Výběr ligy:

SBL finále sk.B

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Bowleři
7
3914
544,14
27,0
2.
Black Riders
7
4185
594,86
26,5
Chotěšov
7
4049
567,43
26,5
4.
Lucerna - RSTS
7
3794
519,00
17,0
5.
Druhý dech
7
3659
497,71
15,0
6.
Oldies Team
7
3601
487,43
12,0
Jarokoule
7
3361
445,86
12,0
8.
Hedoma
7
3411
477,57
4,0

Zápasy kola

Black Riders
618
5,0
:
0,0
430
Jarokoule
Nosek Richard[+3]
213
1,0
:
0,0
149
196
1,0
:
0,0
126
Parkan Miloš[+6]
209
1,0
:
0,0
155
Bowleři
538
5,0
:
0,0
493
Hedoma
191
1,0
:
0,0
170
177
1,0
:
0,0
166
170
1,0
:
0,0
157
Lucerna - RSTS
560
4,0
:
1,0
502
Oldies Team
161
0,0
:
1,0
184
203
1,0
:
0,0
142
196
1,0
:
0,0
176
Soušek Milan[+6]
Chotěšov
544
3,0
:
2,0
541
Druhý dech
170
0,0
:
1,0
181
Levák Karel[+3]
179
0,0
:
1,0
194
195
1,0
:
0,0
166
Oldies Team
537
3,0
:
2,0
527
Druhý dech
157
0,0
:
1,0
184
151
0,0
:
1,0
161
Soušek Milan[+6]
229
1,0
:
0,0
182
Lucerna - RSTS
485
0,0
:
5,0
645
Chotěšov
155
0,0
:
1,0
215
180
0,0
:
1,0
227
Levák Karel[+3]
150
0,0
:
1,0
203
Jarokoule
446
4,0
:
1,0
442
Hedoma
Šejvl Jan[+4]
122
0,0
:
1,0
153
179
1,0
:
0,0
162
Prokop Zdeněk[+13]
145
1,0
:
0,0
127
Black Riders
650
3,0
:
2,0
584
Bowleři
Nosek Richard[+3]
222
0,0
:
1,0
229
258
1,0
:
0,0
180
170
0,0
:
1,0
175
Lucerna - RSTS
585
4,0
:
1,0
503
Hedoma
206
1,0
:
0,0
173
211
1,0
:
0,0
146
168
0,0
:
1,0
184
Black Riders
616
4,0
:
1,0
556
Druhý dech
Nosek Richard[+3]
192
1,0
:
0,0
186
179
0,0
:
1,0
189
245
1,0
:
0,0
181
Chotěšov
567
1,0
:
4,0
589
Bowleři
206
1,0
:
0,0
173
Levák Karel[+3]
193
0,0
:
1,0
226
168
0,0
:
1,0
190
Jarokoule
480
5,0
:
0,0
447
Oldies Team
156
1,0
:
0,0
141
Parkan Miloš[+6]
163
1,0
:
0,0
160
161
1,0
:
0,0
146
Soušek Milan[+6]
Bowleři
499
2,0
:
3,0
528
Oldies Team
177
1,0
:
0,0
174
193
1,0
:
0,0
157
129
0,0
:
1,0
197
Soušek Milan[+6]
Chotěšov
608
5,0
:
0,0
517
Jarokoule
190
1,0
:
0,0
168
Parkan Miloš[+6]
Levák Karel[+3]
227
1,0
:
0,0
166
Šejvl Jan[+4]
191
1,0
:
0,0
183
Black Riders
593
4,0
:
1,0
515
Lucerna - RSTS
Nosek Richard[+3]
215
1,0
:
0,0
152
192
0,0
:
1,0
212
186
1,0
:
0,0
151
Druhý dech
531
5,0
:
0,0
498
Hedoma
174
1,0
:
0,0
167
167
1,0
:
0,0
150
190
1,0
:
0,0
181
Chotěšov
560
3,5
:
1,5
539
Black Riders
167
0,0
:
1,0
184
Nosek Richard[+3]
Levák Karel[+3]
201
1,0
:
0,0
163
192
0,5
:
0,5
192
Hedoma
483
1,0
:
4,0
559
Oldies Team
179
1,0
:
0,0
158
171
0,0
:
1,0
193
133
0,0
:
1,0
208
Soušek Milan[+6]
Bowleři
554
5,0
:
0,0
493
Druhý dech
204
1,0
:
0,0
200
169
1,0
:
0,0
157
181
1,0
:
0,0
136
Lucerna - RSTS
512
3,0
:
2,0
507
Jarokoule
173
0,0
:
1,0
186
184
1,0
:
0,0
139
155
0,0
:
1,0
182
Parkan Miloš[+6]
Jarokoule
471
0,0
:
5,0
594
Bowleři
Parkan Miloš[+6]
174
0,0
:
1,0
194
Šejvl Jan[+4]
144
0,0
:
1,0
216
Prokop Zdeněk[+13]
153
0,0
:
1,0
184
Druhý dech
499
1,0
:
4,0
589
Lucerna - RSTS
148
0,0
:
1,0
210
187
1,0
:
0,0
150
164
0,0
:
1,0
229
Hedoma
483
1,0
:
4,0
578
Black Riders
138
0,0
:
1,0
188
Nosek Richard[+3]
124
0,0
:
1,0
200
221
1,0
:
0,0
190
Oldies Team
543
1,0
:
4,0
567
Chotěšov
156
0,0
:
1,0
166
209
1,0
:
0,0
156
Levák Karel[+3]
Soušek Milan[+6]
178
0,0
:
1,0
245
Hedoma
509
0,0
:
5,0
558
Chotěšov
196
0,0
:
1,0
209
150
0,0
:
1,0
157
Levák Karel[+3]
163
0,0
:
1,0
192
Oldies Team
485
0,0
:
5,0
591
Black Riders
155
0,0
:
1,0
173
Nosek Richard[+3]
157
0,0
:
1,0
177
Soušek Milan[+6]
173
0,0
:
1,0
241
Druhý dech
512
4,0
:
1,0
510
Jarokoule
141
0,0
:
1,0
199
171
1,0
:
0,0
149
Parkan Miloš[+6]
200
1,0
:
0,0
162
Bowleři
556
4,0
:
1,0
548
Lucerna - RSTS
195
1,0
:
0,0
160
192
1,0
:
0,0
164
169
0,0
:
1,0
224

Dnes se hraje

14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
15:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín

Zítra se bude hrát

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL