Výběr ligy:

5. liga Frýdek Místek

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Tarantule
5
2250
422,00
16,0
2.
Dobrmann
5
2190
438,00
15,0
Buldoci
5
2137
419,40
15,0
4.
Panda
5
2166
397,20
14,0
5.
BC Ostrava
5
2162
424,40
9,0
6.
XXX
5
1919
377,40
6,0

Zápasy kola

Tarantule
466
5,0
:
0,0
412
BC Ostrava
168
1,0
:
0,0
146
154
1,0
:
0,0
140
144
1,0
:
0,0
126
XXX
418
2,0
:
3,0
439
Dobrmann
166
0,0
:
1,0
204
132
1,0
:
0,0
116
120
1,0
:
0,0
119
Buldoci
418
1,0
:
4,0
435
Panda
159
1,0
:
0,0
128
Filová Jana[+12]
113
0,0
:
1,0
146
146
0,0
:
1,0
161
Panda
414
1,0
:
4,0
453
Dobrmann
Filová Jana[+12]
152
0,0
:
1,0
172
137
1,0
:
0,0
125
125
0,0
:
1,0
156
BC Ostrava
428
5,0
:
0,0
336
XXX
143
1,0
:
0,0
94
155
1,0
:
0,0
125
130
1,0
:
0,0
117
Tarantule
467
4,0
:
1,0
425
Buldoci
162
1,0
:
0,0
146
175
1,0
:
0,0
134
130
0,0
:
1,0
145
Dobrmann
462
5,0
:
0,0
391
Tarantule
172
1,0
:
0,0
105
145
1,0
:
0,0
144
145
1,0
:
0,0
142
Buldoci
451
5,0
:
0,0
390
BC Ostrava
156
1,0
:
0,0
110
140
1,0
:
0,0
135
155
1,0
:
0,0
145
Panda
428
4,0
:
1,0
403
XXX
Filová Jana[+12]
146
0,0
:
1,0
176
157
1,0
:
0,0
117
125
1,0
:
0,0
110
XXX
376
1,0
:
4,0
418
Buldoci
123
0,0
:
1,0
147
124
1,0
:
0,0
112
129
0,0
:
1,0
159
Tarantule
452
4,0
:
1,0
428
Panda
159
1,0
:
0,0
137
Filová Jana[+12]
168
1,0
:
0,0
145
125
0,0
:
1,0
146
Dobrmann
445
2,0
:
3,0
475
BC Ostrava
158
1,0
:
0,0
143
94
0,0
:
1,0
197
193
1,0
:
0,0
135
BC Ostrava
457
1,0
:
4,0
461
Panda
146
0,0
:
1,0
151
Filová Jana[+12]
166
0,0
:
1,0
184
145
1,0
:
0,0
126
Dobrmann
391
1,0
:
4,0
425
Buldoci
150
1,0
:
0,0
148
106
0,0
:
1,0
128
135
0,0
:
1,0
149
XXX
386
2,0
:
3,0
474
Tarantule
83
0,0
:
1,0
190
183
1,0
:
0,0
173
120
1,0
:
0,0
111

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
SBL Brno sk. 1Bowling Brno
18:00
SBL Brno sk. 2Bowling Brno
18:00
1. liga B SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga BPraha, Na Ovčíně
18:00
2. liga B JČXbowling Budějce
18:00
2. liga ChomutovStrikeland Chomutov
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
4. liga ChebBowling Bar Svatý kříž
18:00
4. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
2. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
3. liga G PRGXbowling Žižkov
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu

Zítra se bude hrát

17:00
2. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga TřemošnáBowling Třemošná
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite