Výběr ligy:

4. liga Chodov

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Pružinky
5
2319
437,40
19,0
2.
Monkeys
5
2150
430,00
12,5
3.
JiPe
5
2271
454,20
12,0
Black n white
5
2268
453,60
12,0
Night Fury
5
2181
436,20
12,0
6.
BC Litrpůl
5
1952
390,40
7,5

Zápasy kola

Night Fury
379
2,0
:
3,0
392
Monkeys
150
1,0
:
0,0
133
84
0,0
:
1,0
125
145
1,0
:
0,0
134
Pružinky
426
3,0
:
2,0
426
Black n white
Hucková Eva[+12]
133
0,0
:
1,0
153
144
1,0
:
0,0
125
149
1,0
:
0,0
148
JiPe
542
5,0
:
0,0
379
BC Litrpůl
157
1,0
:
0,0
98
202
1,0
:
0,0
137
183
1,0
:
0,0
144
BC Litrpůl
355
0,0
:
5,0
490
Black n white
118
0,0
:
1,0
196
114
0,0
:
1,0
126
123
0,0
:
1,0
168
Monkeys
444
1,0
:
4,0
464
Pružinky
179
1,0
:
0,0
145
Hucková Eva[+12]
130
0,0
:
1,0
163
Dudek Miloš[+4]
135
0,0
:
1,0
156
Night Fury
411
4,0
:
1,0
400
JiPe
145
1,0
:
0,0
138
109
0,0
:
1,0
134
157
1,0
:
0,0
128
Black n white
500
1,0
:
4,0
526
Night Fury
215
0,0
:
1,0
218
142
1,0
:
0,0
122
143
0,0
:
1,0
186
JiPe
430
1,0
:
4,0
440
Monkeys
142
0,0
:
1,0
154
148
0,0
:
1,0
157
140
1,0
:
0,0
129
BC Litrpůl
339
1,0
:
4,0
417
Pružinky
88
0,0
:
1,0
149
Hucková Eva[+12]
136
1,0
:
0,0
110
115
0,0
:
1,0
158
Pružinky
515
4,0
:
1,0
445
JiPe
Hucková Eva[+12]
191
1,0
:
0,0
122
Dudek Miloš[+4]
160
1,0
:
0,0
147
164
0,0
:
1,0
176
Night Fury
387
1,0
:
4,0
420
BC Litrpůl
134
1,0
:
0,0
102
91
0,0
:
1,0
148
162
0,0
:
1,0
170
Black n white
425
3,0
:
2,0
415
Monkeys
186
1,0
:
0,0
106
114
0,0
:
1,0
154
125
0,0
:
1,0
155
Monkeys
459
2,5
:
2,5
459
BC Litrpůl
121
0,5
:
0,5
121
166
0,5
:
0,5
166
172
0,5
:
0,5
172
Black n white
427
1,0
:
4,0
454
JiPe
185
1,0
:
0,0
158
90
0,0
:
1,0
134
152
0,0
:
1,0
162
Pružinky
497
4,0
:
1,0
478
Night Fury
Hucková Eva[+12]
176
1,0
:
0,0
151
Dudek Miloš[+4]
189
1,0
:
0,0
127
132
0,0
:
1,0
200

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecHome Credit Arena
18:00
18:00
SBL Brno sk. 1Bowling Brno
18:00
SBL Brno sk. 2Bowling Brno
18:00
1. liga B SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga BPraha, Na Ovčíně
18:00
2. liga B JČXbowling Budějce
18:00
2. liga ChomutovStrikeland Chomutov
18:00
3. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
3. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
4. liga ChebBowling Bar Svatý kříž
18:00
4. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
8. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
2. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
3. liga G PRGXbowling Žižkov
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu

Zítra se bude hrát

17:00
2. liga Nový BorBowling City - Nový Bor
18:00
3. liga TřemošnáBowling Třemošná
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:30
7. liga RoztokyAcademic - Roztoky
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite