Výběr ligy:

Finále juniorské extraligy

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Bowling Academy
9
5052
543,33
36,0
2.
Xbowling Žižkov
9
5188
554,44
35,5
3.
Bowlingzone A
9
5139
528,56
34,5
4.
Benedikt BC Most
9
4861
512,11
29,0
5.
Tacl Team Letohrad
9
4515
473,67
27,0
6.
Bowlingjunior Plzeň
9
4315
433,56
23,0
7.
Bowlingzone B
9
3994
373,33
14,0
8.
DDM Třemošná
9
4198
441,78
12,0
9.
Jadran FM
9
4213
419,67
7,0
Radava SC A
9
4080
412,22
7,0

Zápasy kola

Benedikt BC Most
458
1,0
:
4,0
583
Xbowling Žižkov
Jeníček Jan[+10]
175
1,0
:
0,0
159
Valenta David[+4]
155
0,0
:
1,0
214
Demuth Filip[+2]
128
0,0
:
1,0
210
DDM Třemošná
487
2,0
:
3,0
487
Radava SC A
151
0,0
:
1,0
180
169
1,0
:
0,0
137
Hais Petr[+4]
Suchý Martin[+4]
167
0,0
:
1,0
170
Bowlingzone A
597
5,0
:
0,0
492
Tacl Team Letohrad
204
1,0
:
0,0
150
206
1,0
:
0,0
181
187
1,0
:
0,0
161
Seidl Daniel[+6]
Bowling Academy
534
4,0
:
1,0
517
Jadran FM
Grunda Daniel[+8]
186
1,0
:
0,0
158
145
0,0
:
1,0
192
203
1,0
:
0,0
167
Morys Angelina[+23]
Bowlingjunior Plzeň
420
3,0
:
2,0
416
Bowlingzone B
135
0,0
:
1,0
136
Vacík Matěj[+15]
173
1,0
:
0,0
137
Míka Adam[+8]
112
0,0
:
1,0
143
Průša David[+25]
Bowling Academy
612
5,0
:
0,0
421
DDM Třemošná
Grunda Daniel[+8]
210
1,0
:
0,0
158
Suchý Martin[+4]
180
1,0
:
0,0
150
222
1,0
:
0,0
113
Benedikt BC Most
492
1,0
:
4,0
513
Tacl Team Letohrad
Jeníček Jan[+10]
168
0,0
:
1,0
174
Valenta David[+4]
150
0,0
:
1,0
167
Seidl Daniel[+6]
Demuth Filip[+2]
174
1,0
:
0,0
172
Xbowling Žižkov
511
4,0
:
1,0
498
Bowlingjunior Plzeň
191
0,0
:
1,0
213
Vacík Matěj[+15]
138
1,0
:
0,0
122
182
1,0
:
0,0
163
Reitar Jakub[+20]
Bowlingzone A
558
5,0
:
0,0
411
Bowlingzone B
196
1,0
:
0,0
108
178
1,0
:
0,0
167
Průša David[+25]
184
1,0
:
0,0
136
Jadran FM
525
4,0
:
1,0
472
Radava SC A
Orságová Anna[+18]
158
0,0
:
1,0
184
164
1,0
:
0,0
147
Morys Angelina[+23]
203
1,0
:
0,0
141
Šoleová Petra[+16]
Radava SC A
442
1,0
:
4,0
523
Bowlingzone A
174
1,0
:
0,0
164
Šoleová Petra[+16]
131
0,0
:
1,0
165
137
0,0
:
1,0
194
Bowlingjunior Plzeň
500
5,0
:
0,0
449
Jadran FM
Vacík Matěj[+15]
194
1,0
:
0,0
160
Orságová Anna[+18]
146
1,0
:
0,0
137
Míka Adam[+8]
160
1,0
:
0,0
152
Bowlingzone B
428
0,0
:
5,0
520
Benedikt BC Most
Průša David[+25]
127
0,0
:
1,0
159
Jeníček Jan[+10]
Brož Dominik[+8]
165
0,0
:
1,0
192
136
0,0
:
1,0
169
Demuth Filip[+2]
DDM Třemošná
420
0,0
:
5,0
594
Xbowling Žižkov
155
0,0
:
1,0
226
117
0,0
:
1,0
192
Suchý Martin[+4]
148
0,0
:
1,0
176
Tacl Team Letohrad
471
1,0
:
4,0
567
Bowling Academy
155
0,0
:
1,0
206
Grunda Daniel[+8]
Seidl Daniel[+6]
142
0,0
:
1,0
191
174
1,0
:
0,0
170
Bowlingjunior Plzeň
428
1,0
:
4,0
483
Benedikt BC Most
Vacík Matěj[+15]
138
1,0
:
0,0
133
Jeníček Jan[+10]
146
0,0
:
1,0
161
Míka Adam[+8]
144
0,0
:
1,0
189
Demuth Filip[+2]
Bowlingzone A
570
5,0
:
0,0
458
DDM Třemošná
206
1,0
:
0,0
187
199
1,0
:
0,0
118
165
1,0
:
0,0
153
Suchý Martin[+4]
Radava SC A
510
1,0
:
4,0
555
Bowling Academy
186
0,0
:
1,0
215
Šoleová Petra[+16]
174
1,0
:
0,0
167
Hais Petr[+4]
150
0,0
:
1,0
173
Grunda Daniel[+8]
Jadran FM
441
0,0
:
5,0
520
Tacl Team Letohrad
Orságová Anna[+18]
144
0,0
:
1,0
169
146
0,0
:
1,0
165
Seidl Daniel[+6]
Morys Angelina[+23]
151
0,0
:
1,0
186
Bowlingzone B
425
0,0
:
5,0
606
Xbowling Žižkov
114
0,0
:
1,0
202
Brož Dominik[+8]
167
0,0
:
1,0
229
Průša David[+25]
144
0,0
:
1,0
175
Bowlingzone B
462
1,0
:
4,0
551
Bowling Academy
114
0,0
:
1,0
153
Grunda Daniel[+8]
Brož Dominik[+8]
175
1,0
:
0,0
151
173
0,0
:
1,0
247
Tacl Team Letohrad
482
0,0
:
5,0
624
Xbowling Žižkov
162
0,0
:
1,0
182
Seidl Daniel[+6]
147
0,0
:
1,0
174
173
0,0
:
1,0
268
Jadran FM
458
0,0
:
5,0
521
DDM Třemošná
153
0,0
:
1,0
160
159
0,0
:
1,0
177
Morys Angelina[+23]
146
0,0
:
1,0
184
Radava SC A
492
0,0
:
5,0
600
Benedikt BC Most
163
0,0
:
1,0
187
Valenta David[+4]
204
0,0
:
1,0
235
Hais Petr[+4]
125
0,0
:
1,0
178
Demuth Filip[+2]
Bowlingzone A
570
4,0
:
1,0
523
Bowlingjunior Plzeň
216
1,0
:
0,0
208
Míka Adam[+8]
190
1,0
:
0,0
120
Reitar Jakub[+20]
164
0,0
:
1,0
195
Vacík Matěj[+15]
Bowlingzone A
546
4,0
:
1,0
474
Jadran FM
212
1,0
:
0,0
150
Orságová Anna[+18]
157
1,0
:
0,0
118
Morys Angelina[+23]
177
0,0
:
1,0
206
Radava SC A
389
0,0
:
5,0
470
Bowlingzone B
131
0,0
:
1,0
178
Průša David[+25]
Šoleová Petra[+16]
149
0,0
:
1,0
151
Hais Petr[+4]
109
0,0
:
1,0
141
Brož Dominik[+8]
Bowling Academy
587
5,0
:
0,0
468
Xbowling Žižkov
Grunda Daniel[+8]
166
1,0
:
0,0
155
205
1,0
:
0,0
172
216
1,0
:
0,0
141
Tacl Team Letohrad
485
2,0
:
3,0
489
Bowlingjunior Plzeň
138
0,0
:
1,0
200
Vacík Matěj[+15]
Seidl Daniel[+6]
173
1,0
:
0,0
154
174
1,0
:
0,0
135
Míka Adam[+8]
Benedikt BC Most
630
5,0
:
0,0
489
DDM Třemošná
Jeníček Jan[+10]
199
1,0
:
0,0
158
203
1,0
:
0,0
127
Demuth Filip[+2]
228
1,0
:
0,0
204
Suchý Martin[+4]
Tacl Team Letohrad
541
5,0
:
0,0
424
Radava SC A
200
1,0
:
0,0
144
Seidl Daniel[+6]
193
1,0
:
0,0
141
Hais Petr[+4]
148
1,0
:
0,0
139
Šoleová Petra[+16]
Bowling Academy
560
4,0
:
1,0
508
Bowlingjunior Plzeň
Grunda Daniel[+8]
190
1,0
:
0,0
187
Vacík Matěj[+15]
144
0,0
:
1,0
186
Míka Adam[+8]
226
1,0
:
0,0
135
Benedikt BC Most
577
3,0
:
2,0
577
Bowlingzone A
Jeníček Jan[+10]
213
1,0
:
0,0
195
202
1,0
:
0,0
198
Demuth Filip[+2]
162
0,0
:
1,0
184
Bowlingzone B
448
1,0
:
4,0
452
DDM Třemošná
Brož Dominik[+8]
155
1,0
:
0,0
138
Průša David[+25]
149
0,0
:
1,0
158
144
0,0
:
1,0
156
Suchý Martin[+4]
Xbowling Žižkov
576
4,0
:
1,0
473
Jadran FM
215
1,0
:
0,0
152
Orságová Anna[+18]
183
0,0
:
1,0
190
178
1,0
:
0,0
131
DDM Třemošná
465
1,0
:
4,0
489
Bowlingjunior Plzeň
103
0,0
:
1,0
121
Míka Adam[+8]
169
1,0
:
0,0
166
Reitar Jakub[+20]
Suchý Martin[+4]
193
0,0
:
1,0
202
Vacík Matěj[+15]
Jadran FM
439
0,0
:
5,0
586
Benedikt BC Most
Orságová Anna[+18]
144
0,0
:
1,0
158
Valenta David[+4]
166
0,0
:
1,0
232
Jeníček Jan[+10]
129
0,0
:
1,0
196
Demuth Filip[+2]
Tacl Team Letohrad
487
5,0
:
0,0
429
Bowlingzone B
180
1,0
:
0,0
149
Průša David[+25]
Seidl Daniel[+6]
143
1,0
:
0,0
133
Brož Dominik[+8]
164
1,0
:
0,0
147
Xbowling Žižkov
612
5,0
:
0,0
414
Radava SC A
211
1,0
:
0,0
151
Šoleová Petra[+16]
189
1,0
:
0,0
129
212
1,0
:
0,0
134
Hais Petr[+4]
Bowling Academy
523
1,0
:
4,0
636
Bowlingzone A
Grunda Daniel[+8]
176
0,0
:
1,0
252
157
1,0
:
0,0
141
190
0,0
:
1,0
243
Jadran FM
437
0,0
:
5,0
505
Bowlingzone B
Morys Angelina[+23]
142
0,0
:
1,0
165
Brož Dominik[+8]
146
0,0
:
1,0
174
Průša David[+25]
149
0,0
:
1,0
166
Xbowling Žižkov
614
3,5
:
1,5
562
Bowlingzone A
242
1,0
:
0,0
179
177
0,5
:
0,5
177
195
0,0
:
1,0
206
Bowlingjunior Plzeň
460
4,0
:
1,0
450
Radava SC A
Vacík Matěj[+15]
165
1,0
:
0,0
139
Šoleová Petra[+16]
160
0,0
:
1,0
181
Míka Adam[+8]
135
1,0
:
0,0
130
Hais Petr[+4]
Benedikt BC Most
515
0,0
:
5,0
563
Bowling Academy
Jeníček Jan[+10]
156
0,0
:
1,0
157
Grunda Daniel[+8]
170
0,0
:
1,0
192
Demuth Filip[+2]
189
0,0
:
1,0
214
DDM Třemošná
485
0,0
:
5,0
524
Tacl Team Letohrad
Suchý Martin[+4]
135
0,0
:
1,0
154
163
0,0
:
1,0
181
Seidl Daniel[+6]
187
0,0
:
1,0
189

Dnes se hraje

08:45
ŠBL Tišnov sk. CXbowling Tišnov
17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec

Expresní zprávy

26.12.2018 v 21:18

ZDE naleznete statistiky všech lig podle regionů a typu. V archivu též naleznete statistiky z dřívějších období.

Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL