Výběr ligy:

Juniorská Extraliga sk. A

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
BC Most Benedikt
7
3664
509,43
24,0
BC Most Bela
7
3388
435,57
24,0
3.
Xbowling Žižkov
7
3901
527,00
23,0
4.
Bowlingjunior Plzeň
7
3553
477,57
20,0
5.
Xbowling Strašnice
7
3202
388,29
17,0
6.
DDM Třemošná
7
3164
427,43
14,0
7.
BC Hluboká
7
3259
408,43
12,0
8.
BC Lucerna Plzeň
7
2804
332,00
6,0

Zápasy kola

Bowlingjunior Plzeň
495
2,0
:
3,0
500
BC Most Benedikt
Vacík Matěj[+10]
210
1,0
:
0,0
177
Jeníček Jan[+8]
Míka Adam[+6]
170
1,0
:
0,0
130
Rejč Libor[+4]
115
0,0
:
1,0
193
Valenta David[+2]
BC Lucerna Plzeň
412
4,0
:
1,0
410
BC Most Bela
146
1,0
:
0,0
142
Rejthar Jakub[+15]
119
0,0
:
1,0
124
Rak Tadeáš[+35]
Otec Jan[+40]
147
1,0
:
0,0
144
Hašek Daniel[+10]
BC Hluboká
419
0,0
:
5,0
479
Xbowling Strašnice
Vacek Tomáš[+20]
158
0,0
:
1,0
170
Řebík Jakub[+10]
137
0,0
:
1,0
143
124
0,0
:
1,0
166
Teame Christian[+30]
DDM Třemošná
488
1,0
:
4,0
575
Xbowling Žižkov
172
0,0
:
1,0
264
194
1,0
:
0,0
178
122
0,0
:
1,0
133
Vrzal David[+20]
Xbowling Strašnice
469
2,0
:
3,0
509
Xbowling Žižkov
Jiránek Filip[+25]
137
0,0
:
1,0
222
164
1,0
:
0,0
133
Vrzal David[+20]
Teame Christian[+30]
168
1,0
:
0,0
154
BC Hluboká
391
0,0
:
5,0
471
DDM Třemošná
Vacek Tomáš[+20]
134
0,0
:
1,0
169
135
0,0
:
1,0
163
122
0,0
:
1,0
139
Kopecký Matěj[+10]
BC Most Benedikt
448
0,0
:
5,0
491
BC Most Bela
Jeníček Jan[+8]
134
0,0
:
1,0
137
Rejč Libor[+4]
160
0,0
:
1,0
199
Valenta David[+2]
154
0,0
:
1,0
155
Bowlingjunior Plzeň
555
4,0
:
1,0
405
BC Lucerna Plzeň
Vacík Matěj[+10]
255
1,0
:
0,0
115
Král Karel[+20]
Míka Adam[+6]
152
0,0
:
1,0
158
148
1,0
:
0,0
132
Rejthar Jakub[+15]
BC Hluboká
446
0,0
:
5,0
496
BC Most Bela
175
0,0
:
1,0
179
Řebík Jakub[+10]
142
0,0
:
1,0
147
Rak Tadeáš[+35]
Vacek Tomáš[+20]
129
0,0
:
1,0
170
Bowlingjunior Plzeň
461
0,0
:
5,0
614
Xbowling Žižkov
Vacík Matěj[+10]
166
0,0
:
1,0
231
Míka Adam[+6]
162
0,0
:
1,0
201
133
0,0
:
1,0
182
DDM Třemošná
481
4,0
:
1,0
416
BC Lucerna Plzeň
157
1,0
:
0,0
119
Vítovec David[+20]
196
1,0
:
0,0
145
Rejthar Jakub[+15]
Kopecký Matěj[+10]
128
0,0
:
1,0
152
BC Most Benedikt
574
4,0
:
1,0
436
Xbowling Strašnice
Jeníček Jan[+8]
242
1,0
:
0,0
104
Rejč Libor[+4]
160
1,0
:
0,0
152
Jiránek Filip[+25]
Valenta David[+2]
172
0,0
:
1,0
180
Teame Christian[+30]
BC Lucerna Plzeň
397
0,0
:
5,0
480
Xbowling Strašnice
Král Karel[+20]
105
0,0
:
1,0
133
158
0,0
:
1,0
162
Jiránek Filip[+25]
Rejthar Jakub[+15]
134
0,0
:
1,0
185
DDM Třemošná
398
0,0
:
5,0
521
BC Most Benedikt
148
0,0
:
1,0
161
Valenta David[+2]
134
0,0
:
1,0
162
Rejč Libor[+4]
116
0,0
:
1,0
198
Jeníček Jan[+8]
Bowlingjunior Plzeň
528
4,0
:
1,0
452
BC Hluboká
Vacík Matěj[+10]
213
1,0
:
0,0
125
154
0,0
:
1,0
201
Míka Adam[+6]
161
1,0
:
0,0
126
Řebík Jakub[+10]
Xbowling Žižkov
595
4,0
:
1,0
491
BC Most Bela
271
1,0
:
0,0
146
Hašek Daniel[+10]
Vrzal David[+20]
122
0,0
:
1,0
145
202
1,0
:
0,0
200
DDM Třemošná
413
1,0
:
4,0
515
Bowlingjunior Plzeň
137
0,0
:
1,0
211
Vacík Matěj[+10]
155
1,0
:
0,0
122
121
0,0
:
1,0
182
Míka Adam[+6]
BC Most Bela
476
4,0
:
1,0
418
Xbowling Strašnice
Hašek Daniel[+10]
151
0,0
:
1,0
155
165
1,0
:
0,0
147
Jiránek Filip[+25]
160
1,0
:
0,0
116
BC Lucerna Plzeň
384
0,0
:
5,0
605
Xbowling Žižkov
150
0,0
:
1,0
243
Otec Jan[+40]
124
0,0
:
1,0
211
Král Karel[+20]
110
0,0
:
1,0
151
Vrzal David[+20]
BC Hluboká
503
1,0
:
4,0
522
BC Most Benedikt
165
0,0
:
1,0
172
Valenta David[+2]
Řebík Jakub[+10]
149
0,0
:
1,0
187
Jeníček Jan[+8]
Vacek Tomáš[+20]
189
1,0
:
0,0
163
Rejč Libor[+4]
BC Most Benedikt
499
5,0
:
0,0
330
BC Lucerna Plzeň
Jeníček Jan[+8]
166
1,0
:
0,0
110
Král Karel[+20]
Rejč Libor[+4]
162
1,0
:
0,0
127
Rejthar Jakub[+15]
Valenta David[+2]
171
1,0
:
0,0
93
Vítovec David[+20]
Xbowling Žižkov
433
0,0
:
5,0
531
BC Hluboká
167
0,0
:
1,0
177
146
0,0
:
1,0
168
Vrzal David[+20]
120
0,0
:
1,0
186
Vacek Tomáš[+20]
BC Most Bela
500
3,0
:
2,0
494
Bowlingjunior Plzeň
Hašek Daniel[+10]
158
0,0
:
1,0
168
Vacík Matěj[+10]
207
1,0
:
0,0
137
Rak Tadeáš[+35]
135
0,0
:
1,0
189
Míka Adam[+6]
Xbowling Strašnice
457
2,0
:
3,0
464
DDM Třemošná
142
0,0
:
1,0
214
Teame Christian[+30]
175
1,0
:
0,0
137
140
1,0
:
0,0
113
Kopecký Matěj[+10]
BC Most Bela
524
5,0
:
0,0
449
DDM Třemošná
169
1,0
:
0,0
148
196
1,0
:
0,0
181
159
1,0
:
0,0
120
Kopecký Matěj[+10]
Xbowling Strašnice
463
1,0
:
4,0
505
Bowlingjunior Plzeň
Teame Christian[+30]
126
0,0
:
1,0
210
Vacík Matěj[+10]
Jiránek Filip[+25]
120
0,0
:
1,0
151
217
1,0
:
0,0
144
Míka Adam[+6]
Xbowling Žižkov
570
2,0
:
3,0
600
BC Most Benedikt
229
1,0
:
0,0
214
Jeníček Jan[+8]
171
0,0
:
1,0
226
Rejč Libor[+4]
170
1,0
:
0,0
160
Valenta David[+2]
BC Lucerna Plzeň
460
0,0
:
5,0
517
BC Hluboká
163
0,0
:
1,0
212
Vacek Tomáš[+20]
Otec Jan[+40]
145
0,0
:
1,0
148
Řebík Jakub[+10]
Rejthar Jakub[+15]
152
0,0
:
1,0
157

Dnes se hraje

Dnes se žádný turnaj nehraje...

Zítra se bude hrát

Zítra se žádný turnaj hrát nebude...

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL