Výběr ligy:

Finále STORM juniorské Extraligy

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
JKM bowling
7
3815
510,71
26,0
2.
Pardubice A
7
3757
511,29
24,5
3.
Tacl
7
3623
445,71
21,0
4.
BC Hluboká
7
3798
497,71
20,5
5.
Strikeland Chomutov
7
3647
497,14
20,0
6.
Blansko A
7
3434
473,71
14,0
BC Tábor
7
3368
472,57
14,0
8.
sparing
7
0
0,00
0,0

Zápasy kola

sparing
0
0,0
:
5,0
515
Strikeland Chomutov
:
1,0
175
:
1,0
135
Musil Matěj[+4]
:
1,0
205
Bula Martin[+6]
JKM bowling
521
3,0
:
2,0
500
Blansko A
Mojka David[+15]
190
1,0
:
0,0
133
169
0,0
:
1,0
194
Hasoň Jiří[+4]
Vacík Matěj[+6]
162
0,0
:
1,0
173
BC Hluboká
556
1,0
:
4,0
570
Tacl
Vacek Tomáš[+10]
210
1,0
:
0,0
172
139
0,0
:
1,0
167
Lexová Sophie[+12]
207
0,0
:
1,0
231
BC Tábor
441
0,0
:
5,0
496
Pardubice A
157
0,0
:
1,0
177
143
0,0
:
1,0
161
Mareš Michal[+2]
141
0,0
:
1,0
158
Tacl
534
5,0
:
0,0
493
Pardubice A
159
1,0
:
0,0
137
Timko Dominik[+2]
173
1,0
:
0,0
165
202
1,0
:
0,0
191
BC Hluboká
578
5,0
:
0,0
500
BC Tábor
Vacek Tomáš[+10]
258
1,0
:
0,0
205
167
1,0
:
0,0
161
Lexová Sophie[+12]
153
1,0
:
0,0
134
Mareš Michal[+2]
Strikeland Chomutov
527
4,0
:
1,0
464
Blansko A
186
1,0
:
0,0
165
Kopřiva Adam[+6]
Musil Matěj[+4]
156
0,0
:
1,0
162
Hasoň Jiří[+4]
Bula Martin[+6]
185
1,0
:
0,0
137
sparing
0
0,0
:
5,0
525
JKM bowling
:
1,0
192
Mojka David[+15]
:
1,0
163
:
1,0
170
Vacík Matěj[+6]
BC Hluboká
547
4,0
:
1,0
531
Blansko A
Vacek Tomáš[+10]
205
1,0
:
0,0
197
Kopřiva Adam[+6]
204
1,0
:
0,0
146
Lexová Sophie[+12]
138
0,0
:
1,0
188
Hasoň Jiří[+4]
sparing
0
0,0
:
5,0
547
Pardubice A
:
1,0
187
:
1,0
162
:
1,0
198
BC Tábor
520
5,0
:
0,0
452
JKM bowling
170
1,0
:
0,0
160
Mojka David[+15]
151
1,0
:
0,0
142
Mareš Michal[+2]
199
1,0
:
0,0
150
Strikeland Chomutov
535
5,0
:
0,0
442
Tacl
207
1,0
:
0,0
173
Musil Matěj[+4]
154
1,0
:
0,0
126
Bula Martin[+6]
174
1,0
:
0,0
143
JKM bowling
578
5,0
:
0,0
433
Tacl
Vacík Matěj[+6]
200
1,0
:
0,0
146
Mojka David[+15]
149
1,0
:
0,0
137
229
1,0
:
0,0
150
BC Tábor
528
0,0
:
5,0
588
Strikeland Chomutov
206
0,0
:
1,0
229
161
0,0
:
1,0
165
Bula Martin[+6]
161
0,0
:
1,0
194
Bulová Eliška[+23]
sparing
0
0,0
:
5,0
505
BC Hluboká
:
1,0
189
Vacek Tomáš[+10]
:
1,0
158
:
1,0
158
Pardubice A
552
4,0
:
1,0
518
Blansko A
162
1,0
:
0,0
144
Kopřiva Adam[+6]
204
1,0
:
0,0
185
Hasoň Jiří[+4]
186
0,0
:
1,0
189
BC Tábor
462
5,0
:
0,0
0
sparing
162
1,0
:
162
1,0
:
138
1,0
:
Blansko A
557
2,0
:
3,0
559
Tacl
175
0,0
:
1,0
196
Kopřiva Adam[+6]
192
1,0
:
0,0
188
Hasoň Jiří[+4]
190
1,0
:
0,0
175
JKM bowling
527
3,0
:
2,0
523
Pardubice A
Vacík Matěj[+6]
217
1,0
:
0,0
164
176
0,0
:
1,0
185
134
0,0
:
1,0
174
BC Hluboká
559
4,0
:
1,0
532
Strikeland Chomutov
Vacek Tomáš[+10]
199
1,0
:
0,0
176
158
1,0
:
0,0
148
Musil Matěj[+4]
Lexová Sophie[+12]
202
0,0
:
1,0
208
Bulová Eliška[+23]
Strikeland Chomutov
449
0,0
:
5,0
528
JKM bowling
156
0,0
:
1,0
168
Vacík Matěj[+6]
Musil Matěj[+4]
145
0,0
:
1,0
165
Bula Martin[+6]
148
0,0
:
1,0
195
Mojka David[+15]
Pardubice A
564
3,5
:
1,5
535
BC Hluboká
178
0,5
:
0,5
178
Vacek Tomáš[+10]
183
0,0
:
1,0
189
Lexová Sophie[+12]
Timko Dominik[+2]
203
1,0
:
0,0
168
Blansko A
429
5,0
:
0,0
0
sparing
161
1,0
:
Kopřiva Adam[+6]
114
1,0
:
Hasoň Jiří[+4]
154
1,0
:
Tacl
538
4,0
:
1,0
481
BC Tábor
175
1,0
:
0,0
169
Mareš Michal[+2]
170
0,0
:
1,0
174
193
1,0
:
0,0
138
Blansko A
435
2,0
:
3,0
436
BC Tábor
131
0,0
:
1,0
158
Mareš Michal[+2]
Kopřiva Adam[+6]
130
1,0
:
0,0
118
Hasoň Jiří[+4]
174
1,0
:
0,0
160
Tacl
547
5,0
:
0,0
0
sparing
195
1,0
:
171
1,0
:
181
1,0
:
Pardubice A
582
5,0
:
0,0
501
Strikeland Chomutov
175
1,0
:
0,0
172
Timko Dominik[+2]
232
1,0
:
0,0
175
Bula Martin[+6]
175
1,0
:
0,0
154
Bulová Eliška[+23]
JKM bowling
684
5,0
:
0,0
518
BC Hluboká
Vacík Matěj[+6]
253
1,0
:
0,0
179
Vacek Tomáš[+10]
272
1,0
:
0,0
184
Lexová Sophie[+12]
Mojka David[+15]
159
1,0
:
0,0
155

Dnes se hraje

14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
15:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín

Zítra se bude hrát

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL