Výběr ligy:

9. liga Žižkov

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Strážci vesmíru
5
2325
465,00
20,0
2.
Legendario Team
5
2173
434,60
18,0
3.
Uličníci
5
2126
417,20
12,0
Sebranka
5
2042
388,40
12,0
5.
Chodci
5
2075
415,00
10,0
6.
Tanečníci
5
1859
363,80
3,0

Zápasy kola

Uličníci
407
4,0
:
1,0
403
Tanečníci
139
0,0
:
1,0
159
109
1,0
:
0,0
108
159
1,0
:
0,0
136
Strážci vesmíru
475
3,0
:
2,0
468
Sebranka
167
0,0
:
1,0
193
Samek Karel[+4]
170
1,0
:
0,0
131
138
0,0
:
1,0
144
Legendario Team
423
4,0
:
1,0
393
Chodci
138
1,0
:
0,0
99
139
1,0
:
0,0
112
146
0,0
:
1,0
182
Chodci
375
1,0
:
4,0
376
Sebranka
102
0,0
:
1,0
109
Samek Karel[+4]
142
1,0
:
0,0
109
131
0,0
:
1,0
158
Tanečníci
355
0,0
:
5,0
440
Strážci vesmíru
131
0,0
:
1,0
156
98
0,0
:
1,0
103
126
0,0
:
1,0
181
Uličníci
428
1,0
:
4,0
432
Legendario Team
171
1,0
:
0,0
144
116
0,0
:
1,0
121
141
0,0
:
1,0
167
Sebranka
399
1,0
:
4,0
503
Uličníci
107
0,0
:
1,0
171
141
0,0
:
1,0
192
Samek Karel[+4]
151
1,0
:
0,0
140
Legendario Team
440
4,0
:
1,0
368
Tanečníci
176
1,0
:
0,0
126
138
1,0
:
0,0
114
126
0,0
:
1,0
128
Chodci
427
1,0
:
4,0
455
Strážci vesmíru
88
0,0
:
1,0
160
180
1,0
:
0,0
126
159
0,0
:
1,0
169
Strážci vesmíru
509
4,0
:
1,0
412
Legendario Team
152
0,0
:
1,0
167
196
1,0
:
0,0
137
161
1,0
:
0,0
108
Uličníci
381
2,0
:
3,0
399
Chodci
99
1,0
:
0,0
97
121
0,0
:
1,0
158
161
1,0
:
0,0
144
Sebranka
441
5,0
:
0,0
351
Tanečníci
122
1,0
:
0,0
111
Samek Karel[+4]
178
1,0
:
0,0
102
141
1,0
:
0,0
138
Tanečníci
382
1,0
:
4,0
481
Chodci
128
0,0
:
1,0
205
131
1,0
:
0,0
112
123
0,0
:
1,0
164
Sebranka
358
0,0
:
5,0
466
Legendario Team
Samek Karel[+4]
104
0,0
:
1,0
183
122
0,0
:
1,0
132
132
0,0
:
1,0
151
Strážci vesmíru
446
4,0
:
1,0
407
Uličníci
145
0,0
:
1,0
193
157
1,0
:
0,0
124
144
1,0
:
0,0
90

Dnes se hraje

18:00
18:00
1. liga B JČXbowling Budějce
18:00
1. liga B PRGXbowling Prosek Duo
18:00
1. liga B SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
2. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
4. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
4. liga DejviceBowling Dejvice

Zítra se bude hrát

09:30
17:00
2. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
2. liga B ZČBowling Lucerna
18:00
3. liga JČXbowling Budějce
18:00
3. liga TřemošnáBowling Třemošná
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL