Výběr ligy:

5. liga Zličín

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Alfa Team
5
2377
475,40
19,0
2.
Amatéři Stochov
5
2297
457,80
14,0
3.
Panda Team
5
2316
447,20
13,0
Jack Moto Team
5
2215
428,60
13,0
5.
Mystik
5
2195
439,00
10,0
6.
Fireball
5
2227
445,40
6,0

Zápasy kola

Amatéři Stochov
376
1,0
:
4,0
449
Panda Team
85
0,0
:
1,0
171
155
1,0
:
0,0
113
Nová Leona[+8]
136
0,0
:
1,0
165
Jack Moto Team
490
4,0
:
1,0
465
Fireball
Kober Ivan[+4]
209
1,0
:
0,0
165
Baconyová Eva[+12]
119
0,0
:
1,0
181
162
1,0
:
0,0
119
Mystik
421
0,0
:
5,0
483
Alfa Team
125
0,0
:
1,0
154
131
0,0
:
1,0
156
165
0,0
:
1,0
173
Jack Moto Team
405
4,0
:
1,0
402
Mystik
Kober Ivan[+4]
153
1,0
:
0,0
142
106
0,0
:
1,0
115
146
1,0
:
0,0
145
Fireball
495
4,0
:
1,0
445
Amatéři Stochov
165
1,0
:
0,0
137
194
1,0
:
0,0
138
136
0,0
:
1,0
170
Alfa Team
496
4,0
:
1,0
458
Panda Team
137
0,0
:
1,0
148
182
1,0
:
0,0
170
Nová Leona[+8]
177
1,0
:
0,0
140
Panda Team
429
1,0
:
4,0
436
Jack Moto Team
120
0,0
:
1,0
161
Kober Ivan[+4]
Nová Leona[+8]
143
1,0
:
0,0
104
Baconyová Eva[+12]
166
0,0
:
1,0
171
Amatéři Stochov
490
5,0
:
0,0
435
Alfa Team
167
1,0
:
0,0
141
135
1,0
:
0,0
126
188
1,0
:
0,0
168
Fireball
408
1,0
:
4,0
437
Mystik
135
0,0
:
1,0
148
143
1,0
:
0,0
123
130
0,0
:
1,0
166
Alfa Team
498
5,0
:
0,0
430
Fireball
120
1,0
:
0,0
116
188
1,0
:
0,0
168
190
1,0
:
0,0
146
Mystik
501
3,0
:
2,0
491
Panda Team
160
0,0
:
1,0
171
158
0,0
:
1,0
170
Nová Leona[+8]
183
1,0
:
0,0
150
Amatéři Stochov
541
4,0
:
1,0
507
Jack Moto Team
187
0,0
:
1,0
204
Kober Ivan[+4]
198
1,0
:
0,0
156
156
1,0
:
0,0
147
Mystik
434
2,0
:
3,0
445
Amatéři Stochov
178
1,0
:
0,0
142
136
1,0
:
0,0
124
120
0,0
:
1,0
179
Alfa Team
465
5,0
:
0,0
377
Jack Moto Team
160
1,0
:
0,0
139
Kober Ivan[+4]
134
1,0
:
0,0
100
Baconyová Eva[+12]
171
1,0
:
0,0
138
Panda Team
489
5,0
:
0,0
429
Fireball
198
1,0
:
0,0
165
Nová Leona[+8]
150
1,0
:
0,0
137
141
1,0
:
0,0
127

Dnes se hraje

14:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
7. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite