Výběr ligy:

Devítková liga Žižkov sk. A

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Zelená síla
5
3386
677,20
20,0
2.
Šulíni
5
3277
655,40
19,0
3.
Bus Team
5
3292
658,40
18,0
4.
KRPA bowling team
5
2964
592,80
9,0
5.
Sebranka
5
2705
541,00
6,0
6.
Radavské nuly
5
2500
500,00
3,0

Zápasy kola

Sebranka
588
1,0
:
4,0
656
Šulíni
209
1,0
:
0,0
169
179
0,0
:
1,0
230
200
0,0
:
1,0
257
Bus Team
712
4,0
:
1,0
651
Radavské nuly
255
1,0
:
0,0
205
287
1,0
:
0,0
251
170
0,0
:
1,0
195
Zelená síla
718
5,0
:
0,0
643
KRPA bowling team
218
1,0
:
0,0
217
224
1,0
:
0,0
194
276
1,0
:
0,0
232
KRPA bowling team
646
3,0
:
2,0
581
Radavské nuly
262
0,0
:
1,0
266
222
1,0
:
0,0
137
162
0,0
:
1,0
178
Šulíni
644
1,0
:
4,0
664
Bus Team
208
1,0
:
0,0
188
221
0,0
:
1,0
252
215
0,0
:
1,0
224
Sebranka
593
0,0
:
5,0
842
Zelená síla
222
0,0
:
1,0
276
205
0,0
:
1,0
266
166
0,0
:
1,0
300
Radavské nuly
397
0,0
:
5,0
517
Sebranka
162
0,0
:
1,0
163
130
0,0
:
1,0
186
105
0,0
:
1,0
168
Zelená síla
535
1,0
:
4,0
672
Šulíni
182
0,0
:
1,0
232
194
1,0
:
0,0
182
159
0,0
:
1,0
258
KRPA bowling team
595
1,0
:
4,0
609
Bus Team
176
0,0
:
1,0
203
206
0,0
:
1,0
219
213
1,0
:
0,0
187
Bus Team
691
1,0
:
4,0
702
Zelená síla
214
0,0
:
1,0
264
212
0,0
:
1,0
216
265
1,0
:
0,0
222
Sebranka
452
0,0
:
5,0
558
KRPA bowling team
143
0,0
:
1,0
159
147
0,0
:
1,0
177
162
0,0
:
1,0
222
Radavské nuly
429
0,0
:
5,0
653
Šulíni
129
0,0
:
1,0
230
147
0,0
:
1,0
202
153
0,0
:
1,0
221
Šulíni
652
5,0
:
0,0
522
KRPA bowling team
200
1,0
:
0,0
145
222
1,0
:
0,0
180
230
1,0
:
0,0
197
Radavské nuly
442
0,0
:
5,0
589
Zelená síla
159
0,0
:
1,0
187
163
0,0
:
1,0
232
120
0,0
:
1,0
170
Bus Team
616
5,0
:
0,0
555
Sebranka
183
1,0
:
0,0
179
202
1,0
:
0,0
165
231
1,0
:
0,0
211

Dnes se hraje

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
3.liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
1. liga B SMSKY Bowling
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
5. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
1. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
19:00
19:00
1. liga B JČCampus Bowling
19:00
1. liga B PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga D PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga D PRGXbowling Strašnice
19:00
6. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL