Výběr ligy:

5. liga Frýdek Místek

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
3H
5
2465
489,00
20,0
2.
Surikaturs
5
2406
444,40
16,0
Sranda tým
5
2312
436,80
16,0
4.
Draci
5
2242
424,40
13,0
5.
Dobráci
5
1988
389,60
7,0
6.
Ice sharks
5
1924
384,80
3,0

Zápasy kola

3H
479
2,0
:
3,0
482
Sranda tým
164
0,0
:
1,0
222
168
1,0
:
0,0
145
147
1,0
:
0,0
115
Dobráci
392
1,0
:
4,0
399
Draci
109
0,0
:
1,0
126
129
0,0
:
1,0
130
154
1,0
:
0,0
143
Dovhun Dušan[+4]
Surikaturs
490
4,0
:
1,0
386
Ice sharks
155
1,0
:
0,0
100
Urbanová Ilona[+16]
188
1,0
:
0,0
109
147
0,0
:
1,0
177
Dobráci
410
0,0
:
5,0
540
Surikaturs
108
0,0
:
1,0
171
Filová Jana[+16]
175
0,0
:
1,0
178
Urbanová Ilona[+16]
127
0,0
:
1,0
191
Draci
476
1,0
:
4,0
486
3H
149
0,0
:
1,0
161
196
1,0
:
0,0
160
Dovhun Dušan[+4]
131
0,0
:
1,0
165
Ice sharks
409
1,0
:
4,0
505
Sranda tým
106
0,0
:
1,0
199
122
0,0
:
1,0
158
181
1,0
:
0,0
148
Sranda tým
470
4,0
:
1,0
378
Dobráci
182
1,0
:
0,0
78
145
1,0
:
0,0
121
143
0,0
:
1,0
179
3H
458
5,0
:
0,0
359
Ice sharks
154
1,0
:
0,0
132
132
1,0
:
0,0
87
172
1,0
:
0,0
140
Draci
470
2,0
:
3,0
474
Surikaturs
124
0,0
:
1,0
172
Filová Jana[+16]
141
1,0
:
0,0
136
Dovhun Dušan[+4]
205
1,0
:
0,0
166
Ice sharks
382
0,0
:
5,0
487
Draci
126
0,0
:
1,0
149
142
0,0
:
1,0
165
114
0,0
:
1,0
173
Dovhun Dušan[+4]
Surikaturs
445
4,0
:
1,0
427
Sranda tým
Urbanová Ilona[+16]
165
1,0
:
0,0
144
Filová Jana[+16]
138
0,0
:
1,0
156
142
1,0
:
0,0
127
3H
503
4,0
:
1,0
392
Dobráci
169
1,0
:
0,0
87
156
0,0
:
1,0
159
178
1,0
:
0,0
146
Surikaturs
457
0,0
:
5,0
539
3H
159
0,0
:
1,0
188
Urbanová Ilona[+16]
164
0,0
:
1,0
186
Filová Jana[+16]
134
0,0
:
1,0
165
Ice sharks
388
1,0
:
4,0
416
Dobráci
130
0,0
:
1,0
154
114
0,0
:
1,0
138
144
1,0
:
0,0
124
Sranda tým
428
4,0
:
1,0
410
Draci
138
1,0
:
0,0
127
178
1,0
:
0,0
143
112
0,0
:
1,0
140
Dovhun Dušan[+4]

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecTipsport arena
18:00
1. liga B ZČTřemošná u Plzně
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
5. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
3. liga ChebBowling Svatý kříž
18:30
3. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
18:30
6. liga NebušiceBurger Bar Nebušice
19:00
3. liga D PRGBowling Manta
19:00
3. liga F PRGXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL