Výběr ligy:

ŠBL Praha - Chodov sk. B

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Dynamo Špitálská
6
2159
325,50
25,0
2.
Vznešení poníci
6
1871
268,83
18,0
3.
Horké palačinky
6
1847
280,67
14,0
4.
Černý sušenky
6
1340
177,67
3,0

Zápasy kola

Černý sušenky
240
1,0
:
4,0
262
Horké palačinky
78
0,0
:
1,0
90
82
1,0
:
0,0
77
Smetana Milan[+8]
80
0,0
:
1,0
95
Zupková Sára[+12]
Dynamo Špitálská
395
4,0
:
1,0
292
Vznešení poníci
160
1,0
:
0,0
120
Jůzl Čeněk[+8]
125
0,0
:
1,0
127
110
1,0
:
0,0
45
Dynamo Špitálská
345
5,0
:
0,0
219
Černý sušenky
110
1,0
:
0,0
69
Wilde Aisha[+16]
121
1,0
:
0,0
63
114
1,0
:
0,0
87
Vznešení poníci
336
4,0
:
1,0
331
Horké palačinky
123
1,0
:
0,0
113
76
0,0
:
1,0
119
Smetana Milan[+8]
137
1,0
:
0,0
99
Gu Gavin[+9]
Horké palačinky
314
0,0
:
5,0
361
Dynamo Špitálská
93
0,0
:
1,0
104
Jůzl Čeněk[+8]
Zupková Sára[+12]
115
0,0
:
1,0
117
Smetana Milan[+8]
106
0,0
:
1,0
140
Černý sušenky
181
0,0
:
5,0
324
Vznešení poníci
80
0,0
:
1,0
111
Wilde Aisha[+16]
62
0,0
:
1,0
69
39
0,0
:
1,0
144
Černý sušenky
245
1,0
:
4,0
297
Horké palačinky
Wilde Aisha[+16]
71
0,0
:
1,0
121
117
1,0
:
0,0
89
Gu Gavin[+9]
57
0,0
:
1,0
87
Zupková Sára[+12]
Vznešení poníci
319
2,0
:
3,0
328
Dynamo Špitálská
126
1,0
:
0,0
109
Jůzl Čeněk[+8]
78
0,0
:
1,0
120
115
1,0
:
0,0
99
Horké palačinky
280
4,0
:
1,0
269
Vznešení poníci
106
1,0
:
0,0
98
Gu Gavin[+9]
86
1,0
:
0,0
72
Smetana Milan[+8]
88
0,0
:
1,0
99
Dynamo Špitálská
347
4,0
:
1,0
248
Černý sušenky
Jůzl Čeněk[+8]
125
1,0
:
0,0
81
124
1,0
:
0,0
66
98
0,0
:
1,0
101
Dynamo Špitálská
383
4,0
:
1,0
363
Horké palačinky
Jůzl Čeněk[+8]
99
0,0
:
1,0
105
149
1,0
:
0,0
134
Smetana Milan[+8]
135
1,0
:
0,0
124
Zupková Sára[+12]
Černý sušenky
207
0,0
:
5,0
331
Vznešení poníci
62
0,0
:
1,0
130
Wilde Aisha[+16]
66
0,0
:
1,0
97
79
0,0
:
1,0
104

Dnes se hraje

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
1. liga o titul SMBowling SKY Ostrava
18:00
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga D PRGXbowling Prosek Duo
18:00
2. liga VČMM Bowl Kutná Hora
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
4. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
19:00
7. liga ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
9. liga StrašniceXbowling Strašnice
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite