Výběr ligy:

9. liga Znojmo

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Rafani
5
2415
483,00
21,0
2.
Venezuela
5
2037
383,40
14,0
3.
Okurka Ocean Team
5
2094
418,80
12,0
4.
Rakeťáci
5
2166
425,20
11,0
5.
Lejemnonstop
5
2075
408,60
9,0
6.
Marňáci
5
2088
417,60
8,0

Zápasy kola

Marňáci
387
1,0
:
4,0
405
Venezuela
131
0,0
:
1,0
144
133
0,0
:
1,0
148
123
1,0
:
0,0
113
Rafani
522
5,0
:
0,0
457
Okurka Ocean Team
132
1,0
:
0,0
116
189
1,0
:
0,0
164
201
1,0
:
0,0
177
Rakeťáci
460
4,0
:
1,0
380
Lejemnonstop
175
1,0
:
0,0
104
141
1,0
:
0,0
114
144
0,0
:
1,0
162
Okurka Ocean Team
344
0,0
:
5,0
376
Venezuela
114
0,0
:
1,0
130
110
0,0
:
1,0
119
120
0,0
:
1,0
127
Lejemnonstop
413
1,0
:
4,0
482
Rafani
142
0,0
:
1,0
160
109
0,0
:
1,0
171
162
1,0
:
0,0
151
Rakeťáci
457
1,0
:
4,0
467
Marňáci
159
1,0
:
0,0
132
162
0,0
:
1,0
181
136
0,0
:
1,0
154
Rafani
420
4,0
:
1,0
399
Rakeťáci
169
1,0
:
0,0
124
115
0,0
:
1,0
151
136
1,0
:
0,0
124
Venezuela
425
3,0
:
2,0
413
Lejemnonstop
143
0,0
:
1,0
144
127
0,0
:
1,0
128
155
1,0
:
0,0
141
Marňáci
374
1,0
:
4,0
396
Okurka Ocean Team
117
0,0
:
1,0
141
127
1,0
:
0,0
121
130
0,0
:
1,0
134
Rakeťáci
406
4,0
:
1,0
374
Venezuela
151
1,0
:
0,0
129
134
0,0
:
1,0
140
121
1,0
:
0,0
105
Okurka Ocean Team
420
4,0
:
1,0
418
Lejemnonstop
135
1,0
:
0,0
128
126
0,0
:
1,0
142
159
1,0
:
0,0
148
Marňáci
447
1,0
:
4,0
466
Rafani
175
1,0
:
0,0
169
135
0,0
:
1,0
136
137
0,0
:
1,0
161
Venezuela
457
1,0
:
4,0
525
Rafani
185
1,0
:
0,0
166
119
0,0
:
1,0
172
153
0,0
:
1,0
187
Okurka Ocean Team
477
4,0
:
1,0
444
Rakeťáci
199
1,0
:
0,0
167
132
0,0
:
1,0
161
146
1,0
:
0,0
116
Lejemnonstop
451
4,0
:
1,0
413
Marňáci
181
1,0
:
0,0
151
133
0,0
:
1,0
136
137
1,0
:
0,0
126

Dnes se hraje

17:00
17:00
5. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
2. liga B (SM)Jadran Frýdek Místek
18:00
2. liga B (ZČ)Třemošná u Plzně
18:00
3. liga ChebBowling Svatý kříž
18:00
18:00
4. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
6.liga ZáběhliceNa Ovčíně
18:00
6. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:00
18:30
6. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
18:30
19:00
1. liga B (PRG)Best Bowling Zličín
19:00
2. liga B (JČ)Campus Bowling
19:00
2. liga D (PRG)Bowling Vojkov
19:00
3. liga C (PRG)SB centrum Chodov
19:00
3. liga F (PRG)Xbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL