Výběr ligy:

Finále juniorské extraligy

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Xbowling Žižkov
7
4172
574,00
25,5
2.
BC Bowlingzone A
7
3901
526,57
25,0
3.
TACL Team Letohrad
7
3940
530,71
21,5
4.
Bowland Academy
7
3748
520,29
20,0
5.
Bowlingjunior Plzeň
7
3510
476,00
15,0
6.
Jadran A
7
3715
492,71
13,0
7.
BC Most Benedikt
7
3789
531,86
10,0
Radava A
7
3589
445,86
10,0

Zápasy kola

BC Most Benedikt
500
1,0
:
4,0
528
Bowlingjunior Plzeň
Rejč Libor[+4]
161
1,0
:
0,0
156
Valenta David[+2]
180
0,0
:
1,0
198
Vacík Matěj[+10]
159
0,0
:
1,0
174
Míka Adam[+6]
TACL Team Letohrad
607
5,0
:
0,0
499
Radava A
201
1,0
:
0,0
158
192
1,0
:
0,0
181
Seidl Daniel[+4]
214
1,0
:
0,0
160
Mojka David[+25]
BC Bowlingzone A
585
5,0
:
0,0
548
Jadran A
247
1,0
:
0,0
231
165
1,0
:
0,0
148
Morys Angelina[+18]
173
1,0
:
0,0
169
Bowland Academy
490
0,0
:
5,0
588
Xbowling Žižkov
Tříska Jan[+4]
183
0,0
:
1,0
213
Grunda Daniel[+6]
169
0,0
:
1,0
210
Svák David[+4]
138
0,0
:
1,0
165
Jadran A
623
5,0
:
0,0
494
Xbowling Žižkov
305
1,0
:
0,0
218
Morys Angelina[+18]
136
1,0
:
0,0
124
182
1,0
:
0,0
152
BC Bowlingzone A
495
1,0
:
4,0
551
Bowland Academy
169
0,0
:
1,0
225
Tříska Jan[+4]
Prekop Ondřej[+15]
182
1,0
:
0,0
162
144
0,0
:
1,0
164
Grunda Daniel[+6]
Bowlingjunior Plzeň
560
3,0
:
2,0
503
Radava A
Vacík Matěj[+10]
189
0,0
:
1,0
190
Iwazawa Ema[+33]
Míka Adam[+6]
197
1,0
:
0,0
131
174
0,0
:
1,0
182
BC Most Benedikt
565
4,0
:
1,0
494
TACL Team Letohrad
Jeníček Jan[+8]
219
1,0
:
0,0
201
Valenta David[+2]
142
0,0
:
1,0
155
204
1,0
:
0,0
138
Seidl Daniel[+4]
BC Bowlingzone A
556
5,0
:
0,0
470
Radava A
213
1,0
:
0,0
190
Mojka David[+25]
183
1,0
:
0,0
122
Prekop Ondřej[+15]
160
1,0
:
0,0
158
Iwazawa Ema[+33]
BC Most Benedikt
555
1,0
:
4,0
602
Xbowling Žižkov
Jeníček Jan[+8]
217
1,0
:
0,0
188
Rejč Libor[+4]
185
0,0
:
1,0
196
153
0,0
:
1,0
218
Bowland Academy
480
1,0
:
4,0
511
TACL Team Letohrad
Tříska Jan[+4]
182
1,0
:
0,0
175
144
0,0
:
1,0
151
Grunda Daniel[+6]
154
0,0
:
1,0
185
Seidl Daniel[+4]
Bowlingjunior Plzeň
495
4,0
:
1,0
470
Jadran A
Vacík Matěj[+10]
191
1,0
:
0,0
138
171
1,0
:
0,0
165
Morys Angelina[+18]
Míka Adam[+6]
133
0,0
:
1,0
167
TACL Team Letohrad
588
5,0
:
0,0
456
Jadran A
191
1,0
:
0,0
149
209
1,0
:
0,0
152
Morys Angelina[+18]
Seidl Daniel[+4]
188
1,0
:
0,0
155
Bowland Academy
498
3,0
:
2,0
490
Bowlingjunior Plzeň
Tříska Jan[+4]
213
1,0
:
0,0
119
143
0,0
:
1,0
210
Vacík Matěj[+10]
Svák David[+4]
142
0,0
:
1,0
161
BC Most Benedikt
529
1,0
:
4,0
547
BC Bowlingzone A
Jeníček Jan[+8]
137
0,0
:
1,0
204
Rejč Libor[+4]
197
0,0
:
1,0
207
195
1,0
:
0,0
136
Xbowling Žižkov
626
5,0
:
0,0
492
Radava A
229
1,0
:
0,0
180
Mojka David[+25]
232
1,0
:
0,0
149
165
1,0
:
0,0
163
Bowland Academy
577
3,0
:
2,0
555
BC Most Benedikt
Tříska Jan[+4]
212
1,0
:
0,0
183
Rejč Libor[+4]
Svák David[+4]
179
0,0
:
1,0
182
Valenta David[+2]
Grunda Daniel[+6]
186
0,0
:
1,0
190
Radava A
532
4,0
:
1,0
491
Jadran A
Mojka David[+25]
211
1,0
:
0,0
177
Iwazawa Ema[+33]
188
1,0
:
0,0
154
Morys Angelina[+18]
133
0,0
:
1,0
160
TACL Team Letohrad
625
1,5
:
3,5
664
Xbowling Žižkov
191
0,0
:
1,0
237
237
1,0
:
0,0
230
Seidl Daniel[+4]
197
0,5
:
0,5
197
BC Bowlingzone A
584
5,0
:
0,0
461
Bowlingjunior Plzeň
185
1,0
:
0,0
151
Míka Adam[+6]
196
1,0
:
0,0
150
Vacík Matěj[+10]
Prekop Ondřej[+15]
203
1,0
:
0,0
160
Bowlingjunior Plzeň
473
1,0
:
4,0
586
TACL Team Letohrad
Vacík Matěj[+10]
166
0,0
:
1,0
207
175
1,0
:
0,0
148
Míka Adam[+6]
132
0,0
:
1,0
231
Seidl Daniel[+4]
Xbowling Žižkov
615
4,0
:
1,0
576
BC Bowlingzone A
215
1,0
:
0,0
186
203
0,0
:
1,0
225
197
1,0
:
0,0
165
Prekop Ondřej[+15]
Radava A
590
4,0
:
1,0
582
BC Most Benedikt
254
1,0
:
0,0
212
Valenta David[+2]
182
0,0
:
1,0
219
Rejč Libor[+4]
Mojka David[+25]
154
1,0
:
0,0
151
Jeníček Jan[+8]
Jadran A
560
1,0
:
4,0
561
Bowland Academy
221
1,0
:
0,0
153
Tříska Jan[+4]
Morys Angelina[+18]
165
0,0
:
1,0
188
174
0,0
:
1,0
220
Grunda Daniel[+6]
Radava A
503
0,0
:
5,0
591
Bowland Academy
164
0,0
:
1,0
209
Grunda Daniel[+6]
Iwazawa Ema[+33]
176
0,0
:
1,0
205
163
0,0
:
1,0
177
Svák David[+4]
Jadran A
567
5,0
:
0,0
503
BC Most Benedikt
174
1,0
:
0,0
160
Morys Angelina[+18]
187
1,0
:
0,0
160
Valenta David[+2]
206
1,0
:
0,0
183
Rejč Libor[+4]
Xbowling Žižkov
583
4,0
:
1,0
503
Bowlingjunior Plzeň
227
1,0
:
0,0
149
181
0,0
:
1,0
189
Vacík Matěj[+10]
175
1,0
:
0,0
165
TACL Team Letohrad
529
1,0
:
4,0
558
BC Bowlingzone A
206
1,0
:
0,0
152
140
0,0
:
1,0
190
Seidl Daniel[+4]
183
0,0
:
1,0
216
Prekop Ondřej[+15]

Dnes se hraje

19:00
3. liga TrhovkySporthotel Trhovky

Zítra se bude hrát

10:00
10:00
10:00
STORM juniorská Extraliga sk. EBowlingové centrum Jadran Frýdek Místek
11:00
15:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
18:15
8. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov
19:00
6. liga Xbowling StrašniceXbowling Strašnice
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL