SBK Boskovice
500
1,0
:
4,0
554
Tacl Letohrad B
160
0,0
:
1,0
209
Severová Jana[+15]
Láník Igor[+7]
160
0,0
:
1,0
166
180
1,0
:
0,0
179
Barvínek Jan[+2]
Dlouhá chvíle
510
4,0
:
1,0
501
ABB Vidlatá Seč
155
0,0
:
1,0
206
182
1,0
:
0,0
140
Dostál Ivan[+2]
173
1,0
:
0,0
155
Tacl Letohrad B
499
2,0
:
3,0
507
ABB Vidlatá Seč
154
1,0
:
0,0
144
173
0,0
:
1,0
203
Barvínek Jan[+2]
172
1,0
:
0,0
160
SBK Boskovice
497
1,0
:
4,0
524
Dlouhá chvíle
186
0,0
:
1,0
206
Láník Igor[+7]
159
1,0
:
0,0
141
152
0,0
:
1,0
177
Dostál Ivan[+2]
Tacl Letohrad A
618
4,0
:
1,0
498
Pozdní sběr
167
0,0
:
1,0
177
236
1,0
:
0,0
155
215
1,0
:
0,0
166
Musil Petr[+16]
Ohniví draci
577
5,0
:
0,0
485
Apači
175
1,0
:
0,0
158
173
1,0
:
0,0
126
Mach Václav[+2]
229
1,0
:
0,0
201
SBK Boskovice
505
1,5
:
3,5
526
Pozdní sběr
169
0,0
:
1,0
197
Vodák Viktor[+5]
Láník Igor[+7]
165
1,0
:
0,0
158
171
0,5
:
0,5
171
Musil Petr[+16]
Ohniví draci
582
4,0
:
1,0
499
ABB Vidlatá Seč
192
1,0
:
0,0
167
177
0,0
:
1,0
180
213
1,0
:
0,0
152
Dlouhá chvíle
560
5,0
:
0,0
398
Apači
226
1,0
:
0,0
116
161
1,0
:
0,0
150
Mach Václav[+2]
Dostál Ivan[+2]
173
1,0
:
0,0
132
Tacl Letohrad A
549
3,0
:
2,0
532
Tacl Letohrad B
161
0,0
:
1,0
179
Severová Jana[+15]
184
0,0
:
1,0
189
204
1,0
:
0,0
164
Barvínek Jan[+2]
Apači
448
1,0
:
4,0
452
Tacl Letohrad B
Mach Václav[+2]
149
1,0
:
0,0
99
151
0,0
:
1,0
155
148
0,0
:
1,0
198
Severová Jana[+15]
Dlouhá chvíle
510
2,0
:
3,0
564
Tacl Letohrad A
166
1,0
:
0,0
148
158
0,0
:
1,0
237
Dostál Ivan[+2]
186
1,0
:
0,0
179
Ohniví draci
551
5,0
:
0,0
498
SBK Boskovice
195
1,0
:
0,0
162
179
1,0
:
0,0
178
Láník Igor[+7]
177
1,0
:
0,0
158
ABB Vidlatá Seč
542
4,0
:
1,0
501
Pozdní sběr
228
1,0
:
0,0
172
Vodák Viktor[+5]
181
1,0
:
0,0
178
133
0,0
:
1,0
151
Dlouhá chvíle
571
2,0
:
3,0
590
Ohniví draci
182
0,0
:
1,0
231
173
1,0
:
0,0
154
Dostál Ivan[+2]
216
1,0
:
0,0
205
Pozdní sběr
489
1,0
:
4,0
547
Tacl Letohrad B
178
0,0
:
1,0
226
Severová Jana[+15]
151
1,0
:
0,0
150
160
0,0
:
1,0
171
Barvínek Jan[+2]
Apači
436
0,0
:
5,0
523
ABB Vidlatá Seč
162
0,0
:
1,0
202
Mach Václav[+2]
141
0,0
:
1,0
151
133
0,0
:
1,0
170
SBK Boskovice
483
0,0
:
5,0
544
Tacl Letohrad A
151
0,0
:
1,0
181
Tomášek Petr[+10]
Láník Igor[+7]
174
0,0
:
1,0
181
158
0,0
:
1,0
182
Tacl Letohrad A
647
5,0
:
0,0
457
Apači
Tomášek Petr[+10]
193
1,0
:
0,0
124
Mach Václav[+2]
243
1,0
:
0,0
162
211
1,0
:
0,0
171
ABB Vidlatá Seč
515
5,0
:
0,0
440
SBK Boskovice
179
1,0
:
0,0
163
191
1,0
:
0,0
144
Láník Igor[+7]
145
1,0
:
0,0
133
Pozdní sběr
475
1,0
:
4,0
543
Ohniví draci
Vodák Viktor[+5]
165
0,0
:
1,0
197
164
1,0
:
0,0
150
Musil Petr[+16]
146
0,0
:
1,0
196
Tacl Letohrad B
526
1,0
:
4,0
545
Dlouhá chvíle
186
1,0
:
0,0
182
163
0,0
:
1,0
176
Barvínek Jan[+2]
177
0,0
:
1,0
187
Dostál Ivan[+2]
Pozdní sběr
521
0,0
:
5,0
573
Dlouhá chvíle
Vodák Viktor[+5]
169
0,0
:
1,0
211
178
0,0
:
1,0
180
Musil Petr[+16]
174
0,0
:
1,0
182
Dostál Ivan[+2]
Tacl Letohrad B
567
4,0
:
1,0
538
Ohniví draci
234
1,0
:
0,0
217
Severová Jana[+15]
160
1,0
:
0,0
127
Barvínek Jan[+2]
173
0,0
:
1,0
194
ABB Vidlatá Seč
547
1,0
:
4,0
604
Tacl Letohrad A
184
1,0
:
0,0
177
Tomášek Petr[+10]
198
0,0
:
1,0
216
165
0,0
:
1,0
211
Apači
410
4,0
:
1,0
396
SBK Boskovice
163
1,0
:
0,0
128
Mach Václav[+2]
126
1,0
:
0,0
125
Láník Igor[+7]
121
0,0
:
1,0
143

Dnes se hraje

17:00
3. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
2. liga A (SM)SKY Bowling
18:00
2. liga A (ZČ)Třemošná u Plzně
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga TrutnovUP Olymp - Trutnov
18:00
18:00
4. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:00
18:00
6. liga ProsekSportcentrum Duo
18:30
19:00
1. liga A (PRG)Best Bowling Zličín
19:00
2. liga A (JČ)Campus Bowling
19:00
2. liga C (PRG)Bowling Vojkov
19:00
3. liga B (PRG)SB centrum Chodov
19:00
4. liga DejviceBowling Dejvice
19:00
5. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
7. liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL