Výběr ligy:

3. liga Valašské Meziříčí

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Tož tak
5
2594
518,80
18,5
2.
NejBlond
5
2703
516,60
13,0
3.
Best Wo-Men
5
2573
506,60
12,0
Rozpité
5
2526
498,80
12,0
5.
Šalaland
5
2563
504,60
11,5
6.
Náhradníci
5
2448
481,60
8,0

Zápasy kola

Tož tak
488
3,5
:
1,5
481
Šalaland
188
1,0
:
0,0
162
144
0,0
:
1,0
163
156
0,5
:
0,5
156
Rozpité
425
1,0
:
4,0
534
NejBlond
151
1,0
:
0,0
144
142
0,0
:
1,0
204
132
0,0
:
1,0
186
Best Wo-Men
500
4,0
:
1,0
482
Náhradníci
157
0,0
:
1,0
187
167
1,0
:
0,0
162
176
1,0
:
0,0
133
Best Wo-Men
500
0,0
:
5,0
616
NejBlond
169
0,0
:
1,0
224
191
0,0
:
1,0
195
140
0,0
:
1,0
197
Šalaland
530
4,0
:
1,0
492
Náhradníci
175
1,0
:
0,0
160
181
1,0
:
0,0
149
174
0,0
:
1,0
183
Rozpité
673
5,0
:
0,0
530
Tož tak
232
1,0
:
0,0
158
196
1,0
:
0,0
178
245
1,0
:
0,0
194
NejBlond
487
1,0
:
4,0
513
Náhradníci
155
0,0
:
1,0
186
166
1,0
:
0,0
154
166
0,0
:
1,0
173
Tož tak
575
5,0
:
0,0
517
Best Wo-Men
209
1,0
:
0,0
177
175
1,0
:
0,0
169
191
1,0
:
0,0
171
Šalaland
513
4,0
:
1,0
467
Rozpité
145
0,0
:
1,0
164
179
1,0
:
0,0
134
189
1,0
:
0,0
169
Rozpité
473
2,0
:
3,0
481
Best Wo-Men
162
1,0
:
0,0
160
171
1,0
:
0,0
158
140
0,0
:
1,0
163
Náhradníci
477
0,0
:
5,0
490
Tož tak
160
0,0
:
1,0
166
159
0,0
:
1,0
164
158
0,0
:
1,0
160
NejBlond
610
3,0
:
2,0
581
Šalaland
189
0,0
:
1,0
191
169
0,0
:
1,0
202
252
1,0
:
0,0
188
Náhradníci
484
2,0
:
3,0
488
Rozpité
195
1,0
:
0,0
173
127
0,0
:
1,0
177
162
1,0
:
0,0
138
Best Wo-Men
575
5,0
:
0,0
458
Šalaland
186
1,0
:
0,0
146
208
1,0
:
0,0
145
181
1,0
:
0,0
167
Tož tak
511
5,0
:
0,0
456
NejBlond
165
1,0
:
0,0
135
161
1,0
:
0,0
154
185
1,0
:
0,0
167

Dnes se hraje

14:00
3. liga SedmihorkyBowling Sedmihorky
14:00
6. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:00
5. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
7. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
8. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ProsekXbowling Prosek Duo
19:00
9. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
17:30
1. liga D SČHome Credit Arena
18:00
1. liga o udržení SMBowling SKY Ostrava
18:00
2. liga C PRGXbowling Prosek Duo
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
7. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
19:00
4. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
6. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ŽižkovXbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite