Výběr ligy:

Finále ValMezu sk. B

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
3TÝM
5
3223
644,60
21,0
2.
TFILIP
5
3040
608,00
15,0
3.
Pivoni
5
3021
604,20
14,0
4.
Team Lebowski
5
2799
559,80
8,5
Jak chceš
5
2739
547,80
8,5
6.
VALdeFOR
5
2789
557,80
8,0

Zápasy kola

Jak chceš
554
1,0
:
4,0
604
TFILIP
204
0,0
:
1,0
205
160
0,0
:
1,0
215
190
1,0
:
0,0
184
VALdeFOR
529
0,0
:
5,0
665
3TÝM
212
0,0
:
1,0
236
126
0,0
:
1,0
195
191
0,0
:
1,0
234
Team Lebowski
641
3,0
:
2,0
609
Pivoni
300
1,0
:
0,0
221
181
0,0
:
1,0
208
160
0,0
:
1,0
180
Team Lebowski
526
0,0
:
5,0
650
3TÝM
176
0,0
:
1,0
212
140
0,0
:
1,0
218
210
0,0
:
1,0
220
Jak chceš
553
1,0
:
4,0
574
Pivoni
167
0,0
:
1,0
188
155
0,0
:
1,0
208
231
1,0
:
0,0
178
TFILIP
589
5,0
:
0,0
520
VALdeFOR
183
1,0
:
0,0
170
195
1,0
:
0,0
186
211
1,0
:
0,0
164
VALdeFOR
529
0,0
:
5,0
671
Jak chceš
181
0,0
:
1,0
273
162
0,0
:
1,0
208
186
0,0
:
1,0
190
Team Lebowski
593
1,0
:
4,0
662
TFILIP
213
0,0
:
1,0
247
158
0,0
:
1,0
234
222
1,0
:
0,0
181
Pivoni
602
3,0
:
2,0
598
3TÝM
188
0,0
:
1,0
210
207
1,0
:
0,0
171
207
0,0
:
1,0
217
TFILIP
549
1,0
:
4,0
609
Pivoni
175
0,0
:
1,0
210
208
1,0
:
0,0
202
166
0,0
:
1,0
197
3TÝM
622
5,0
:
0,0
487
Jak chceš
198
1,0
:
0,0
194
188
1,0
:
0,0
129
236
1,0
:
0,0
164
VALdeFOR
580
4,0
:
1,0
492
Team Lebowski
200
0,0
:
1,0
225
184
1,0
:
0,0
134
196
1,0
:
0,0
133
Pivoni
627
1,0
:
4,0
631
VALdeFOR
176
0,0
:
1,0
222
232
1,0
:
0,0
165
219
0,0
:
1,0
244
TFILIP
636
1,0
:
4,0
688
3TÝM
253
1,0
:
0,0
194
162
0,0
:
1,0
256
221
0,0
:
1,0
238
Team Lebowski
547
3,5
:
1,5
474
Jak chceš
221
1,0
:
0,0
145
162
0,0
:
1,0
165
164
0,5
:
0,5
164

Dnes se hraje

17:00
17:00
5. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
2. liga B (SM)Jadran Frýdek Místek
18:00
2. liga B (ZČ)Třemošná u Plzně
18:00
3. liga ChebBowling Svatý kříž
18:00
18:00
4. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
6.liga ZáběhliceNa Ovčíně
18:00
6. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:00
18:30
6. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
18:30
19:00
1. liga B (PRG)Best Bowling Zličín
19:00
2. liga B (JČ)Campus Bowling
19:00
2. liga D (PRG)Bowling Vojkov
19:00
3. liga C (PRG)SB centrum Chodov
19:00
3. liga F (PRG)Xbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL