Výběr ligy:

3. liga Valašské Meziříčí

  • Cel.Celkem
  • 1.1. kolo
  • 2.2. kolo
  • 3.3. kolo
  • 4.4. kolo
  • 5.5. kolo
  • 6.6. kolo

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Za řekou
5
2769
545,80
24,0
2.
Šalamouni
5
2572
514,40
17,0
3.
Dravci
5
2429
485,80
15,0
4.
Krocaní hněv
5
2328
465,60
10,0
5.
Fabuland
5
2322
442,00
9,0
6.
Sparing ValMez
5
0
0,00
0,0

Zápasy kola

Šalamouni
465
3,0
:
2,0
457
Fabuland
139
0,0
:
1,0
144
Irglová Jana[+8]
182
1,0
:
0,0
160
144
0,0
:
1,0
153
Za řekou
551
5,0
:
0,0
461
Dravci
190
1,0
:
0,0
169
181
1,0
:
0,0
132
180
1,0
:
0,0
160
Krocaní hněv
416
5,0
:
0,0
0
Sparing ValMez
143
1,0
:
118
1,0
:
155
1,0
:
Za řekou
603
5,0
:
0,0
459
Krocaní hněv
243
1,0
:
0,0
155
169
1,0
:
0,0
147
191
1,0
:
0,0
157
Dravci
452
1,0
:
4,0
532
Šalamouni
148
0,0
:
1,0
149
173
1,0
:
0,0
159
131
0,0
:
1,0
224
Sparing ValMez
0
0,0
:
5,0
472
Fabuland
:
1,0
166
:
1,0
128
:
1,0
178
Fabuland
447
1,0
:
4,0
544
Za řekou
121
0,0
:
1,0
167
Irglová Jana[+8]
130
0,0
:
1,0
183
196
1,0
:
0,0
194
Šalamouni
530
5,0
:
0,0
0
Sparing ValMez
170
1,0
:
173
1,0
:
187
1,0
:
Dravci
572
5,0
:
0,0
473
Krocaní hněv
177
1,0
:
0,0
156
191
1,0
:
0,0
162
204
1,0
:
0,0
155
Sparing ValMez
0
0,0
:
5,0
472
Dravci
:
1,0
148
:
1,0
175
:
1,0
149
Krocaní hněv
545
5,0
:
0,0
496
Fabuland
175
1,0
:
0,0
168
192
1,0
:
0,0
160
178
1,0
:
0,0
168
Irglová Jana[+8]
Šalamouni
483
0,0
:
5,0
579
Za řekou
152
0,0
:
1,0
191
167
0,0
:
1,0
192
164
0,0
:
1,0
196
Krocaní hněv
435
0,0
:
5,0
562
Šalamouni
134
0,0
:
1,0
205
162
0,0
:
1,0
179
139
0,0
:
1,0
178
Sparing ValMez
0
0,0
:
5,0
492
Za řekou
:
1,0
165
:
1,0
146
:
1,0
181
Fabuland
450
1,0
:
4,0
472
Dravci
Irglová Jana[+8]
168
1,0
:
0,0
151
155
0,0
:
1,0
159
127
0,0
:
1,0
162

Dnes se hraje

17:30
3. liga LiberecTipsport arena
18:00
1. liga A JČCampus Bowling
18:00
1. liga A PRGBowling Vojkov
18:00
1. liga A SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
4.liga KyjeXbowling Kyje
18:00
4. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:00
4. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
5. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
5.liga ZličínBest Bowling Zličín
19:00
4. liga sk A ProsekXbowling Prosek
19:00
4. liga sk B ProsekXbowling Prosek
19:00
4. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
4.liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
4. liga ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

18:00
18:00
1. liga B JČCampus Bowling
18:00
1. liga B PRGBowling Vojkov
18:00
1. liga B SMBowling Jadran Frýdek Místek
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
4.liga DejviceBowling Dejvice
18:00
4. liga HolešovBowling Club Holešov
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
5. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
6. liga TišnovXbowling Tišnov
18:00
6.liga ZličínBest Bowling Zličín
18:00
6. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
1. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga RoztokyAcademic - Roztoky
19:00
5. liga ProsekXbowling Prosek
19:00
5. liga StrašniceXbowling Strašnice
19:00
6. liga ProsekXbowling Prosek
19:00
6. liga ZáběhlicePraha, Na Ovčíně
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL