Výběr ligy:

Juniorská Extraliga sk. A

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Xbowling Žižkov
7
3908
527,14
28,0
2.
BC Most Benedikt
7
3759
526,43
24,0
3.
BC Hluboká
7
3342
431,43
21,0
4.
Bowlingjunior Plzeň
7
3505
475,29
19,0
5.
DDM Třemošná
7
3393
459,29
16,0
Xbowling Strašnice
7
3025
386,14
16,0
7.
BC Lucerna Plzeň
7
2846
333,71
10,0
8.
BC Most Bela
7
2182
291,71
6,0

Zápasy kola

BC Lucerna Plzeň
410
0,0
:
5,0
550
DDM Třemošná
Král Karel[+20]
103
0,0
:
1,0
183
Rejthar Jakub[+15]
157
0,0
:
1,0
188
150
0,0
:
1,0
179
Kopecký Matěj[+10]
BC Hluboká
490
1,0
:
4,0
567
Xbowling Žižkov
Vacek Tomáš[+20]
160
0,0
:
1,0
228
Lexová Sophie[+16]
176
1,0
:
0,0
144
154
0,0
:
1,0
195
Xbowling Strašnice
404
1,0
:
4,0
460
BC Most Benedikt
151
1,0
:
0,0
129
Valenta David[+2]
Jiránek Filip[+15]
132
0,0
:
1,0
187
Rejč Libor[+4]
121
0,0
:
1,0
144
Jeníček Jan[+8]
BC Most Bela
338
1,0
:
4,0
503
Bowlingjunior Plzeň
Hašek Daniel[+10]
197
1,0
:
0,0
163
Vacík Matěj[+10]
John Denis[+10]
141
0,0
:
1,0
162
Míka Adam[+6]
:
1,0
178
Lencéš Petr[+6]
BC Most Benedikt
547
1,0
:
4,0
565
Bowlingjunior Plzeň
Jeníček Jan[+8]
207
0,0
:
1,0
211
Vacík Matěj[+10]
168
0,0
:
1,0
210
Míka Adam[+6]
Rejč Libor[+4]
172
1,0
:
0,0
144
Xbowling Strašnice
455
5,0
:
0,0
264
BC Most Bela
162
1,0
:
0,0
138
Hašek Daniel[+10]
Jiránek Filip[+15]
150
1,0
:
0,0
126
John Denis[+10]
143
1,0
:
DDM Třemošná
530
1,0
:
4,0
602
Xbowling Žižkov
228
1,0
:
0,0
168
132
0,0
:
1,0
218
170
0,0
:
1,0
216
BC Lucerna Plzeň
419
1,0
:
4,0
472
BC Hluboká
166
1,0
:
0,0
128
Vacek Tomáš[+20]
Otec Jan[+40]
139
0,0
:
1,0
140
Lexová Sophie[+16]
Rejthar Jakub[+15]
114
0,0
:
1,0
204
Řebík Jakub[+10]
Xbowling Strašnice
392
2,0
:
3,0
455
Xbowling Žižkov
102
0,0
:
1,0
217
Jiránek Filip[+15]
172
1,0
:
0,0
142
118
1,0
:
0,0
96
BC Lucerna Plzeň
416
1,0
:
4,0
457
Bowlingjunior Plzeň
136
0,0
:
1,0
174
Míka Adam[+6]
Vítovec David[+20]
106
0,0
:
1,0
137
Vacík Matěj[+10]
Otec Jan[+40]
174
1,0
:
0,0
146
Lencéš Petr[+6]
BC Most Bela
340
1,0
:
4,0
472
BC Hluboká
John Denis[+10]
118
0,0
:
1,0
132
Řebík Jakub[+10]
Hašek Daniel[+10]
222
1,0
:
0,0
182
:
1,0
158
Lexová Sophie[+16]
DDM Třemošná
465
0,0
:
5,0
550
BC Most Benedikt
172
0,0
:
1,0
176
Jeníček Jan[+8]
178
0,0
:
1,0
211
Kopecký Matěj[+10]
115
0,0
:
1,0
163
Valenta David[+2]
BC Hluboká
482
1,0
:
4,0
503
BC Most Benedikt
Vacek Tomáš[+20]
147
0,0
:
1,0
154
Rejč Libor[+4]
164
1,0
:
0,0
128
Valenta David[+2]
Řebík Jakub[+10]
171
0,0
:
1,0
221
BC Most Bela
313
2,0
:
3,0
428
DDM Třemošná
Hašek Daniel[+10]
173
1,0
:
0,0
171
John Denis[+10]
140
1,0
:
0,0
133
:
1,0
124
Kopecký Matěj[+10]
BC Lucerna Plzeň
402
3,0
:
2,0
399
Xbowling Strašnice
162
1,0
:
0,0
120
Král Karel[+20]
98
0,0
:
1,0
127
Jiránek Filip[+15]
Otec Jan[+40]
142
0,0
:
1,0
152
Bowlingjunior Plzeň
498
1,0
:
4,0
570
Xbowling Žižkov
Vacík Matěj[+10]
208
0,0
:
1,0
260
Míka Adam[+6]
174
1,0
:
0,0
150
116
0,0
:
1,0
160
BC Most Bela
300
1,0
:
4,0
432
BC Lucerna Plzeň
Hašek Daniel[+10]
153
1,0
:
0,0
152
Otec Jan[+40]
John Denis[+10]
147
0,0
:
1,0
153
Rejthar Jakub[+15]
:
1,0
127
Vítovec David[+20]
Xbowling Žižkov
620
4,0
:
1,0
560
BC Most Benedikt
222
0,0
:
1,0
223
Jeníček Jan[+8]
186
1,0
:
0,0
167
212
1,0
:
0,0
170
Rejč Libor[+4]
BC Hluboká
508
4,0
:
1,0
501
Bowlingjunior Plzeň
151
0,0
:
1,0
167
Vacík Matěj[+10]
Lexová Sophie[+16]
173
1,0
:
0,0
164
Míka Adam[+6]
Vacek Tomáš[+20]
184
1,0
:
0,0
170
Lencéš Petr[+6]
Xbowling Strašnice
507
4,0
:
1,0
442
DDM Třemošná
158
1,0
:
0,0
142
Jiránek Filip[+15]
184
1,0
:
0,0
100
Kopecký Matěj[+10]
165
0,0
:
1,0
200
DDM Třemošná
429
2,0
:
3,0
441
BC Hluboká
130
1,0
:
0,0
126
180
1,0
:
0,0
141
Lexová Sophie[+16]
119
0,0
:
1,0
174
Řebík Jakub[+10]
Bowlingjunior Plzeň
523
4,0
:
1,0
425
Xbowling Strašnice
Vacík Matěj[+10]
184
1,0
:
0,0
116
Míka Adam[+6]
153
0,0
:
1,0
174
Jiránek Filip[+15]
186
1,0
:
0,0
135
Xbowling Žižkov
545
4,0
:
1,0
402
BC Lucerna Plzeň
231
1,0
:
0,0
136
Král Karel[+20]
127
0,0
:
1,0
165
187
1,0
:
0,0
101
Rejthar Jakub[+15]
BC Most Benedikt
511
4,0
:
1,0
384
BC Most Bela
Rejč Libor[+4]
184
1,0
:
0,0
173
Hašek Daniel[+10]
Valenta David[+2]
160
0,0
:
1,0
211
John Denis[+10]
Jeníček Jan[+8]
167
1,0
:
Xbowling Žižkov
549
5,0
:
0,0
243
BC Most Bela
240
1,0
:
0,0
122
Hašek Daniel[+10]
213
1,0
:
0,0
121
John Denis[+10]
96
1,0
:
BC Most Benedikt
628
5,0
:
0,0
365
BC Lucerna Plzeň
Valenta David[+2]
186
1,0
:
0,0
102
Vítovec David[+20]
269
1,0
:
0,0
128
Král Karel[+20]
Rejč Libor[+4]
173
1,0
:
0,0
135
Bowlingjunior Plzeň
458
1,0
:
4,0
549
DDM Třemošná
Vacík Matěj[+10]
181
1,0
:
0,0
180
Míka Adam[+6]
140
0,0
:
1,0
197
Lencéš Petr[+6]
137
0,0
:
1,0
172
Kopecký Matěj[+10]
BC Hluboká
477
4,0
:
1,0
443
Xbowling Strašnice
Lexová Sophie[+16]
170
1,0
:
0,0
152
107
0,0
:
1,0
148
Jiránek Filip[+15]
Řebík Jakub[+10]
200
1,0
:
0,0
143

Dnes se hraje

Dnes se žádný turnaj nehraje...

Zítra se bude hrát

Zítra se žádný turnaj hrát nebude...

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL